Przegląd katalogu
- 562 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 86% Ze zdjęciami
Znaleziono 562 wyników
Przeglądaj baby stores w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 562 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 343,357 opinii i ocen.
“Świetny sklep z wielkim asortymentem mojej ulubionej marki dla dzieci, która charakteryzuje się świetną jakością materiałów. Pan, który prowadzi sklep bardzo miły i pomocny. Zdecydowanie polecam”
“Wybór aż za duży! Bardzo miła obsługa, ceny (zwłaszcza na dole) bardzo przyjazne. Świetne miejsce na zakupy i relaks przy polowaniu na perełki. Chodzę chyba od początku istnienia tych ciuchów i jeszcze nie udało mi się wyjść z pustymi rękami :)”
“Bardzo przyjemna żabka, osobiście moja ulubiona. Bardzo mili ogarnięci i życzliwi pracownicy. Polecam cieplutko”
“Mały osiedlowy sklep z miłą obsługą polecam na szybkie zakupy czynny również w niedzielę”
“Mój sklep dla codziennych zakupów. Dobra lokalizacja, czysto, w sklepie panuje porządek, duży wybór różnych artykułów. Miłe panie ekspedientki, uprzejmi ochroniarze, Pani Kierownik sympatyczna i profesjonalna. Ze stoiska mięsnego nie korzystam ;-) to trudno mi ocenić – zauważyłam jednak, że zimna lada ma różnorodność produktów. Kolejki do kas zdarzają się ale osobiście korzystam z kas samoobsługowych. Dawniej w kasach tych miałam problem z lekkimi rzeczami (np. z ziołami) ale ostatnio jest z pewnością lepiej. Doceniam również udział sklepu w walce z marnowaniem żywności – sklep oferuje paczki w aplikacji Too Good To Go, które są różnorodne i warte swojej ceny. W zestawieniu z okolicznymi sklepami Carrefour na rogu Kijowskiej i Lea, jest zdecydowanie moim ulubionym sklepem!”
“Co jak co ale tak miłej obsługi to nie ma nigdzie w Polsce, pozdrawiam siwego kasjera że wschodnim akcentem, robi Mi pan dzień przed szkołą ❤️”
“Najlepsze ceny w okolicy! Bardzo miła obsługa! POLECAM!”
“Bardzo lubię robić zakupy w Stokrotce. Widać, że personel naprawdę się stara – sklep jest zawsze czysty, schludny i dobrze zaopatrzony. Towary są ładnie poukładane, a półki regularnie uzupełniane, więc nie trzeba się martwić, że czegoś zabraknie. Obsługa jest miła, pomocna i zawsze uśmiechnięta, co sprawia, że zakupy robi się w przyjemnej atmosferze. Warto jednak wspomnieć, że personelu jest dość mało – często widzę kierowniczkę sklepu, która nie tylko zarządza, ale też pomaga na różnych stanowiskach: na kasie, przy wykładaniu towaru czy porządkach. Widać, że bardzo się stara, by wszystko dobrze funkcjonowało i żeby klienci byli zadowoleni. To duży plus, ale też znak, że przydałoby się wsparcie, by odciążyć zespół.”
“Mimo,że mam dalej to zaczęłam przychodzić tu, przez wzgląd na miłą obsługę i uśmiechnięte Panie. Nie ma porównania z Leviatanem na Stokach, gdzie Panie Ukrainki są niemile, chamskie, rzucają towarem, na stoisku mięsnym wiecznie nikogo nie ma, nieraz człowiek stoi 10min i nie ma kto obsłużyć. Jeszcze nie zdażyło się usłyszeć odpowiedź na dzień dobry czy dziękuję. A tu, aż miło robić zakupy:))”
“Byłem w tej Żabce kilka dni temu. Pani powiedziała dzień dobry i do widzenia, Ja również jej to samo powiedziałem! Więc super”
“Lubię tu chodzić po moją codzienną dawkę depresji. Piękny sklep, z zewnątrz i wewnątrz, tak jak w czasach PRL. Zawsze jest strażnik, który patrzy na ciebie, aby upewnić się, że nie zamierzasz obrabować sklepu. Właściciel tego lewiatana powinien być dumny ze swojej inwestycji!”
“Sklep Biedronka to bardzo dobrze zorganizowane miejsce, gdzie można znaleźć szeroki wybór artykułów spożywczych oraz innych produktów codziennego użytku. Jestem pod wrażeniem, jak skutecznie sklep radzi sobie z utrzymywaniem niskich cen, jednocześnie oferując wysoką jakość towarów. Co więcej, personel sklepu Biedronka zawsze jest bardzo miły, uprzejmy i pomocny w każdej sytuacji. Bez względu na to, czy potrzebuję pomocy przy znalezieniu określonego produktu, czy też mam jakieś pytanie dotyczące oferowanych artykułów, zawsze mogę liczyć na ich wsparcie. Dodatkowo, personel sklepu Biedronka zawsze dba o czystość i porządek w sklepie, dzięki czemu zakupy są bardziej przyjemne i komfortowe. Podsumowując, uważam, że sklep Biedronka oraz jego personel zasługują na uznanie za ich wysokiej jakości usługi oraz zaangażowanie w dbanie o zadowolenie klientów. Z pewnością będę kontynuował robienie tam zakupów i polecam ten sklep innym.”
“Jestem w sklepie 22lipca 2025. Wysprzątane na 5+. Pusto. Zatem jeśli ktoś ma potrzeby estetyczne i chcialby je realizować mozna przyjść pomiędzy 5.30 a 6 rano. Dobrego dnia Sąsiedzi.”
“Dobra lokalizacja sklepu w części Krakowa Kozłówek. Sklep położony w dolince. Przed sklepem duży parking, miejsce do ładowania samochodów elektrycznych, bankomat. Sklep dobrze zaopatrzony według standardów sieci. Trochę ciasno ale sieć biedronka już nas do tego przyzwyczaiła. Owoce i warzywa świeże. Na stoisku z mięsem i wędlinami duży wybór towaru. Obsługa sprawna i pomocną dla klienta.”
“Pan jak i Pani bardzo uprzejmi, pomocni ,duży wybór towaru, ceny umiarkowane , bardzo polecam sklep”
“Odbiór szybki i bezproblemowy. Ubrania w bardzo dobrym stanie, zgodne z opisem. Obsługa miła i pomocna – na pewno wrócę po więcej perełek!”
“Super asortyment i fachowa pomoc osób tam pracujących. Polecam!”
“Nigdy nic złego mnie w tym sklepie nie spotkało. Kolejki bywały, to fakt, ale obsługa zawsze miła i pomocna. Sama nigdy nie byłam roszczeniowa, bo mam świadomość tego że pracownicy nie mają wpływu na ilość osób na zmianie, ani na to że niektórzy klienci nie czytają tekstu pisanego..”
“Bedronka outlet został zastąpiony supermarketem Bedronka.Tutaj znajdziesz artykuły gospodarstwa domowego, których nie wyprzedano w zwykłych sklepach Bedronki”
“Sklep w którym najczęściej robię zakupy- olbrzymim plusem jest to, że biedronka jest otwarta 24/6 przez co nieraz wracając późno w nocy kiedy łapał głód mogłem sobie kupić coś do jedzenia w dobrej cenie. Co do organizacji wewnątrz sklepu- sporo kas samoobsługowych na +, bankomat przed sklepem to też fajna opcja. Czasami gdzieś walają się wózki z paletami i ciężko jest przejść, ale przecież w sklepie o takiej powierzchni i liczbie klientów to zupełnie normalne.”
“Bardzo dobrze zaopatrzony sklep, miła obsługa :-) gdy tworzą się nawet chwilowe kolejki do kasy (zazwyczaj jest jedna na monopolowym) to pracujące tam Osoby uruchamiają drugą kasę. Stanowisko mięsne zawsze bogato wyposażone. POLECAM!”
“Szczere wyrazy uznania dla pracownic które w dniu dzisiejszym (27.09.2025) około 15:20 zachowały zimną krew w sytuacji gdy jedna z klientek sklepu dostała ataku padaczki. Wezwały karetkę, zadbały o jej bezpieczeństwo i prywatność.”
“Sklep poleciła mi przyjaciółka, kiedy szukałam wyjątkowej lalki na prezent. Od progu powitały mnie prześliczne i pięknie pachnące hiszpańskie laleczki. Panie z obsługi doradzały mi w trudnym wyborze i ostatecznie udało mi się kupić wymarzony prezent dla dziewczynki. Polecam serdecznie, lale są urocze i nigdzie poza tym sklepem nie udało mi się ich dostać stacjonarnie. Wybór jest naprawdę spory! W sklepie dostępne są też inne popularne zabawki, gry i puzzle. Na pewno będę zaglądać tu po prezenty.”
“Są: mąka, jajka, śledzie, makaron, cebula, olej, kawa, sól, bułki itp. Wszystko wysokooktanowe i bezołowiowe. Polecam.”
“Bardzo miła obsługa. Pan farmaceuta w zrozumiały sposób przedstawił mi zalecenia i wytłumaczył jak dawkować leki. Polecił również tańsze zamienniki, o których nie wiedziałem.”
“Tania apteka z wykwalifikowanym personelem”
“Bardzo duży asortyment, dobre ceny, miła obsługa. Polecam!!!”
“Obsługa sympatyczna i pomocna. Asortyment szeroki polecam”
“Bardzo fajny sklep polecam. (tam jest fajny gość zawsze w sklepie”