Opinie

  1. Katarzyna ★☆☆☆☆

    Bardzo kiepska obsługa na kasie, zwłaszcza młoda dziewczyna z ciemnymi włosami. Zero dobrej woli i inicjatywy żeby zdobyć drobne by mi wydać. Gdybym nie miała karty to bym musiała zostawić zakupy . Tak się traktuje stałego klienta?

  2. Czesław Cichociemny ★☆☆☆☆

    Abstrahując od tego, że jest drogo, personel jest okropny. Niejednokrotnie ani na kasie ani na mięsnym nie ma nikogo. A jak jest to i tak udaje przez pierwsze 2-3 minuty, że nie widzi i coś robi, zwrócić uwagi nie wolno bo jest obraża majestatu. Nie polecam.

  3. Am K ★★☆☆☆

    Sklep osiedlowy, duża powierzchnia, spory asortyment. Obsługa w większości niemiła, arogancka, obrażona (zwłaszcza na mięsie) gdy poprosi się o coś innego niż chce wcisnąć. Jeśli oczywiście ktoś tam jest. Często stoisko stoi puste i mimo dzwonienia dzwonkiem który położony jest na ladzie, nikt nie przychodzi lub pani zajęta jest wszystkim dookoła a nie klientem który czeka chcąc coś kupić. W każdy poniedziałek rano a czasem zdarza się że aż do godzin wczesno południowych lada jest kompletnie pusta ze względu na mycie a wszystkie produkty powystawiane gdzie się tylko da. Rozumiem że ladę trzeba myć ale tym sposobem nie ma możliwości kupienia czegokolwiek bo ani nie widać co jest ani pani która to robi nie jest chętna do obsługi w tym czasie. Do tego zdarza się że produkty są nieświeże. Na stanowisku jarzynowym również w godzinach porannych jest kompletny syf (inaczej nie da się tego nazwać) puste skrzynki, śmieci, ziemia, liście.. wszystko wywalanie jest na podłogę zamiast do worka czy wiaderka i czeka aż ktoś kto się tym zajmuje skończy, co czasami domyślam się że trwa dość długo skoro ludzie zdążą to rozdeptać i roznieść po sklepie. Mimo że mieszkam obok, będę omijać to miejsce.

  1. Aleksandra Mardoń ★★★☆☆

    Dobrze wyposażony sklep, dużo produktów których nie spodziewałabym się że znajdę w lewiatanie. Natomiast okropne kolejki do kasy zniechęcają do odwiedzania sklepu. Są dwie kasy, zazwyczaj tylko jedna otwarta a kolejka na pół sklepu. Zanim ktoś powie że „może nie ma personelu”, nie zgodzę się, personel kręci się po sklepie i robi drobne porządki zamiast na 5 min otworzyć drugą kasę i rozładować ruch. Promocje które widać na sklepie, koniec końców nie nabijają się na kasie i pracownicy próbują wmówić że na dany produkt nie był na promocji.

  2. Mimi Mimieux ★★★★★

    Bardzo dobrze zaopatrzony sklep. Są w nim wszystkie podstawowe artykuły. Widać , że obsługa się stara - wszyscy są bardzo mili. Warzywa i owoce zawsze świeże i dobrej jakości. Pieczywo z dobrych piekarni oraz wypiekane na miejscu. Są też dobre wędliny i sery na wagę. Naprawdę spoko sklep, polecam.

  3. Karolina ★☆☆☆☆

    bardzo was proszę, wyszkolcie kasjerkę (bo tylko jedna tak notorycznie robi, starsza pani w ciemnych włosach do ramion), żeby wydawała resztę, bo jak nie ma grosza, to rozumiem, ale jak notorycznie nie wydaje 2, 3, 4 groszy i nawet nie zająknie się przy tym, tylko orientuję się poza sklepem sprawdzając paragon, to to już jest niepoważne. Sprzedawca MA OBOWIĄZEK poinformować, że nie ma drobnych i ZAPYTAĆ, czy może nie wydać reszty. I nie chodzi tu o same pieniądze ale też o wzajemny szacunek.

  1. Aleksandra Konieczny ★★★★★

    ogromny sklep z dużą ilością produktów i zaskakująco dobrymi cenami w porównaniu do np. lokalnych żabek/Awity/innych małych sklepów. Za to w porównaniu do biedronki wypada podobnie/odrobinę gorzej cenowo, ale za to kolejki są przynajmniej małe, a nie ciągnące się przez cały sklep.

  2. marlacwxx ★★★☆☆

    Asortyment ok, ceny w porządku, często można znaleźć fajne promocje. Ocena taka a nie inna z powodu obsługi która jest bardzo nieuprzejma. Pracownicy na kasie nie potrafią nawet odpowiedzieć dzień dobry czy też do widzenia. Polecam znaleźć pracę w której nie trzeba mieć kontaktu z klientem bo przez takie zachowania odechciewa się chodzić do tego sklepu.

  3. Molai ★★★★★

    Czwartek 17:30, zero kolejek w sklepie, ale nie ma gdzie zaparkować (Kraķów-standard). Duża powierzchnia supermarketu, normalne ceny, szukając intensywnie można znaleźć promocje. Firmowa książka bez zbierania naklejek za 5zł (ogólnodostępna przy kasie). Alkohol, wędliny i sery krojone etc. - generalnie wszystko co niezbędne szybko i sprawnie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Lewiatan?

Lewiatan znajduje się przy Bartosza Głowackiego 4, Bronowice, 30-962 Kraków, Małopolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Lewiatan?

Do Lewiatan można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements