Byłem dzisiaj ze znajomymi w tym „świetnym” i „przyjaznym” barze. Najpierw zamówiłem sobie piwko z kolegą, to poprosiła o dowody, więc jej pokazaliśmy. Później dołączyli do nas koleżanki i pani „barmanka” zapytała się o dowód, więc koleżanki pokazali, jedna z aplikacji druga ze zdjęcia, choć wyglądali na 20+ lat, co jest w rzeczywistości. Niestety ale pani się nie zgodziła przyjąć dowodu ze zdjęcia, więc zrezygnowaliśmy z posiedzenia tam, i już nigdy tam nie wrócimy. Pani barmanka wybiera sprawdzić osób które wyglądają powyżej 20+, a niż się zająć swoimi nieletnimi „koleżankami” które nie są pełnoletnimi, i na spokojnie im sprzedaje. Nie polecam tego miejsca już nikomu, skoro barmani mają gdzieś swoich klientów, bo wolą sobie pogadać ze swoimi „koleżankami” i sprzedać im alkohol. Barmanka była w czapeczce i miała podobno ciemne włosy, bo w tym tłumie nie da się coś zauważyć.
Zdjęcia
Opinie
-
Ostap Butsiak ★☆☆☆☆
-
Tomasz Bartoszek ★★★★☆
Takie standardowe miejsce na drineczka w Kato, dużo stolików na zewnątrz, wewnątrz też trochę. Żadnego wystroju szczególnego nie ma, więc raczej tylko do picia. Sam drink Sex on the beach za 15pln (w poniedziałki promocja), ceny drinków bardzo przystępne. Smak drinka w porządku, bardzo słodki. Taki bez fajerwerków, ale poprawny. Sama obsługa mogłaby być ciut bardziej uśmiechnięta, ale i tak jest nieźle. Ocenę 5/5 daje tylko dla najlepszego pubu na Mariackiej, dlatego tutaj 4/5, bo też jakoś na kolana lokal nie powala.
-
Kasia Wcisło ★☆☆☆☆
To były najsmutniejsze nachosy w moim życiu... doritos minecraft + zimny sos serowy a to wszystko za 20zł trochę żałosne
-
Agata Jaśniewicz ★★★★★
Mile klimatyczne miejsce z pięknym widokiem wieczorową porą ☺️ ceny piw i drinków jak na ulicę Mariacką bardzo przystępne ☺️
-
Patryk Przekota ★★★★★
Bardzo dobre drinki, kreatywność barmanek i barmanów na dosyć wysokim poziomie co zostało udowodnione gdy poprosiłem o specyficznego drinka który nie był w menu. Przyjemna atmosfera, aczkolwiek mało miejsc w środku więc w bardzo zimne dni, może nie najlepsze miejsce na posiadówki. Mimo to, jest to zazwyczaj jeden z bardziej wypełnionych lokali na Ulicy Mariackiej. Polecam ziomową werję whiskey sour robioną na Jack Daniels fire.
-
Joanna ★★★★★
Świetny aperol, który można wypić w towarzystwie młodych osób. Od razu można sobie ująć co najmniej kilka lat. Młodzieżowy klimat
-
Karolina Zielińska ★★★★★
Klimatyczne miejsce z alkoholem w dobrej cenie. Drinki bardzo dobre :) polecam
-
Iwona Serafinowicz ★★★★★
Miło się tu rozgościć. Atutem bez wątpienia jest duzy ogródek piwny. Obsługa rewelacja-uprzejma, profesjonalna i mimo trudów w obsłudze klientów(weekendowo jest wzmożony ruch)uśmiechnięta. Wachlarz alkoholi duży, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Barman może skomponować też drineczka na życzenie, więc fajna alternatywa dla osób, które nie lubią eksperymentować. Gorąco polecam-zostałam świetnie ugoszczona i miło zaskoczona drinkiem niespodzianką.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sąsiedztwo?
Sąsiedztwo znajduje się przy Mariacka 10, 40-014 Katowice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sąsiedztwo?
Można skontaktować się z Sąsiedztwo pod numerem +48 797 626 567
Jak można dotrzeć do Sąsiedztwo?
Do Sąsiedztwo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku