Jestem bardzo rozczarowana obsługą w sklepie Reserved. Dwie konsultantki stały przy kasie, rozmawiały i wąchały perfumy, zupełnie ignorując klientów. Kiedy poprosiłam o obsługę, z uśmiechem powiedziały, że kasa nie działa, mimo że chwilę wcześniej normalnie obsługiwały innych. Bardzo nieprofesjonalne zachowanie – szkoda, bo lubię markę Reserved, ale po takiej sytuacji naprawdę odechciewa się wracać.
Zdjęcia
Opinie
-
Артем Бланар ★★☆☆☆
-
Dominika Janisiak ★☆☆☆☆
Właśnie spędziłam 25 min w kolejce do zwrotu, podczas gdy do drugiej kasy nie było żadnej kolejki i pani podchodziła tylko co 4-5 minuty, żeby skasować podchodzące osoby. Dlaczego nie mogłyby być dwie kasy otwarte po prostu z pierwszeństwem dla kupujących. Serdecznie nie polecam. W momencie gdy pewien Pan zwrócił na to uwagę, został zignorowany.
-
Wwowwo Wwo ★☆☆☆☆
Patologia ciężka nie można nic kupić bo u góry „nie ma kasjera „,na dole dwie kasy pani z jednej kasy odsyła do drugiej przy której jest kolejka na 10 osób . Wolałem zostawić spodnie niż stać w kolejce . (Parę osób z obsługi Szweda się po sklepie a jedna kasa otwarta :))
-
Justyna D ★☆☆☆☆
Kupiłam sukienkę w sklepie internetowym. Otrzymałam sukienkę bez przypietej metki, jedynie była w worku obok.Pojechalam aby oddać sukienkę w sklepie, kierowniczka mi jej nie przyjęła, bo nie była przypięta metka i kazała załatwiać sobie sprawę ze sklepem internetowym.Sklep gwarantuje możliwość zwrotu w sklepie stacjonarnym,co jest nieprawdą bo wysyłałaja ubrania bez prawidłowo przypiętych metek a później kończy się to tym że nie przykują w sklepie stacjonarnym. Wydałam pieniądze na paliwo,a teraz jeszcze muszę wydać na etykietkę zwrotną.Nieorzychylna obsługa. Dramat, traktują człowieka jakby chciał ich oszukać.
-
N W ★☆☆☆☆
,,obsługa” poniżej jakiejkolwiek krytyki, pracują tam chyba za karę. Widać, że nikomu nie chce się tam pracować a na jakiekolwiek pytanie odpowiadają opryskliwie i z wielką łaską. Szczególnie zachowanie ,,bardzo ważnego pana” o godz. 15:30 na kasie w dn. 07.06 doprowadziło do tego, że nigdy więcej nie odwiedzę tego sklepu. Patrząc na inne komentarze to widzę, że to są ich ,,standardy obsługi klienta”.
-
Ms. JK ★☆☆☆☆
Nie polecam salonu ze względu na fakt, że wprowadzają ludzi w błąd - zwracając całość zamówienia klient jak najbardziej ma prawo uzyskać zwrot pieniędzy za wysyłkę. Pracownica natomiast, po przekazaniu jej tego faktu, była mocno zdziwiona i przekazała mi to w mało sympatyczny sposób twierdząc, że "u nich za wysyłkę pieniędzy się nie zwraca". No więc, jak najbardziej ZWRACA SIĘ, a Pani przy kasie radzę się doszkolić z podstawowych praw konsumenta, nie jest to wybitnie trudne.
-
Aneta Śm ★☆☆☆☆
Bardzo nieprzyjemna kierownik sklepu, która na pytanie czy mogę na dziale damskim wymienić na inny rozmiar męską koszulkę nakrzyczała na mnie" Stanąć w kolejce!" Po moim spokojnym wyjaśnieniu sprawy uspokoiła się trochę, ale słowa przepraszam nie usłyszałam. Przykre, że kierownik sklepu daje taki przykład. Widzę jednak z poniższych opinii, że zdarza się to nagminnie. Więcej tam nie pójdę. Wolę pracowników ww firmy w centrum Bonarka.
-
Katarzyna T ★☆☆☆☆
2 sprzedawców stoi na piętrze za kasą i śmieje się rozmawiając. Nie są w stanie mnie skasować i wysyłają piętro niżej gdzie Pani na dole informuje że już zamykają sklep. Pytam czy potrzebują na to aż godzinę. Dowiedziałam się że nie godzinę tylko 45 min. W połowie zdanie usłyszałam "Dziękuję, do widzenia" więc zapytałam gdzie jest kierownik i usłyszałam że na górze zamyka kasę. To nie pierwszy raz kiedy obsługa zupełnie nie liczy się z klientem i jest opryskliwa. Wszystko da się załatwić jeśli obsługuje się klienta z uśmiechem. Bezczelność
-
Marv 1N ★☆☆☆☆
Sposób traktowania klienta w tym sklepie można porównać z totalnym dnem. Pracownicy zachowują się, jakby pracowali tam za karę a sama próba kontaktu można porównać z podwórkowym chamstwem. Pewne zachowania wynosi się z domu i niektóre jednostki można pominąć, ale żeby praktycznie cały personel taki był to już koniec świata. Zdecydowanie można polecić inne placówki, ale ten wybrany warto pominąć, szkoda słów i nerwów.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Reserved?
Reserved znajduje się przy Zakopiańska 62, Łagiewniki-Borek Fałęcki, 30-418 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Reserved?
Można skontaktować się z Reserved pod numerem +48 785 003 577
Jak można dotrzeć do Reserved?
Do Reserved można dotrzeć, korzystając z poniższego linku