1. Najpierw tracę czas na przeglądanie przymulastej aplikacji a później w sklepie i tak towaru promocyjnego nie ma. 2. Czasami przy towarze na półce jest napisana promocyjna cena która nie jest naliczana przy kasie 3. Kilka razy kupowałem wypieki których przy kasie nie można było znaleźć bo był inny opis a czasami również inna cena ( weryfikowane z obsługą) W sumie nawet Biedronka jest lepsza od Lidla i chyba jednak nieco tańsza choć tam też różne cuda się zdarzają!
Zdjęcia
Opinie
-
zai3en ★☆☆☆☆
-
Julia Harherczyk ★☆☆☆☆
Sekcja win dramat Wszystkie pomieszane, etykiety niezgodne z towarem na półce . Białe, czerwone, różowe w jednym kartonie. Żeby wziąć dwa białe trzeba wybebeszyć kilka pudeł co ewidentnie nie pasowało jednej z Pań pracownic To jest moja wina że są pomieszane ?
-
Łukasz Sellmann ★☆☆☆☆
Uwaga na parkingu brak wyraźnego oznaczenia, że jest on płatny i jakaś firma 'poluje' na klientów Lidla w celu pobierania opłaty za brak wydruku z parkomatu, nawet jeśli zaparkowałeś tam na 15min w celu zrobienia szybkich zakupów. Do tej pory nie było takiego wymogu. Pytanie czy robią to legalnie, czy Lidl wie że to łapanka ? Powinien być jakiś czas np 30min na zorientowanie się że parking stał się nagle płatny i że trzeba wziąć bloczek, ponadto skoro robię tam zakupy to na podstawie paragonu nie powinni wystawiać wezwania do zapłaty. Do tego wymagania rejestracji przez jakąś stronę internetową, wygląda to na wyciąganie danych osobowych.
-
Grzegorz D ★☆☆☆☆
Dramat. Labirynt pomiędzy paletami i smieciami-kartonami. Nie działają kasy samobslugowe, a zwykle otwarta 1 max 2.
-
Anna Kowalska ★☆☆☆☆
Po co kasa pierwszeństwa między innymi uwzględniająca kobiety w ciąży skoro kasjerka p. Sylwia udaje,że nie widzi kobiety stojącej w kolejce w zaawansowanej ciąży. Wstyd. Sytuacja miała miejsce dwa dni pod rząd. Pierwszego dnia stwierdziłam,że odpuszczę ,drugiego niestety już nie. Owa Pani w piątek miała baaardzo dużo czasu na wymienianie się głupotami z klientami kasując towar jakby jej się nie chciało a Ty stój sobie z ciężkim brzuchem bo koleżanka musi poplotkować. Mogłaby tak samo perfekcyjnie obsługiwać jak perfekcyjna jest tapeta na jej twarzy.
-
Krzysztof RB ★★★★☆
Fajny sklep! I tylko ten rachunek, nie zawsze taki jaki powinien być naprawdę. Warto sprawdzać paragon.
-
Doris B ★★★★☆
Koszyki mogły by być bardziej czyste. Brakuje mi tych średnich wózków. Są tylko te duże. Generalnie w sklepie jest czysto i pracują tam mili ludzie.
-
Lucyna Golec ★☆☆☆☆
Sklep na Stojałowskiego rządzi się swoimi indywidualnymi promocjami, ich nie obowiązują gazetki reklamowe ani reklamy w tv, ich zasady są inne niż w wyżej wymienionych miejscach. Zmanierowana księżniczka która za kare pracuje w tym sklepie to dodatkowa porażka. Gratuluje odpychających klientów pracowników.
-
Kamil Szczepka ★★★★☆
Najmniejszy ruch z okolicznych Lidlów. Minus to to, że przed drzwiami niemal zawsze stoi ktoś kto zbiera na coś datki. Dziś w dobie internetu i wpłat on-line tak się nie robi. Takie osoby strasznie irytują. Sklep powinien zrobić z tym porządek.
-
Magdalena ★★★★☆
Oceniając ogólnie sklep spełnia wymagania dla przeciętnego klienta. Są promocje, świeży towar i dogodna lokalizacja. Czasem jak to w dyskoncie, mało kas czynnych i długie kolejki. Niestety zdarza się i tu źle oznakowanie produktu bądź brak etykiety cenowej. Pewna część produktów stosunkowo droga.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Lidl?
Lidl znajduje się przy Cechowa 2, Podgórze Duchackie, 30-611 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Lidl?
Można skontaktować się z Lidl pod numerem +48 618 803 000
Jak można dotrzeć do Lidl?
Do Lidl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku