Coraz częstszy problem z brakiem reklamówek na zakupy. Dzisiaj spotkałam się z tym kolejny raz. Na pytanie jak mam zabrać duże zakupy skoro mam koszyk, którego nie pozwolono mi wynieść, padła niemiła odpowiedź od kasjerki, że mogłam sobie wziąć inny wózek. Torby się w końcu znalazły, ale na uwagę o tym, że powinny być uzupełnione na kasach samoobsługowych usłyszałam "No a kiedy?" . Kolejna niemiła uwaga od tej kasjerki była taka, abym się przesunęła pakując zakupy bo jej przeszkadzam w obsłudze innych klientów. Tak nie powinna zachowywać się obsługa
Zdjęcia
Opinie
-
Ania Buczak ★☆☆☆☆
-
Piotr Filip ★★★★★
Bardzo pozytywne doświadczenia z zakupów. Czysto, szybko, produkty świeże i dobrze wyeksponowane. Kasjerzy zawsze uprzejmi, a samoobsługowe kasy działają bez zarzutu. Duża ilość różnych produktów niespotykanych nigdzie indziej. Polecam
-
Grzenia ★☆☆☆☆
Odnoszę wrażenie, że pracują tam osoby nieme. A już napewno nieznające podstawowych zwrotów grzecznościowych jak przepraszam czy dziękuję. Jadąc wózkiem czy myjką nie patrzą czy je widzisz czy nie. Klapki na oczy i jedzie. Sam Lidl też na minus.
-
Wieslaw Wilk ★★★★★
Żona 18 .10.025 przechodziła przez miejsce postojowe dla inwalidów i podkneła się o krawężnik i wywróciła się jakaś pani pomagała jej wstać ,a inny młody człowiek zadzwonił po pogotowie .Żona złamała rękę i nos.Tak że uważajcie pod nogi zwłaszcza że oświetlenie na parkingu często mają skąpe.
-
Dawid Sos ★☆☆☆☆
Jakaś masakra, 30 ludzi w kolejce a czynna jedna kasa. Stoję w kolejce już 20 minut a jestem w połowie kolejki. Do kas samoobsługowych kolejka az do środkowych regałów. Nie kumam czaczy - pisze tą opinie ponieważ sytuacja sie nagminnie powtarza. Czy lidl z takim ruchem nie może mieć 2 kasjerów ?
-
Stanislaus Dorawa ★★★★★
Wysoka jakość polecanych produktów, szeroka oferta i nadzwyczaj uprzejma obsługa ! Polecam z całego serca ! Hohe Qualität, große Auswahl und sehr freundliches Personal ! Empfehle von ganzem Herzen !
-
Dan22 ★★★★★
Dobry sklep, trochę mały jak na tak duże osiedle jednak jeśli dobrze się wybierze godzinę to jest luźniej.
-
ⱤⱡᶆΛᾗΔĦ ★☆☆☆☆
Cieć z parkingu wystawia mandaty za brak biletu dla klientów. Przy 5-minutowej wizycie potrafi obskoczyc wszystkie samochody jakie zostawili ludzie ze sklepu i wcisnac im mandaty na 95 zl. Nie kazdy zabiera paragon ze sklepu, a wymagany jest on przy reklamacji mandatu (wiec polecam zabierac na wszelki wypadek), wiec jest to celowe zeby moc zarobic na nieswiadomych parkujacych tam. Teraz przez to musze marnować czas na reklamowanie mandatu do tych złodziei z APCOA. Nie polecam.
-
Łukasz Kołodziej ★★★★★
Lidl znajduje się przy ulicy Borkowskiej. Typowo osiedlowy sklep, średniej wielkości. Sklep utrzymany w czystości i porządku. Parking o mniejszej wielkości i z parkomatem. Pierwsza godzina gratis.
-
Olga Opalińska ★☆☆☆☆
Uwaga na tego typu promocje! Chipsy ze zdjęcia kosztują faktycznie 7,99. To jest oszustwo i wprowadzanie klienta w błąd. Dodatkowo pracownice w tym sklepie są dość nie uprzejme - odnoszę wrażenie, że albo klienci bardzo im przeszkadzają albo te Panie pracują tam za karę.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Lidl?
Lidl znajduje się przy Borkowska 1, Swoszowice, 30-432 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Lidl?
Można skontaktować się z Lidl pod numerem +48 618 803 000
Jak można dotrzeć do Lidl?
Do Lidl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku