Przegląd katalogu
- 100 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 96% Ze zdjęciami
Znaleziono 100 wyników
Przeglądaj steak house w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 100 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 179,503 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera steak house z miast takich jak Katowice, Bielsko-Biała, Ruda Slaska, Tychy, Wisła i innych.
“Pensjonat Hawana to miejsce, które od razu otula ciepłem i spokojem. Panuje tu niezwykle rodzinna, serdeczna atmosfera, a właściciele są naprawdę wspaniali – życzliwi, pomocni i szczerze zaangażowani w to, aby każdy gość czuł się wyjątkowo. Personel jest przemiły i zawsze gotowy pomóc z uśmiechem. Jedzenie jest domowe, świeże i przygotowywane z ogromnym sercem, a do tego doskonale dostosowywane do potrzeb osób z alergiami czy specjalnymi dietami. Całe miejsce jest po prostu piękne, idealne na odpoczynek i złapanie oddechu. To taki pensjonat, do którego chce się wracać z przyjemnością. Polecam z całego serca.❤️”
“Jeden z lepszych burgerów jakie jadłem. Mięsko wysmażone tak jak sobie tego zażyczyliśmy, dodatki znakomicie skomponowane i wyważone. W zestawie smaczne frytki. Wielkość porcji wystarczająca. Polecam także bardzo dobre sałatki, pomysłowo podawane w słoiczkach. Piwko i Kofola doskonale uzupełniają posiłek. Miejsce przytulne, obsługa miła i sympatyczna. Zazdroszczę miejscowym takiego lokalu - ja niestety mam 38km do pokonania by tu dotrzeć. Ale przy każdej okazji pobytu w Cieszynie staram się tu zaglądać.”
“Jedzenie: 1. Czeski zapiekany ser z frytkami i sosem tatarskim + surówka: - Ser na prawdę pyszny, dobrze wypieczony, delikatnie nasączony tłuszczem z frytownicy aby nie wysechł za szybko. Tutaj jak najbardziej nie mam zastrzeżeń - frytki belgijskie delikatnie nie pasowały mi do tego czeskiego przysmaku, do którego zwykle używa się cienkich frytek (hranolky) ale były dobrze wysmażone i odpowiednio słone więc nie ma co narzekać - surówka chyba z kiszonej kapusty była na prawda znakomita, mógłbym zjeść samą surówkę i wyjść zadowolony - sos tatarski był jedynym mankamentem w tym daniu. Mianowicie był on bardziej sałatką niż sosem, w którym możnaby zamoczyć frytki czy ser. Nadmiar "wsadu" mocno zniekształcił ten dodatek ale nie było to jakieś wielkie uchybienie Całkowita ocena dania - 8/10 2. Rolada wołowa z kluskami śląskimi i czerwoną kapustą: - mięso bardzo delikatne i dobrze przygotowane, polane pysznym sosem, który znakomicie dopełniał całości. - kluski jak najbardziej smaczne i delikatne Całkowita ocena dania - 10/10 3. Grillowany łosoś na czarnym makaronie z krewetkami i sosem maślanym: - łosoś delikatny, soczysty i znakomicie doprawiony - makaron o mocnym smaku czosnku i masła był przepysznie skomponowany, idealnie ugotowany dodawał głębi całemu daniu - krewetki jak najbardziej przyzwoite, ogromny plus za wykorzystanie odpowiednich krewetek (kucharz nie wybrał najmniejszych i najtańszych krewetek a na prawdę smaczną i dużą odmianę). Nie było ich za wiele ale nie one były głównym bohaterem tego dania Całkowita ocena dania - 10/10 Wystrój lokalu: Niestety nie zwiedziliśmy lokalu w środku ponieważ siedzieliśmy na ogródku restauracyjnym ale z zewnątrz budynek można określić jako przyjemny dla oka, w stylu komponującym się z klimatem miejscowości. Obsługa: Tutaj gdybym tylko mógł to przyznał bym dodatkowe gwiazdki za jakość obsługi i nastrój. Po pierwsze obsługa nie miała najmniejszego problemu z tym, że przyszliśmy z labradorem, pies dostał nawet miskę z nieograniczoną wodą. Kelnerzy uśmiechali się i byli bardzo pozytywnie nastawieni do naszego czworonoga. Zamówienie przyjęte sprawnie i wydane na prawdę szybko i z klasą. Zawsze ktoś był w zasięgu wzroku w miarę potrzeb domawiania np. napojów. Bardzo chętnie wrócimy do lokalu przy najbliższej wizycie w mieście!”
“Powierzyliśmy nasz najważniejszy dzień w ręce Pana Adriana w październiku 2025 i to była najlepsza decyzja. Nadal nie możemy uwierzyć w to jak było pięknie i w jak wspaniały sposób wszystko zostało przygotowane. Obsługa na najwyższym poziomie, nie dane było nam doświadczyć dotąd czegoś tak perfekcyjnego. Goście, jak i my, byli zachwyceni. Jedzenie wyborne, nie było słabszych dań, wszystko było przepyszne, reakcje naszych gości mówią same za siebie. Dodatki, które nadawały klimat i były niespodzianką- suchy lód na każdym ze stołów, podczas serwowania tortu. Sala jest przepiękna. Z dodatkowymi dekoracjami zrobiła efekt bajeczny. Współpraca z Panem Managerem była bezproblemowa - co więcej, w całym tym stresie przygotowań- była przyjemnością. Wspierał i pomagał, dzielił się doświadczeniami. Polecamy każdej przyszłej Parze Młodej a my mamy nadzieję, że będziemy mieli szansę przeżyć kolejny raz uroczystość w tym miejscu. Dziękujemy!”
“Atmosfera jest świetna, pizza z dobrej mąki, piwo czeskie mówi samo za siebie. Ogólnie przytulne, dobre miejsce z klimatem. Polecam!”
“Polecam nie tylko na burgera, który jest bardzo dobry, ale również mniej oczywiste tortille. Smak 5/5, w sam raz ostre i smaczne. Burgery również jedne z lepszych w Katowicach. Zdecydowanie polecam. Całość uzupełniają pyszne browary z Cieszyna.”
“Lokal w samym centrum Katowic, w neogotyckim budynku z 1892 roku wpisany jest do rejestru zabytków. Wnętrze kawiarni wypełnione jest antykami, stylowymi meblami. Sztukaterie na sufitach pamiętają czasy cesarza Wilhelma...”
“Tyle kuszących pozycji w menu, że ciężko się było zdecydować. Jedzenie świeże, bardzo smaczne. Ceny przystępne. Lokal klimatyczny i bardzo miła obsługa. Wrócimy:)”
“Ładny, klimatyczny lokal z pięknym widokiem na Katowice. Bardzo dobre jedzenie (zarówno przystawki, dania główne oraz desery), szeroki wybór win, miła, uśmiechnięta obsługa.”
“Centrum dużego osiedla, a tam góralska karczma z muzyką jak na Krupówkach Panie obsługujące bardzo miłe, uśmiechnięte mimo ciągłej ilości gości Jedzenie dobre aczkolwiek do bardzo dobrego trochę mu brakuje (rolado drobiowa dość sucha, kluski zbyt mocno gumowate) natomiast dobrze doprawione świeże”
“Mile klimatyczne miejsce z pięknym widokiem wieczorową porą ☺️ ceny piw i drinków jak na ulicę Mariacką bardzo przystępne ☺️”
“Świetna carbonara, pizza doskonała, moja żona stwierdziła, że najlepsza jaka jadła w życiu. Ogródek mały, ale miejsca starczyło. Jedynie ta obsługa… dajcie im jakiś rozweselacz, co by nie chodzili tacy smutni, nauczcie słów “proszę” i “dziękuję” i będzie super, bo to na prawdę zniechęca do przebywania w Waszym lokalu.”
“Obsługa w tej restauracji zasługuje na ogromną pochwałę – bije od niej dobra energia i czuć, że pracownicy naprawdę lubią to, co robią. Wystrój wnętrza robi duże wrażenie – połączenie klimatu góralskiego i morskiego daje wyjątkową atmosferę. Warto też pomyśleć o wcześniejszej rezerwacji, bo lokal zdecydowanie cieszy się zainteresowaniem. Jeśli chodzi o jedzenie – rosół był bardzo dobrze doprawiony, widać, że kucharz nie boi się używać przypraw. Rolada wieprzowa miękka, smaczna, a do tego przyzwoite kluski śląskie i bardzo dobra czerwona kapusta. Placki z polędwiczką w sosie grzybowym smakowały świetnie, z dużymi kawałkami grzybów, choć danie było podane w letniej temperaturze – mogłoby być cieplejsze. Kotlet również wypadł dobrze, idealnie komponował się z serem, boczkiem i pieczarkami. Miłym gestem było przy opłacaniu rachunku garść cukierków. Czas oczekiwania nie był uciążliwy – napoje pojawiły się po ok. 6 minutach, a dania główne po ok. 20 minutach od złożenia zamówienia. Podsumowując – restauracja z wyjątkowym klimatem, świetną obsługą i dobrym jedzeniem. Zdecydowanie miejsce, które warto odwiedzić.”
“Jedzonko było pyszne, atmosfera wyśmienita. Pani kelnerka przecudowne sympatyczna ☺️ Polecam”
“Szkoda ze tylko 5*można dać. Obsługa fantastyczna ,lokal z fajnym klimatem i to jedzenie które wywala w kosmos. Wszyscy sie starają są mili jest mega smacznie i Bylem juz kilka razy i bede tam wracał.”
“Bardzo dobre burgery, super miła i sprawna obsługa.Byłem już kilka razy i zawsze było ok ale dzisiaj Góral Burger tak mi smakował że postanowiłem napisać opinie:) Polecam!”
“Bardzo dobre jedzenie, piekna świąteczna choinka, dodająca uroku. Mimo wcześniejszej pomyłki przy składaniu zamówienia restauracja nie miała problemu ze zmianą jednego ze składników dania. Bardzo dziękuję i polecam :)”
“Jeśli szukasz najlepszego burgera w mieście – właśnie znalazłeś! Ogromne, smaczne i idealnie przygotowane. Miejsce ma świetny klimat, obsługa na najwyższym poziomie. Polecam z całego serca!”
“Bardzo, bardzo smaczne jedzenie! Sałatka z kozim serem przepyszna. Żurek odpowiednio kwaśny. Polędwiczki też ok, choć porcja niewielka za co lekki minus. Przyjemna obsługa. Wróciłabym tu spróbować też innych dań.”
“Pierwszy raz byłem w tym miejscu na urodzinach cioci. Przy dużym, kwadratowym stole wszyscy zmieścili się i było to dużo lepsze rozmieszczenie niż przy stole prostokątnym. Jedzenie smaczne, można by rzec tradycyjne. Smaczna pieczona kaczka, obsługa bardzo sprawna, parking spory. Jedyny minus to brak w środku zasięgu sieci Plus. Orange pełny zasięg ale cóż to ma do rzeczy kiedy najważniejsze spotkać się z rodziną i dobrze się bawić”
“Dzisiaj powrót do korzeni - Stara Piekarnia oczywiście serwuje niezmiennie pyszności. Filet zapiekany z pieczarkami i serem pleśniowym plus surówka z pekińskiej - rozkosz dla podniebienia. Kawa mrożona smakowita. Panie miłe i uśmiechnięte. Polecam szczerze.”
“Świetne miejsce dla odpoczynku, dziś byliśmy po raz pierwszy i już napewno nie ostatni! Dziękujemy bardzo za przyjemne wrażenie i mega pyszne jedzenie!”
“Pub Żywiecki z Innej Beczki to świetne miejsce, które zdecydowanie warto odwiedzić — idealne zarówno na coś do zjedzenia, jak i na wieczornego drinka. Menu jest bardzo różnorodne, każdy znajdzie coś dla siebie, a pierogi… po prostu petarda! Dużym plusem jest spora przestrzeń, ale mimo to polecam zrobić rezerwację, bo lokal cieszy się dużą popularnością — i słusznie. Na jedzenie i drinki trzeba chwilę poczekać, ale smak naprawdę wynagradza czas oczekiwania. Do tego ciekawy wystrój i huśtawki, które dodają miejscu luzu i klimatu.”
“Przepyszne, świeże jedzenie.Obsługa sympatyczna, porcje w sam raz. Na miejscu ogródek z małym placem zabaw.”
“Fajna knajpa w amerykańskim stylu (hamburgery, steki, ale też sałatki i zupy). Ceny adekwatne do jakości. Dostępne menu dziecięce. Warto zerkać na menu sezonowe”
“Z czystym sumieniem polecamy. Dania główne miło połechtały nasze podniebienia. Przepyszne desery miło nas rozleniwiły, aż nie chciało się wstawać od stołu. Bardzo dziękujemy.”
“smaczne obiady, duże porcje, trzeba chwilę poczekać , ale jest świeże, a nie odgrzewane.”
“Zamówiliśmy makaron z suszonymi pomidorami oraz żeberko. Wszystko pyszne. Hamburger wyśmienity.”
“Wybitne jedzenie w dobrej cenie. Więcej nie bede komentował. Na pewno wrócę bardzo dobre jedzenie dawno nie jadłem tak dobrego jedzenia. Polecam gorąco! Tanie ceny, duże porcje.”
“Jak zawsze super przyjazna obsługa i pyszne jedzenie, Teriyaki chicken crunch super. Polecam niezdecydowanym, tutaj poczujecie smak prawdziwego kurczaka i wołowiny grillowane na ogniu np w burgerze whopper z bekonem i serem. Pozdrawiam całą ekipę.”