Opinie

  1. Piotr St ★☆☆☆☆

    Mięso i ryby jak z każdej Biedronki śmierdzą już tydzień przed końcem daty ważności... Pakujecie śmierdzące, czy łańcuch dostaw niedomaga???

  2. Sylwester (Wędrowiec) ★☆☆☆☆

    To juz chyba norma że w Biedronce ceny są niechlujnie napisane i raczej z rozmyślnie. Po to, żeby tylko zmylić klienta. Na 8 kupionych rzeczy, w 3 ceny przy kasie inne niz na polkach półkach. Oczywiście przychodzi Pani z obsługi i tłumaczy, że jedna cena to z kartą, tylko zagial się kawalek kartki gdzie był drobny druczek, drugi towar że ktoś zamienił kartki z cenami, trzeci że ma dwie różne wagi ale jedna kartka z cena. No ludzie, przecież to jakaś masakra, oszustwo kontrolowane, więcej tam nie pójdę. Dodam ze w innych biedrach nie jest lepiej, więc to pewnie systemowo tak robią w tej firmie.

  3. Dominika N. ★☆☆☆☆

    Jak każda Polka, byłam w wielu Biedronkach, ale ta jest wyjątkowo słaba. Chaos, wszędzie kartony, braki w asortymencie, wszystkiego „napaćkane” tu trochę, tam trochę, ciężko cokolwiek znaleźć.

  1. Emble Emble ★★★★★

    Szczere wyrazy uznania dla pracownic które w dniu dzisiejszym (27.09.2025) około 15:20 zachowały zimną krew w sytuacji gdy jedna z klientek sklepu dostała ataku padaczki. Wezwały karetkę, zadbały o jej bezpieczeństwo i prywatność.

  2. Rafal Gzik ★★★☆☆

    Całkiem spora Biedronka, niestety spory też brak w towarach na półkach oraz w samym asortymencie.

  3. Jakub Gruszecki ★☆☆☆☆

    Kolejka na cały sklep i jedna kasa otwarta. Nikogo z pracowników to nie interesuje.

  1. Kacper Pałka ★☆☆☆☆

    Porażka kolejka do kas przez cały sklep i czynna tylko jedna kasa. Do samoobsługowych mogła by się zaczynać już poza drzwiami sklepu. Oczywiście nikt nie otworzy drugiej kasy. Polecam omijać to miejsce i kierować się do innych sklepów.

  2. Armadyna12 ★★☆☆☆

    Bardzo mała biedronka, słabo dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich. Parking bardzo ciasny i mały w środku osiedla. Nie posiada zbyt wiele produktów z gazetki, raczej szukałabym większych obiektów

  3. Adam Stasik ★★★★☆

    Sklep typowo osiedlowy. Towar na półkach, ceny się zgadzają. Zakupy robi się przyjemnie, lepiej niż na Strusia. Polecam wybrać się na piechotę, mały parking.

  1. Agnieszka Bekus ★★★★★

    Godziny otwarcia bardzo na plus, ogromny wybór produktów, duża biedronka generalnie, więc się przyjemnie chodzi. Szkoda tylko, że roślin więcej nie mają do wyboru ;) a do samoobsługowych nigdy nie ma kolejek :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biedronka?

Biedronka znajduje się przy osiedle 2 Pułku Lotniczego 1, Czyżyny, 31-867 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biedronka?

Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010

Jak można dotrzeć do Biedronka?

Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements