Doceniam takie miejsca- jeśli komuś bliski jest patriotyzm gospodarczy zrozumie - można tam kupić sól z Wieliczki, twaróg ze Skały i wiele innych lokalnych, dobrej jakości produktów. Mają wspaniałe jabłka. Wcale też nie jest dużo drożej niż u konkurencji.
Zdjęcia
Opinie
-
Katarzyna Domagała ★★★★★
-
Andrzej P ★★★★★
Bardzo fajny sklep osiedlowy.. bywam tu od lat i zawsze pomocne dziewczyny, uśmiechnięte. Po ostatnich remontach tylko na plus.. duży dział mięsny i wędlin, zawsze świeże, jeszcze się nie zawiodłem. Czysto schludnie i miło się robi tu zakupy - Polecam
-
Synthja Pe ★★★★★
Świetny sklep z tradycjami, sympatycznie wymalowany. Dobry nabiał, mięso i niepowtarzalne słodycze:). Kupując tutaj wspieramy lokalne polskie biznesy, dla których nastały ciężkie czasy bardzo agresywnej konkurencji wszechobecnych sieciówek spod znaku rozmaitych owadów i płazów ;). Po artykuły mięsne dla własnego dobra szczególnie warto znaleźć się po tej stronie ulicy ;).
-
Anna Mazurek ★★★★★
Sklep po zmianach jest jednym z moich ulubionych. Wybór mięsa po prostu ogromny. Wołowinka takiej jakości, jakiej dawno nie kupiłam, do tego Pan rzeźnik na miejscu przygotował mi mięso wołowe na steki według wskazanej grubości ( wszystko zrobione na moich oczach) oraz rozklepał schab z kością na kotlety schabowe. Wszyscy uprzejmi, chętnie doradzają. Polecam serdecznie.
-
Anna ★★★★★
Miła obsługa, kupuję tam od ponad roku i zawsze wszystko było świeże, dobry sklepik osiedlowy.
-
Oliwia Magdy ★★★★★
Super sklep, odświeżone wnętrze, miła obsługa, niskie ceny .. super sprawa , czekam na dalsze zmiany .
-
Albert Mosiałek ★★★☆☆
Mam mieszane uczucia co do tego sklepu. Z jednej strony tuż po przeprowadzce znalazłem tu sporo przydatnych małych sprzętów do kuchni/łazienki, których nie mogłem znaleźć w pobliskim Pepco. Ceny marki "O..." są całkiem atrakcyjne, choć jako sklep osiedlowy przeciętna cena jest nieco wyższa niż w hipermarkecie. Większość produktów znajdziemy od ręki, jednak problem pojawia się gdy zaczniemy szukać czegoś konkretnego i nieco mniej popularnego. Nie ma np octu ryżowego czy tofu (choć podobno czasami się pojawia). Na mięsie z reguły wybór jest niewielki. Na stoisku z warzywami nie trzeba długo szukać by znaleźć jakies warzywo z pleśnią (choć większość owoców jest w porządku). Obsługa raczej miła, choć parę razy odniosłem wrażenie, że pracuje tam za karę
-
Michal M ★☆☆☆☆
Poza starymi wędlinami sklep "osiedlowy" mógłby być naprawdę ok. Niestety personel, szczególnie Pani z zagranicy z rudymi włosami jest arogancka i wrzuca przy okazji zakupów prywatne uwagi. Niemam nic do pracowników z Ukrainy ale Pani chyba coś się poprzestawilo w głowie i za bardzo się panoszy. Moim zdaniem sklep to sklep, robię zakupy, place i wychodzę - niemam ochoty wysłuchiwać dennych uwag od tępej kasjerki że np. dziecko ma katar, niemam drobnych, albo tekstów na temat maseczki w której urwała mi się gumka i spadała z czasem z twarzy. Sama nie przestrzega zasad, maskę ma, ale opuszczoną na brodę i jest chyba ograniczona że tego nie rozumie co sama robi.
-
Kitaj Rusek ★★★☆☆
Typowy sklep osiedlowy jedynie na małe zakupy jak czegoś zabraknie. W srodku bardzo prl-owsko. Sklep jest ładnie pomalowany- znajdują się owoce i warzywa co nadaje mu rosyjski klimat (jeszcze nie ma graffiti). Obok znajduje się paczkomat oraz bankomat euro.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Top Market?
Top Market znajduje się przy Na Kozłówce 3, Bieżanów-Prokocim, 30-422 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Top Market?
Można skontaktować się z Top Market pod numerem +48 122 651 030
Jak można dotrzeć do Top Market?
Do Top Market można dotrzeć, korzystając z poniższego linku