Opinie

  1. Anonim ★☆☆☆☆

    Byłem tam kiedyś i nie polecam tam tego miejsca. Ludzie nie mili i w ogóle nie pomocni. Brak czytelność cen i pomocy z ich rozpoznawaniem.

  2. Lord Vader ★★☆☆☆

    Pytam kto wpadł na taki genialny pomysł żeby drzwi wejściowe po remoncie zrobić tak ciasne że nje można się wyminąć z ludźmi wychodzącymi ze sklepu. Brak swobodnego przejścia za kasami w drodze do wyjścia człowiek idzie jak przez ścieżkę zdrowia zahaczając o papier toaletowy i inne fanty rzucone pod ścianę oraz innych wpółkupujących. Zazwyczaj remont robi sie po to aby ułatwić korzystanie z budynku w tym przypadku jest na odwrót. Kasa nr 1 jest bardzo blisko drzwi i wieje i panie kasjerki sie przeziębiają.

  3. Malgosiag ★☆☆☆☆

    Ten sklep jest coraz gorszy. Pełno palet i nie ma jak się dostać do produktów. Kolejki do kas. Zbyt mało pracowników, a niektórym którzy tam pracują przydałoby się lepsze dbanie o higienę, bo przechodząc czuć niemiły zapach.

  1. Martyna Krasińska ★☆☆☆☆

    Jedna z najgorszych Biedronek w jakich byłam. W czasie największego ruchu otwarta jest tylko jedna kasa. Ten sam kasjer obsługuje zarówno klientów przy taśme jak i kasy samoobsługowe. Kolejki sięgają do połowy długości sklepu. Towar wymieszany na półkach, brak aktualnych cen. Lodówki z mięsem zalewane sa chyba octem żeby zabić smród zepsutych produktów. Przejścia między regałami zastawione paletami z niewyłożonym towarem. Oczywiście nie winie tu pracowników tylko kierownictwo sklepu.

  2. Michał ★★★☆☆

    Biedronka jatl każda inna, tloczna, zagracona z kolejkami na kasie. Praktycznie nie ma miejsca zaparkowo.

  3. ryszard gross ★★☆☆☆

    Obsługa jak by z kosmosu ,towar nigdy nie dołożony , kasjerzy zawsze zajęci czymś innym , nikt nigdy nie wie gdzie co się znajduje , i kolejki kosmos , pierwsza tak zaniedbana biedronka odwiedzona .

  1. Michael Sphare ★★★★★

    Sklep Biedronka to bardzo dobrze zorganizowane miejsce, gdzie można znaleźć szeroki wybór artykułów spożywczych oraz innych produktów codziennego użytku. Jestem pod wrażeniem, jak skutecznie sklep radzi sobie z utrzymywaniem niskich cen, jednocześnie oferując wysoką jakość towarów. Co więcej, personel sklepu Biedronka zawsze jest bardzo miły, uprzejmy i pomocny w każdej sytuacji. Bez względu na to, czy potrzebuję pomocy przy znalezieniu określonego produktu, czy też mam jakieś pytanie dotyczące oferowanych artykułów, zawsze mogę liczyć na ich wsparcie. Dodatkowo, personel sklepu Biedronka zawsze dba o czystość i porządek w sklepie, dzięki czemu zakupy są bardziej przyjemne i komfortowe. Podsumowując, uważam, że sklep Biedronka oraz jego personel zasługują na uznanie za ich wysokiej jakości usługi oraz zaangażowanie w dbanie o zadowolenie klientów. Z pewnością będę kontynuował robienie tam zakupów i polecam ten sklep innym.

  2. Lev Belava ★☆☆☆☆

    Oszukują z promocjami. W sobotę stawiają poniedziałkowe promocje, których oczywiście nie uwzględnią na kasie. Też nie sprzedadzą towaru w promocyjnej cenie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biedronka?

Biedronka znajduje się przy Marii i Bolesława Wysłouchów 22a, Podgórze Duchackie, 30-611 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biedronka?

Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010

Jak można dotrzeć do Biedronka?

Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements