Przegląd katalogu
- 112 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 92% Ze zdjęciami
Znaleziono 112 wyników
Przeglądaj restauracja meksykańska w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 112 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 124,883 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera restauracja meksykańska z miast takich jak Katowice, Gliwice, Częstochowa, Sosnowiec, Tychy i innych.
“Daje 5* jako osoba nie należąca do fanów golonki. Przyjechałem tu z polecenia i polecam.”
“W hallowinowe popołudnie, bardzo głodni po podróży weszliśmy do Tapas Bar Maya, zachęceni bardzo dobrymi ocenami tej testauracj i nie zawiedliśmy się! Pyszne kalmary i rewelacyjne tacos ( krewetki, haloumi, szarpana wieprzowina). Ale przede wszystkim zachwyciliśmy się bardzo uprzejmą, uczynną i bezpretensjonalną obsługą( dziewczyna i chłopak, niestety nie znam imion). Super miejsce na wieczór we dwoje lub wyjście z przyjaciółmi.”
“Przepyszne, świeżutkie pierogi! Bardzo duża porcja i dbałość o szczegóły (cebulka znajdowała się na każdym pierogu). Jedliśmy pierogi z kapustą i grzybami, a wszystko popijaliśmy również pysznym domowym barszczem. Wrócimy z przyjemnością ☺️”
“No nie!!! tak się nie robi Polakowi nie ma na co narzekać. Pani od obsługi uśmiechnięta i kompetentna i na dodatek jako prezencik lufeczka wódeczki. Zupki podane szybko i w doatku ciplutkie - drugie danie też we właściwym tempie i też smaczne i jeszcze ładnie wyglądały. Naprawdę przerażające myślałem że chociaż przyczepię się do deseru ale bez szans smaczny i ładnie podany. Dzięki za obsługę i trzymajcie tak dalej bo jesteście najlepszą knajpą w Szczyrku.”
“Konkretne porcje. Mix serków na ciepło pysznych i świetnie przypieczonych. Placek po zbójnicku przepyszny sos, bardzo dużo mięsa i 5 placków. Wyśmienite żeberko z ziemniakami, pyszna kapusta z grzybami do tego. Na pierwsze danie niesamowity Żurek, gęsty, z jajkiem ziemniakami i grzybami. Czas oczekiwania dosyć długi ale zdecydowanie warto. Kto ma godzinkę czasu to zjeżdżamy z autostrady i w drodze na Chorwację czy do Grecji idealne miejsce na ostatni posiłek. Daję 5 gwiazdek +. Ceny bardzo przystępne. Cena do jakości jest żadna. Żurek 15 PLN, żeberko 40. Serki 35. Polecam bardzo bardzo bardzo.”
“Bardzo przyjemna restauracja. Jedzenie pyszne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Miłą niespodzianką było czekadełko. Bardzo kulturalna i kompetentna obsługa. Ładny wystrój w środku i na zewnątrz w ogródku. Szukaliśmy miejsca, gdzie można by zjeść tradycyjną śląską kuchnię i się nie zawiedliśmy. Dobrze zrobiona strona internetowa, gdzie można się wcześniej zapoznać z ofertą restauracji. Polecamy.”
“Pyszne jedzenie! Jedliśmy tam sałatkę Red oraz pulled pork włoski. Porcje są naprawdę spore i zaspokoją nawet duży głód. Do picia był drink Finlandia Rose Spritz oraz piwo Książęce pszeniczne. Według mnie bardzo dobry stosunek ceny do jakości i ilości. Szczerze polecam na wypady ze znajomymi! Super klimat lokalu z ogródkiem z dużą ilością miejsc. Posiadają prawdziwy piec opalany drewnem w który wypiekają pizzę i pity”
“Bardzo smaczne jedzenie! Ładnie podane, gwiazdki Michelin nie ma, Natomiast co jest to solidna kuchnia i podstawa by zostać jednym z miejsc gdzie uwielbiają chodzić Gliwiczanie. Pamiętam jeszcze dziś historię baru Bartosz gdzie później nastąpiła zmiana na od wiązem, natomiast lokalni rezydenci od lat chodzili na te specjały. Nikt tu wyszukanej kuchni, ani pięknych wnętrz nie znajdzie. Znajdzie za to dobre świeże dania, normalne ceny i masę lokalnych ludzi którzy nawet w tygodniu okupują to miejsce.”
“Miałam przyjemność zorganizować w tej restauracji 70 urodziny jestem bardzo zadowolona. Jedzenie było pyszne świeże i pięknie podane obsługa niezwykle miła pomocna uśmiechnięta przez cały czas dbali o to żeby niczego nam nie brakowało cała impreza przebiegła w świetnej atmosferze .Polecam to miejsce!”
“Przepyszne jedzenie i przemiła obsługa. Duży wybór sosów w tym moje ulubione guacamole - rewelacja! No i piwo - świetny wybór od klasyków po nowofalowe. Fajny klimat lokalu. Na miejscu dostępne gry, ekran na którym mozna śledzić przebieg meczu. Polecam!”
“Ostatnio będąc w Tychach odwiedziliśmy Ristorante Osteria Le Botti , klimat dokładnie taki jak w tego typu restauracjach we Włoszech . Skosztowaliśmy kilku dań i powiem szczerze że niektóre smakowały mi naprawdę wybornie , np : Carbonara , Czy Salami Vulcano albo Tiramisu . Klasyczne włoskie dania , bez kombinowania przy przepisach . Według mnie jedna z najlepszych tego typu restauracji na śląsku i nie tylko . Skosztowaliśmy 8 dań i naprawdę każde było wyjątkowe i bardzo smaczne . Ja polecam każdemu”
“Jestesmy w tej restauracji zawsze przy okazji odwiedzin Szczyrku,jeszcze nigdy się nie zawiedliśmy,przepyszne jedzenie,bardzo miła obsluga, krótki czas oczekiwania na posiłki mimo tłoku na sali.Ostatnio zjadłem żeberka w sosie barbecue no przepszyszne.Polecam ten lokal w 100%”
“Bardzo klimatyczna restauracja. Miła obsługa i na prawdę pyszne jedzenie, tj. burgery i steki. Polecam”
“Bardzo smaczne jedzenie. Szybka i miła obsługa. Syte porcje.Przystępna cena zestawu obiadowego- danie dnia 35zl.”
“Bardzo miła obsługa, klimatyczne miejsce, przepyszny placek drwala, pewnie przyjdę na niego jeszcze raz :) na deser, ciasto kruche ze śliwką, wielkość mnie zaskoczyła, smak również - pozytywnie oczywiście. Serdecznie polecam”
“Lokal może i nie ma klimatu, ale w ogródku jest bardzo przyjemnie. Jedzenie dobre, porcje spore, pyszna lemoniada robiona na miejscu. Bardzo miła i profesjonalna Pani kelnerka.”
“Przepyszny makaron z genialnym sosem ratataoille ! Porcja ogromną i sycąca. Świeże i dobrze przyprawione l. Wzięliśmy jeszcze zupe pomidorowa która również nam bardzo smakowała. Polecam ! :-)”
“Chociaż to miejsce wizualnie nie wyróżnia się na tle innych lokali przy tej samej ulicy, chcę podkreślić doskonały smak i sposób przygotowania burgera z kurczakiem. Pomimo drobnych niedociągnięć typowych dla ulicznego baru, wspaniały smak potrawy zrekompensował wszystkie minusy. Polecam to miejsce do odwiedzenia.”
“Organizowaliśmy spotkanie klasowe. Super miejsce super obsługa jedzenie bardzo dobre. Serdecznie polecamy”
“Nie ma się do czego przyczepić. Smaczne jedzenie, ceny jak za tak ogromne porcje są dobre. Rosół przepyszny, prawdziwy, nie z kostki. Makaron jak domowej roboty. Obsługa miła, szybka, bez problemów. Czas oczekiwania na cztery dania bardzo dobry, wszystko podane wszystkim gościom w tym samym momencie.”
“Przyjemna atmosfera i miła obsługa”
“Bardzo miła obsługa , jedzenie pyszne , porcje duże , czas oczekiwania krótki . Na pewno wrócę . Pozdrawiam”
“Jedzenie bardzo dobre. Burgery wyśmienite. Spory wybór burgerów oraz innych dań. Zapewne każdy znajdzie tam coś dla siebie. Ceny nie należą do najniższych, ale też nie są mega wysokie. Zamawiajac burgera nikt nie pyta o stopień wysmażenia mięsa więc pewnie w standardzie podają dobrze wysmażone. W lokalu znajduje się również mały kącik ze stolikiem i kredkami dla dzieciaków. Jest troche dzwinie ustawiony bo przy toalecie, ale jest :) Ogólnie miejsce pozytywne z bardzo dobrymi burgerami. Zdecydowanie warto się tam wybrać i to nie jeden raz.”
“Przepyszne burgery, wręcz idealne, polecam każdemu bardzo gorąco :) Czuć każdy jeden składnik, mięso mniam - można wybrać stopień wysmażenia, sosy wyśmienite - w ostrym burgerze można było wybrać stopień ostrości od 1 do 5, bułeczka pyszna. Zachęcam szefostwo do zatrudnienia jednej kelnerki więcej bo przemiła Pani w biegu dziś pracowała, żeby każdy był zadowolony - zasługuje na podwyżkę ;)”
“Za każdym razem wszystko jest w porządku. Bardzo dobre sushi, miła i pomocna obsługa, szybki czas realizacji zamówienia oraz zawsze wcześniejsza dostawa niz przewidywana. Polecam”
“Świetne miejsce z naprawdę genialną obsługą, na ten moment nie ma dla mnie lepszego miejsca w kategorii szybko/smacznie. Porcje są wystarczające i co najważniejsze przygotowane z dobrej jakości składników. Amatorzy piekielnej kuchni również znajdą coś dla siebie :)”
“Bardzo fajne miejsce i na obiad i na piwko ze znajomymi. Przekąski i burgery także bardzo smaczne. Wnętrze czyste, zadbane, ogródek klimatyczny, a obsługa profesjonalna. Ceny przystępne.”
“Bagietki kupuje w Mateo od wielu lat i zawsze są na wysokim poziomie. Solidna porcja którą można się solidnie najeść. Wybrałem opcję z kurczakiem. Odpowiednia ilość kurczaka, warzyw oraz na tyle sosu czosnkowego żeby się z niej nie wylewał i można było spokojnie zjeść. Do jedzenia żadnych zastrzeżeń. Jedyne co bym „poprawił” to lekko odświeżył wnętrze lokalu.”
“Bardzo polecamy Restauracje Ramzes Koryta mięsne rewelacja mięso bardzo delikatne soczyste bardzo dobrze doprawione… mmm niebo w gębie zamawiajcie polecam z całego serca i smakujcie”
“Cudowna sałatka grecka i placek po węgiersku wszystko świeże i smaczne gorąco polecam”