Przegląd katalogu
- 562 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 86% Ze zdjęciami
Znaleziono 562 wyników
Przeglądaj baby stores w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 562 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 343,357 opinii i ocen.
“Bardzo uprzejma obsługa na mięsie. Młoda pani na kasie bardzo pomocna i miła. Polecam zakupy w tym miejscu, chociaż jest trochę ciasno.”
“Salon ogromny , wielki wybór . Panie zawsze pomocne , widać ze maja dużo pracy zawsze biegają ale chętnie pomogą . Uwielbiam tam wracać .”
“WITAM, Odnosząc się do sytuacji tej Pani byłem świadkiem zdarzenia, ta Pani nie miała racji . Wędlina była świeża, stojąc w tej kolejce osobiście ją spróbowałem,ta pani była nie miła a na końcu rzuciła w kasjerkę tą wędliną.chodzę tam mogę powiedzieć że jest tam bardzo miła obsługa czysty sklep i świeży towar OSOBIŚCIE POLECAM”
“Bardzo miła i pomocna obsługa. Świetnie zorientowana w dostępnym w sklepie towarze. Pani na kasie zawsze uprzejma, szybko sprawnie kasuje. Zupełnie nie rozumiem negatywnych komentarzy od innych, ale najwyraźniej szukają zwady na siłę. Ja zawsze jestem mega zadowolona! Bardzo polecam zakupy w tym miejscu. :)”
“Przepiękny sklep przestronny, czysty, zadbany. Bardzo duży wybór produktów regionalnych. Stoisko mięsno wędliniarskie na bardzo wysokim poziomie i uśmiechnięta ekipą - brawo. Brawo brawo Lewiatan Zachęta za tak piękny sklep. Godny polecenia.”
“Polecam, towar dobrej jakosci, zamówienie zrealizowabe w ciagu 24h.”
“Fantastyczny sklep z dziecięcymi ubraniami! Wysoka jakość, ogromny wybór i profesjonalna obsługa. Polecam każdemu rodzicowi! ;)”
“Bardzo dobre gatunkowo ubranka, duzy wybor, przyjemna obsluga. Polecam”
“Świetne dziewczyny! Zawsze z uśmiechem doradzą. Nigdy nie " wciskają" na siłę. Konkretne i rzetelne! Po prostu luuuubie to!!”
“Super obsługa! Chłopak dzisiaj ze zmiany był tak pozytywny i miły, że samym podejściem poprawił mi humor. Wspaniale”
“Duży wybór damskich ciuchów, czyste przejrzyste przymierzalnie. Szerokie alejki, człowiek ma miejsce aby swobodnie przejść się po sklepie nie strącając za sobą ciuchów z wieszaków(co niestety sie zdarza w wielu stacjonarnych sklepach). Przy kasach dostępne również napoje z lodówki.”
“Świetne miejsce na szybkie zakupy – Moja ulubiona Żabka! Obsługa jest zawsze bardzo miła, uśmiechnięta i pomocna, co naprawdę umila wizytę. To rzadkość, a tutaj zawsze czuję się mile widziana.”
“Bardzo dobra apteka i co ważne tania , poza tym bardzo miłe panie mgr.”
“Sam nie wiem jaką ocenę wystawić. Jest to sklep beznadziejny, z masą mankamentów, tłumem niemiłych klientów... Ale chyba właśnie za to go lubię. Nazywamy go z Żoną "Koszmar człowieka" i właściwie to jest to określenie pieszczotliwe. A, i lubię się z tymi nieco czerstwymi, ale za to prawdziwymi, z krwi i kości ekspedientkami. Np. moja użerka dotycząca kaucji za butelki plastikowe, która trwa już 4 wizyty ( finału wciąż nie widać) jest zarówno wnerwiająca, jak urocza. No dobra, koniec końców lubię to miejsce, bo jest "jakieś". Nie każdy sklep ma tak uroczą nazwę jak "Koszmar". Daję więc za to piątaka.”
“Jakub S to typ sprzedawcy, który robi robotę. Uśmiechnięty, ogarnięty, pomocny, zero nadęcia. Umie doradzić, ma wyczucie stylu, a przy tym nie wciska na siłę rzeczy, których nie potrzebujesz. Klienci czują się przy nim swobodnie, a obsługa jest szybka, konkretna i życzliwa. Taki człowiek potrafi zrobić dzień lepszym, nawet jeśli wpadłeś tylko po koszulkę na przecenie. Super hot nie wieżę !!”
“Korpo gbury w komentarzach! A ja mimo licznych komentarzy z negatywną oceną sądzę, że sklep jest bardzo fajny! I Panie bardzo miłe, uśmiechają się i często coś skomentują. Czy to paznokcie czy makijaż. I to, że sobie gadają na prywatne tematy nic złego w sobie nie niesie, spróbujcie sami popracować w nudnym sklepie na nudnym stanowisku. Troszku uśmiechu i poczucia humoru ludzie!”
“Super sklep, personel pomocny Polecam”
“Dobra apteka, miła obsługa, umiarkowane ceny! Polecam ❤️”
“Przyjemna atmosfera, tanie produkty, dużo przecen, kasa samoobsługowa ,miła obsługa. Ogółem 10/10”
“Moja ulubiona Żabka! Super zaopatrzenie i przemili pracownicy ❤️”
“Świetna obsługa! Pani Laura przemiła kobieta, pomogła „ukryć” prezent dla chrześniaka, by nie zobaczył. Miła i uśmiechnięta! Pozdrawiam!”
“Bardzo miła, pomocna obsługa. Dodatkowo, Pani zadzwoniła do mnie gdy do sklepu dostarczono poszukiwany przeze mnie rozmiar spodni narciarskich. Dziekuje I polecam.”
“kupiłam wózek Spacerowy, kontakt ze sklepem szybki. Wysyłka szybka Polecam”
“Ten warzywniak to prawdziwa perełka! Choć sklep nie jest ogromny, to właśnie dzięki temu ma wyjątkowy klimat – jest przytulny, zadbany i zawsze pełen świeżych, pięknych produktów. Owoce i warzywa są pierwszej jakości: pachnące, chrupiące i naprawdę smaczne. Największym atutem jest jednak obsługa – zawsze uśmiechnięta, życzliwa i pomocna. Człowiek od razu czuje się tu mile widziany. Widać, że właściciele wkładają w to miejsce całe serce i dbają, żeby każdy klient wyszedł zadowolony. To jeden z tych sklepów, do których chce się wracać – nie tylko po zakupy, ale też po odrobinę dobrej energii. Zdecydowanie polecam każdemu, kto ceni sobie jakość, świeżość i miłą atmosferę.”
“Świeże dobrej jakości produkty, konkurencyjne ceny szczerze polecam!”
“Pyszna kawa i pyszne ciasteczka. Znakomite produkty . Przekaski dla każdego.”