Opinie

  1. Magdalena WD ★☆☆☆☆

    Rzadko daję jedną gwiazdkę, ale to miejsce na nią zapracowało. Jedzenie koszmarne, strułam się rybą. Grillowane warzywa były spalone, a rosół smakował jakby był zrobiony z kostki rosołowej.

  2. Michał Łuczycki ★★★☆☆

    Klimat w lokalu naprawdę bardzo fajny, przyjemna atmosfera i obsługa. Pizza bardzo bardzo dobra. Ale 25 zł za mohito, które w smaku nawet nie przypomina mohito, to już lekkie przegięcie . Jak na taką cenę spodziewałem się czegoś lepszego. Wizualne przygotowanie drinka 5/5 ale kwestie smaku wolę pominąć. Miałem też trochę styczności z pracą z drinkami. Do klasycznego mojito raczej nie używa się cytryny ze względu na mniejszy aromat. Druga kwestia to łodyga mięty której używa się wyłącznie do kwestii wizualnych. Łodyga sama w sobie ma dość sporo goryczy. Powinno się dawac 6-8 samych listków mięty, poprzedzonych lekkich w nich uderzeniem w celu wydobycia aromatu. Zdecydowanie warto wpaść na pizzę, ale po drinki raczej nie.

  3. Marcin B ★★★★★

    Świetna carbonara, pizza doskonała, moja żona stwierdziła, że najlepsza jaka jadła w życiu. Ogródek mały, ale miejsca starczyło. Jedynie ta obsługa… dajcie im jakiś rozweselacz, co by nie chodzili tacy smutni, nauczcie słów “proszę” i “dziękuję” i będzie super, bo to na prawdę zniechęca do przebywania w Waszym lokalu.

  1. Patrycja Rajman ★★★★★

    Mega sympatyczna, przyjazna, cudowna obsługa. Właścicielka z sercem na ręce. Jedzenie już nie tak cudowne, ale powiedzmy, że przyzwoite. Jedzenie dobre, ale nie zaskakujące po prostu. Jedyne co nas troszkę zasmuciło to fakt, że nie czuć tych pysznych włoskich pomidorów w daniu, w którym powinny robić furorę. Jedliśmy makaron z sosem pomidorowym i burratą między innymi no i tutaj oczekiwaliśmy faktycznie takiego cudownego pomidora, ale niestety go nie znaleźliśmy. Ryba też bez polotu. Wystrój za to przepiękny i zaskakujący. Ogólnie rzecz biorąc polecamy serdecznie chociażby ze względu na cudowną atmosferę miejsca.

  2. kamil Ply ★★★★★

    Restauracja włoska "clüsù" to prawdziwy klejnot wśród gastronomicznych odkryć. Od pierwszego kęsa do ostatniego, doświadczenie kulinarne, jakie tu przeżyłem, było niezwykłe. Bez wątpienia, mają najlepszego tatara, jaki kiedykolwiek miałem przyjemność spróbować. Jego smak i perfekcyjne przygotowanie sprawiają, że wydaje się niemal sztuką kulinarną. Jednak to nie tylko wyjątkowa kuchnia czyni "clüsù " tak wyjątkowym miejscem. Właściciele są nie tylko wspaniali, ale również niezwykle komunikatywni i troszczą się o każdego gościa. Szef kuchni, z pełną pasją i zaangażowaniem, wychodzi przedstawiać dania w niezwykle ciekawy sposób. Jego opowieści o składnikach i technikach przyrządzania sprawiają, że jedzenie nabiera jeszcze większego smaku.

  3. Witold Zapędowski ★★★★★

    Przypadkowo byliśmy w Częstochowie ...po dwóch tygodniach pobytu w Italii mieliśmy trochę dość włoskiej kuchni ale trafimy tu ... i wow !!! Tak dobrego jedzonka , dawno nie jadłem Dosłownie wszystko perfect , smak , jakość,oryginalność i wygląd dań na pięknych talerzach ,w pięknym kameralnym wnętrzu no i do tego miła obsługa Top✌️

  1. Michał Treter ★★★★★

    Świetne miejsce! Jedno z niewielu miejsc gdzie można oczekiwać prawdziwej włoskiej kuchni oferującej nie tylko pizzę i makarony. Szczególnie warte spróbowania są dania mięsne, które pozwalają na poznanie bardziej góralskiej odsłony włoskich dań, skąd nota bene pochodzi właściciel. Na pewno odwiedzę jeszcze nie raz przy okazji (a właściwie to zamiast) wizyty na Jasnej Górze ;)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Clüsù?

Clüsù znajduje się przy Wieluńska 23, Częstochówka - Parkitka, 42-217 Częstochowa, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Clüsù?

Można skontaktować się z Clüsù pod numerem +48 506 959 171

Jak można dotrzeć do Clüsù?

Do Clüsù można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements