Przegląd katalogu
- 562 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 86% Ze zdjęciami
Znaleziono 562 wyników
Przeglądaj baby stores w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 562 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 343,357 opinii i ocen.
“Sympatyczna obsługa, pomocna. Bardzo szybkie zamówienie leku w podbramkowej sytuacji. Ceny konkurencyjne. Polecam”
“Ja chodzę często do tej apteki i uważam że miła obsługa jak nie ma jakiegoś leku zamawiają i na następny dzień już jest, także oceniam aptekę na bardzo dobrą jak do tej pory.”
“Miłe Panie, fajny rozkład. Przystanek zaraz pod”
“Uwielbiam :) w tym w Bonarce jest większy wybór i mniej ludzi.”
“Zmiana franczyzobiorcy na lepsze. Obsługa bardzo miła. Życzę sukcesów dla nowego Ajenta.”
“Duży wybór produktów. Plusem są kasy samoobsługowe które szybko rozładowywują kolejki. Duży parking.”
“Dzisiaj po 16 godzinie, pani z kasy 1, na dziale damskim tak mnie pięknie obsłużyła, że do tej pory jest mi miło. Przywitała mnie uśmiechem, zaproponowała zniżkę i pomogła zainstalować aplikację na telefon. Tak miłych i uczynnych ludzi życzę każdemu na swojej drodze. Dziękuję i pozdrawiam:)”
“Świetny sklep z tradycjami, sympatycznie wymalowany. Dobry nabiał, mięso i niepowtarzalne słodycze:). Kupując tutaj wspieramy lokalne polskie biznesy, dla których nastały ciężkie czasy bardzo agresywnej konkurencji wszechobecnych sieciówek spod znaku rozmaitych owadów i płazów ;). Po artykuły mięsne dla własnego dobra szczególnie warto znaleźć się po tej stronie ulicy ;).”
“Miła obsługa, spory wybór produktów, które zwykle kupuję, czyste stoisko mięsne. Na pewno tutaj wrócę.”
“Bardzo lubię robić zakupy w Lidlu – zawsze panuje tu czystość, a produkty wyróżniają się świeżością. Obsługa jest niezwykle uprzejma, pomocna i zawsze w dobrym humorze. Szybka obsługa przy kasie i świetna organizacja sklepu sprawiają, że zakupy to czysta przyjemność. Bardzo polecam!”
“Moja ulubiona apteka w tym rejonie. Zawsze miło i sprawnie.”
“Spora przestrzeń w porównaniu do innych biedronek pozwala na komfortowe zakupy, doskonale widać też dbałość o jakość owoców i innych artykułów spożywczych. Obsługa także zawsze bardzo miła i pomocna. Jeśli ktoś ceni sobie wygodę i dobrą jakość produktów to polecam.”
“Czysto i schludnie, miły i zgrany zespół pracowników. Duży,pojemny parking, kilka DZIAŁAJĄCYCH kas samoobsługowych( podkreślam działających bo w wielu lidlach na 5 kas samoobsługowych na 3 są naklejki " awaria" więc tutaj nie można mieć zastrzeżeń. Towar świeży,póki ludzie nie nurkują w promocjach jak dzicz i nie rozrzucają to ładnie poukładany. Jedyna wada jest taka,że trafiłam kilka razy na nieaktualne cenówki - głównie przy słodyczach z różnicą 20/30 gr.”
“Można tanio dostać fajny artykuły dobrej jakości”
“Parking super, ale bilecik konieczny, sklep zaaopatrzony we wszystko z gazetki wiec spokojnie mozna kupic oferte promocyjna, polecam ozdoby choinkowe ..”
“Żona 18 .10.025 przechodziła przez miejsce postojowe dla inwalidów i podkneła się o krawężnik i wywróciła się jakaś pani pomagała jej wstać ,a inny młody człowiek zadzwonił po pogotowie .Żona złamała rękę i nos.Tak że uważajcie pod nogi zwłaszcza że oświetlenie na parkingu często mają skąpe.”
“Czysty dobrze zarządzany sklep z dużą ilością artykułów spożywczych i nie tylko.”
“Dobrze zaopatrzony sklep w dogodnym miejscu. Najważniejsze dla mnie po drodze do domu. W pobliżu stacja benzynowa - tylko uważaj na znaki jak chcesz skrócić sobie drogę bo policja często tam stoi. Wracając do Lidla - duży parking, pod sklepem dużo wózków różnych rozmiarów, do których jeśli nie masz odpowiedniego pieniążka to dostaniesz w sklepie przy kasie żetonik. Obsługa miła i pomocna , niestety kolejki ogromne bo często jedna osoba obsługuje kasy zwykle i samoobsługowe. Karty dużej rodziny działają, aplikacja zwykle też działa. Miłych zakupów.”
“Potrzeba całego dnia, żeby zobaczyć wszystko :-)”
“Lidl to mój ulubiony sklep spożywczy. Zawsze czysto, schludnie i dobrze zorganizowane półki. Lubię to, że produkty są świeże, a wybór pieczywa i warzyw naprawdę duży. Obsługa jest pomocna i życzliwa kilka razy zdarzyło się, że pracownik sam zaproponował pomoc przy kasie samoobsługowej. Często korzystam też z promocji w aplikacji Lidl Plus, które faktycznie pozwalają sporo zaoszczędzić. Robienie zakupów tutaj to przyjemność wszystko na miejscu, w dobrej cenie i jakości.”
“Jeśli budują ogrodzenie na terenie aldi więc że coś się dzieje. Tylko co?? Bloki?? Czy remont jak remont to na bogato Podobno do 30.09.2021 ma trwać przebudowa. No bardo dobra robota.”
“Lubie ten sklep ze względu na duży wybór i można kupić fajna rzecz za nieduże pieniądze. Ile razy jestem w tej okolicy tyle razy tam zaglądam. Nawet jak się spiesze”
“Miła obsługa . Dobrze zaopatrzony.”
“Zawsze świeże pieczywo i warzywa. Odjazdowy sklep. Duży parking, super lokalizacja. Miłą pani kasjerka l. Poleca”
“Pan z ochrony po prostu wykonuje swoją pracę. Sklep jest dwupiętrowy, na 15 min przed zamknięciem galerii jest wielu klientów chcących zapłacić za zakupy; kasjerów jest o wiele mniej niż w ciągu dnia. Ochroniarz musi prosić klientow o udanie się do kasy, Primark jest czynny do 21. To znaczy że do 21 wypada opuścić sklep z zakupami. Pracownicy mają inne obowiazki; chcą wrócić o czasie do mieszkań, bliskich”
“Super sklep z artykułami edukacyjnymi i niesamowitymi zabawkami dla dzieci. Kolorowe, drewniane, trwałe, bezpieczne i madre. Ponadto przemiła obsługa, która doradzi i pomoże w wyborze czegoś wyjątkowego.”
“Zamawiałem zabawki na Mikołajki. Po dwóch dniach roboczych pojechałem je odbierać w tym salonie. Zamówiłem bez pakowania w karton, wszystko widoczne, pojechałem odebrać z synem. Brawo ja. Ekspedientka wyszła na zaplecze, wróciła i zapytała czy na pewno chce, żeby dała mi pakunki i spojrzała na syna. Absolutny top, Pani mnie uratowała od poważnej rozmowy o istnieniu Mikołaja i naprawiła moje zagapienie. Paczki odebrałem sam, 20 minut później. Dzięki!”