Mało ludzi, trochę drogo ale spokojne zakupy bez palet i tłoku
Zdjęcia
Opinie
-
Sławek P ★★★★☆
-
Adrian Lewandowski ★★★★☆
Ogólnie wporządku. Różnią się ceny w porównaniu że Śląskiem. Ceny krakersów W Sosnowcu są po 79 groszy a w Krakowie po 1,99zł. Jest też tak z innymi artykułami. Mniejszy asortyment niż w Poznaniu i na Śląsku. Trzeba pilnować paragon bo czasem w Krakowie się mylą, ale nie robią problemów z reklamacją, przynajmniej mi nie robili.
-
Gabbie T ★☆☆☆☆
To była moja ostatnia wizyta w tym sklepie i zdecydowanie nie polecam. Sklep sam w sobie sprawiał wrażenie pustego, nieprzyjaznego i mało zachęcającego do zakupów - ale to jeszcze nie był powód, dla którego postanowiłam już nigdy więcej tu nie wracać. Największe zastrzeżenia mam do obsługi. Byłam świadkiem bardzo nieprofesjonalnego zachowania pracownika przy kasie. Sposób, w jaki odzywał się do klientów, był zupełnie nie na miejscu - jakby rozmawiał z kolegami przy piwie, a nie z klientami sklepu. Zero kultury osobistej: żadnego “dzień dobry”, żadnego “do widzenia”, a rachunki rzucał z wyraźną niechęcią. Kiedy ja sama stałam przy kasie i czekałam na wydruk rachunku, usłyszałam w moją stronę: „Na co jeszcze pani czeka?” - kompletnie niegrzeczne i poniżej jakichkolwiek standardów obsługi klienta. Uważam, że ten pan absolutnie nie powinien mieć kontaktu z ludźmi - jego zachowanie tylko szkodzi wizerunkowi marki Aldi.
-
małgorzata pasierska ★☆☆☆☆
Uwaga!! Ludzie sprawdzajcie przy kasie rachunki! Sprawdzajcie daty ważności! Nie ma miesiaca żebym nie została nieuczciwie potraktowana. Najczęściej z uwagi na pośpiech nie mam jak zgłosić. Albo błędna ilość na paragonie albo promocja nie naliczona. Pani przeprasza bo nie zauważyła. Tylko dlaczego wszystko właśnie w tym sklepie i tak często? Przynoszące do kasy produkt i mówię że leży na półce i jest po terminie. Pani patrzy na mnie: no i...? Nie no nic... Tak tylko mówię, ktoś nie zauważy, kupi, zaszkodzi komuś... Obrażona odstawia towar na bok a po zakończeniu kasowania maszeruje z nim do półki.. opinia dotyczy sklepu przy ul. Dabrowskiej. A niektóre promocje bywają kuszące jak te na zdjęciu
-
Grażyna Szandrowska ★★★☆☆
W tym dyskoncie nie ma kolejek do kas.Szybko i sprawnie można zrobić zakupy.
-
Shao Kahn ★★★★★
Naprawdę w porównaniu z biedra naprzeciwko to jest super! Po pierwsze zawsze JEST to po co przyszedłem zwłaszcza mrożonek zawsze jest konkretny zapas a nie że albo nie ma albo człowiek łapie ostatnią sztukę. Po drugie: żadnej zje***j karty mój Aldi, błagam niech tak zostanie. Ostatnio byłem zmuszony odwiedzić konkurencyjnego owada bo nie bylo u was świeżego łososia, mimo że niedawno był. I niestety znowu musiałem sobie przypomnieć czym jest biedronka - kolejki na pół sklepu, dziadek który woła kierowniczkę bo mu się promocja nie zgadza, no standard. Także błagam wróćcie tego łososia świeżego do oferty żebym nie musiał już nigdzie indziej chodzić
-
Janusz Janusz ★★★★★
Jeśli budują ogrodzenie na terenie aldi więc że coś się dzieje. Tylko co?? Bloki?? Czy remont jak remont to na bogato Podobno do 30.09.2021 ma trwać przebudowa. No bardo dobra robota.
-
Radek Kowalski ★★★★☆
Zakupy bez kolejek w sobotnie przedpołudnie czy to jest w ogóle możliwe w Krakowie? Otóż tak wystarczy udać się do dyskontu Aldi. Co poza dużą ilością wolnych miejsc parkingowych i komfortem robienia zakupów w ciszy i spokoju go wyróżnia. W mojej opinii ma dobrej jakości pieczywo porównywalne z Lidlem a może i lepsze, dobrej jakości sery żółte bez konserwantów, polskie mrożonki tańsze niż u konkurencji natomiast dla wielbicieli słodyczy takich jak ja produkty marki Fair odznaczające się dobrym składem swoich produktów. Poza tym jest spora ilość produktów promocyjnych - ubrań, elektroniki i urządzeń do ćwiczeń.
-
qentet ★★★☆☆
Towar podobny jak Lidlu , kody paskowe Lidlowskie , więc nie wiadomo co to za towar ( ostrzegam przed takimi produktami) , znane firmy które tam są - ceny wysokie , śladowe ilości konsumentów , więc może dlatego robi się zakupy przyjemnie bo nie ma tłoku
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Aldi?
Aldi znajduje się przy Marii Dąbrowskiej 25, Czyżyny, 31-851 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Aldi?
Można skontaktować się z Aldi pod numerem +48 800 118 118
Jak można dotrzeć do Aldi?
Do Aldi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku