Już kilka posiłków tam spożyłem i jeszcze się nie zawiodłem. Wszystko smaczne, świeże. Pierogi, makarony, sałatki świetne. Zupy również znakomite. Polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
WMos ★★★★★
-
Dorota Brach ★★★★★
Zamówiliśmy makaron z suszonymi pomidorami oraz żeberko. Wszystko pyszne. Hamburger wyśmienity.
-
Anna ★★★☆☆
Wystrój restauracji bardzo ładny robi wrażenie, jedzenie trochę do poprawy ... schabowy przesuszony ,mało soczysty ,danie dnia mnie zaskoczyło lubię próbować różnych potraw ale to połączenie wychodzi bardzo suche , kalafior oraz zasmażana kapusta nie do zjedzenia, danie dzieci ok , ogólne wrażenie dało się to wszystko zjeść na spokojnie ale polecam zwrócić uwage że lepiej zamienić zasmażaną kapustę na surówkę niż podać nie udana , w dzisiejszych czasach ceny dań w restauracji są wysokie więc trzeba zwrócić uwagę na jakość całego dania niż pozostawić niesmak , moze jeszcze się uda kiedys przejechać to spróbujemy innych dań ,
-
mateusz kuczkowski ★☆☆☆☆
Burger z salsą awokado nie widział awokado, filet z kurczaka miał ilość frytek dla bobasa, bataty przyszły spalone, ale najlepsza była sałatka z camembertem - dodana w zdjęciach. 43,50 za sałatkę z 1/3 camemberta to sroga przesada. Kelnerka powiedziała, że zauważyła, że coś jest nie tak, ale jest zastępstwo na kuchni, także no cóż tak bywa. Następnie zapytała menadżera i również powiedział, że nie powinno tak być - w rekompensacie dostaliśmy propozycję deseru :) Radzę dodać gramaturę na menu i przestać oszukiwać ludzi, bo odechciewa się jeść na mieście.
-
Ryszard Bąk ★★★★☆
Jest OK, ale... na karcie menu podają, że danie dnia w dobrej cenie jest do 17:00, zamówienie złożyliśmy o 16:30, po 10 minutach kelner wrócił z informacją, że danie dnia jest do 16:00... Ogólnie pizza dobra, zupa gulaszowa treściwa, jadło drwala ok, ale nie powala. Głodnemu polecam, smakoszowi niekoniecznie.
-
s n ★★★★★
Dobra pizza. Duży wybór smaków i opcjonalność grubości ciasta. Przyzwoita ilość dodatków. Niestety w czasie mojej wizyty (dzień powszedni wieczorem) z menu dostępne były jedynie pizze. Obsługa uprzejma i pomocna. Czas oczekiwania w normie.
-
Rafał Dziak ★★★☆☆
Pizzeria colorata to bardzo klimatyczne miejsce , można powiedzieć stara stodoła ceglana . Pizza w smaku ilekroć byłem zawsze dobra bez zastrzeżeń, natomiast do dań obiadowych mam mieszane uczucia. Dzisiaj zjedzony rosół i jadło drwala jak najbardziej na Plus, wszystko smaczne i elegancko podane. Jednak byłem tam na kilku imprezach okolicznościowych i jedzenie całkiem inne w smaku po prostu gorsze. Może podczas takich imprez czas powoduje że kuchnia nie przykłada się do swojej pracy . Napoje typu Cola powinna być przynajmniej z lodówki a wódka podawana w wiaderku z lodem lub poprostu zmrożona. Burgery są bardzo pyszne i wielkie.:) Parking bardzo duży co także działa na korzyść restauracji. Polecam restauracje.
-
Kinga H ★★☆☆☆
Pierwszy raz jestesmy niezadowoleni:( Niestety czas oczekiwania dzisiaj na dania to jakaś porażka. Na zupę czekaliśmy godzinę, a drugie danie otrzymaliśmy po kolejnych 30 minutach, czyli w sumie czekaliśmy 1,5h. Krem z pomidorów bardzo smaczny, natomiast jadło drwala okropne. Placki bez smaku, śmierdziały wędzonką:(
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Colorata?
Colorata znajduje się przy Żywiecka 96, 43-365 Wilkowice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Colorata?
Można skontaktować się z Colorata pod numerem +48 338 169 999
Jak można dotrzeć do Colorata?
Do Colorata można dotrzeć, korzystając z poniższego linku