Opinie

  1. Paweł ★★★☆☆

    Ogólnie burgery w smaku są ok, ale… poprosiliśmy o wysmażenie na medium rare, a dostaliśmy well done. Dodatkowo, obydwoje braliśmy dwa różne burgery, a skończyliśmy z problemami żołądkowymi co sugeruje, że albo z wołowiną albo z bułką jest coś nie tak… Większość obsługi jest bardzo ok (głównie niska blondwłosa dziewczyna), natomiast dziewczyna przyjmujący zamówienie wprowadziła nas w błąd przy zamawianiu frytek. Podsumowując, po lokalu specjalizującym się w burgerach, można spodziewać się więcej.

  2. Kris Czajna ★★★★☆

    Bardzo smaczne mięso i dobrej klasy dodatki również Jadłem Górala Minus za zimne mięso i bułkę Bułka słaba jakościowo nie pasująca do jakości całości Ale frytki bardzo smaczne

  3. Zuzanna Tulej ★★★★★

    Naprawdę smaczne burgery, wysoka jakość składników, mega duży plus za możliwość zmiany mięsa w każdym burgerze na wegański odpowiednik. Super i na miejscu i na wynos. Polecam!

  1. Pablito ★★★☆☆

    Zamówienie na wynos, więc nie oceniam klimatu miejsca (chociaż miałem okazję być również klientem stacjonarnym w przeszłości). Zapewne nie będzie to dużym zaskoczeniem dla nikogo, ale wrażenia "na miejscu" miałem zdecydowanie lepsze. Teraz na duży plus mogę zaliczyć czas oczekiwania na zamówienie, natomiast same potrawy wypadły w dostawie nie do końca przekonująco. Ilość sosu mocno nadszarpnęła warstwę wizualną, ale przede wszystkim sprawiła, że to one dominowały w smaku, pokrywając wszystko od góry do dołu. Mięso naprawdę dobre, z kolei sałatka też ciężka i pokryta obficie miksturami. Obsłudze zdarzyły się przy tym drobne potknięcia dot. składu burgerów (ekstra boczek tam, gdzie nie powinno go być). Ogólnie nienajgorzej, trochę za tłusto (a wcale nie musi tak być w przypadku burgerów) i zakładam, że na dłuższy czas odpuszczę tę sieć, a na pewno zrezygnuję z dostaw.

  2. Adrian Burek ★★★★★

    Bardzo dobre burgery, super miła i sprawna obsługa.Byłem już kilka razy i zawsze było ok ale dzisiaj Góral Burger tak mi smakował że postanowiłem napisać opinie:) Polecam!

  3. Kacper Kaczmarczyk ★★★★★

    W zeszły piątek miałem przyjemność gościć w restauracji Bucket's Story w Dąbrowie Górniczej. Na samym początku zachwycił mnie wystrój lokalu, który jest urządzony w industrialnym, przytulnym stylu. Razem z moją osobą towarzyszącą zdecydowaliśmy się zamówić na przystawkę krążki cebulowe z sosem czosnkowym. Jako dania główne wybraliśmy burgera, Spicy Valenty oraz steka z rostbefu. Dodatkowo poprosiliśmy o piwo motocyklowe i drinka aperoLOVE. Każda zamówiona przez nas pozycja była przepyszna. Moim faworytem okazał sie być burger oraz drink, chociaż stek również był bardzo smaczny. Ogromny plus za możliwość wybrania stopnia wysmażenia mięsa. Warto również wspomnieć o piwku, które dla osób preferujących raczej delikatny posmak chmielu będzie strzałem w dziesiątkę. Natomiast drink idealnie wpasowuje się w klimat walentynek. Oprócz niesamowiciego aperolowego, słodkiego smaku zachwyciła mnie jego nazwa. Oby pojawił się on w stałej ofercie! Obsługa w lokalu jest przemiła oraz pomocna. Do każdego klienta kelnerzy podchodzą w profesjonalny sposób i zapewniają obsługę na wysokim poziomie. Myślę, że Bucket's Story w Dąbrowie Górniczej jest wspaniałym miejscem na mapie Śląska. Z pewnością będę polecał ten lokalu znajomym i z chęcią wybiorę się tam jeszcze raz.

  1. robertdg1 ★★★★★

    Burgery pierwsza klasa, idealnie wypieczony, dużo mięsa, świetne sosy. Crispy bucket oceniam 9/10, ponieważ w onion ringsach bardzo mało cebuli. Czas dostawy coś niesamowitego tym bardziej, że była poza obszar dowozu. Z jedynych minusów to brak wykałaczki jak na rozmiar burgera. Polecam serdecznie! :-) Kalarepa on wheelz

  2. Przemek A ★★★★★

    W skrócie podsumowałbym miejsce jako poprawny lokal. Jedzenie ok, obsługa ok, ceny umiarkowane. Nie ma się nad czym zachwycać, ale też na co narzekać. Parę razy jedliśmy tam na miejscu. Kilka razy coś na wynos. Fajnie skomponowane zestawy dla dzieci. Smaczne frytki z batatów. Lokal w mojej ocenie ładnie urządzony. Ogólnie polecam.

  3. krystian kowalski ★★★★★

    Jedzenie pyszne, szybko podane może dlatego że byliśmy o godz. 12. Obsługa bardzo miła, pytali o stopień wysmażenia mięsa. Szkoda tylko że akurat menu zmienili bo chcieliśmy spróbować Philadelphia steak a w obecnej karcie go nie ma. Polecam

  1. Ania Dolecka-Waleczek ★★★★☆

    Trochę długi okres oczekiwania, chili con carne trochę wodniste bardzo ostre, jednak smak ok, sałatka moim zdaniem zbyt słodka jednak obsługa bardzo się stara. To miejsce ma szansę być smaczne

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja Bucket's Story - Dąbrowa Górnicza?

Restauracja Bucket's Story - Dąbrowa Górnicza znajduje się przy Aleja Józefa Piłsudskiego 21a, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja Bucket's Story - Dąbrowa Górnicza?

Można skontaktować się z Restauracja Bucket's Story - Dąbrowa Górnicza pod numerem +48 887 775 887

Jak można dotrzeć do Restauracja Bucket's Story - Dąbrowa Górnicza?

Do Restauracja Bucket's Story - Dąbrowa Górnicza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements