Przegląd katalogu
- 94 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 91% Ze zdjęciami
Znaleziono 94 wyników
Przeglądaj restauracja w Ustrońie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 94 wyników w Ustrońie, Śląskie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 103,944 opinii i ocen.
“Jesteśmy w hotelu nie pierwszy raz, ale nadal jest utrzymany wysoki poziom. Trafiliśmy w dobry czas, ponieważ teraz było niewielu gości. Basen, jacuzzi i saunę mieliśmy w godzinach 8:30-10:30 dosłownie tylko dla siebie. Po tej godzinie również nie było tłumów. Śniadania jak zwykle pyszne. Dużo produktów regionalnych, potrawy na ciepło, ciasta, owoce, jest w czym wybierać. Obiadokolacje w formie serwowanej. Z karty mogliśmy wybrać zupę, danie główne i deser. Wszystko, co wybraliśmy było bardzo dobre. Wraz z mężem czuliśmy się w restauracji zaopiekowani. Kelnerzy- pani Julia i Pan Michał, bardzo starali się, aby niczego nam nie brakowało. Panie na recepcji również bardzo miłe i pomocne. Jedyny minusik za niedziałające kręgle, doszło do jakiejś awarii i nie mogliśmy skorzystać. Niemniej nadal będziemy polecać i na pewno jeszcze wrócimy.”
“Dolce Vita to miejsce, do którego chce się wracać! Od samego wejścia czuć wyjątkową atmosferę i ciepłe podejście do gości. Obsługa na najwyższym poziomie – uśmiechnięta, pomocna i niezwykle profesjonalna. Jedzenie absolutnie przepyszne – każde danie było dopracowane w najmniejszym detalu, świeże składniki i wyraziste smaki sprawiły, że uczta była prawdziwą przyjemnością. Na szczególne wyróżnienie zasługuje managerka, która okazała się ogromnym wsparciem – jej zaangażowanie, serdeczność sprawiły że wszystko się udało. To nie tylko restauracja, ale miejsce, w którym można poczuć się naprawdę zaopiekowanym. Z całego serca polecam Dolce Vitę – idealne miejsce na romantyczną kolację, spotkanie z przyjaciółmi czy ważne wydarzenie. Na pewno wrócę! ❤️”
“Było cudownie Nasze serca żeście państwo zaskarbili Byliśmy w Groblicach na Andrzejki,(pakiet) 3 pary,wszyscy zachwyceni , Posiłki jakie państwo serwujecie to istny Majstersztyk,pokoje czysciutkie,obsługa rewelacyjna Pozdrawiam panów kelnerów (szwagrów) .Polecam to miejsce już następnym osobom, naprawdę warto skorzystać z pakietów. Pozdrawiam wszystkich”
“Stara Wędzarnia w Ustroniu to stały punkt podczas naszych wycieczek w Beskidy :) Piękne, urocze miejsce położone w cichej i spokojnej Dobce - z kapitalną atmosferą , pysznym jedzeniem i obsługą na najwyższym poziomie ! Szefowie Pan Adam i Pani Magda to ludzie tak serdeczni , że tą serdeczność i ciepło czuć w każdym kęsie jedzenia :) Do tego domowe ciasto i swojskie wyroby pachnące z kilometra . W Ustroniu jest na prawdę wiele karczm i restauracji - ale takie jedzenie i klimat znajdziecie tylko w Starej Wędzarni ! Polecam !”
“Pyszna, soczysta kaczka. Puree rozpływało się w ustach, kapustka boska. Desery pyszne. Panie kelnerki bardzo miłe i kulturalne. Dbają, o klienta profesjonalnie. Jedzenie zaskoczyło nas bardzo na plus i to na tle wielu miejsc, w różnych częściach Polski. Zdecydowanie polecam restauracje ☺️”
“Polecam ;). Miejsce klimatyczne,widać dużo serca włożonego zarówno w posiłki jak i wystrój .Obsługa pierwsza klasa,klientów traktują z uśmiechem i entuzjazmem.Dobre miejsce na kawke deser i pogaduszki.Jesli będą trzymać ten poziom to będę tam stałym gościem.”
“Duży wybór, można spróbować czegoś zupełnie innego niż tradycyjne pierogi. Zdecydowałam się na włoskie, bardzo dobre. Polecam!”
“Świetne miejsce, żeby potańczyć i miło spędzić wieczór w Ustroniu. Nie jedliśmy tam, więc nie mogę ocenić jedzenia, aczkolwiek wyglądało apetycznie. Udało nam się upolować stolik, ale nie było to łatwe. Dużo stolików było zarezerwowanych”
“Oby nie przedwcześnie i oby to nie był słomiany zapał ale polecam jeszcze hotel z późniejsza zmianą oraz karczmę zapiecek. Od dobrych paru tygodni Dj Mariusz gra świetnie i ściąga olbrzymia ilość ludzi. Zabawy są super dla każdego. Nareszcie zapiecek odżywa! Brawo Dj Mariusz.”
“Jeśli chcesz zjeść jak król jedź do KFC a jak w biedzie to McDonald's. Jak dziś byłem to się rozczarowałem że ciągle jadłem w McDonald's a w KFC ale jak się zaczęło to przygotujcie kubełek hot wing z KFC i dużom dolewkę .(To miał być żart...) Jak przyjechałem to obsłużyła mnie Agnieszka i zamówiłem kubełek hot wing i 2 opakowanie frytek dla jednej osoby. Bo sam przyjechałem na rowerze. I jak dostałem to się dowiedziałem że trzeba przycisnąć przycisk lodu na automacie ... I to że dostałem 5 hot wingsów ale co dalej można opowiadać to że obsługa lepsza niż w McDonald's i zaspokoił mi głód z zupy bo była nie dobra”
“Ostatnio nasza druga wizyta tutaj i kolejny raz jesteśmy bardzo zadowoleni. Ryby przepyszne, ładnie podane, miła obsługa, czas oczekiwania bardzo odpowiedni. Super i oby tak dalej. Polecam.”
“Przepyszne śniadania w centrum Ustronia w rozsadnej cenie. Jedliśmy również obiad i tez nas nie zawiódł :) obsługa bardzo miła, wystrój ze smakiem.”
“Kebab rollo mega- b duży dla dwóch osob na pół.W smaku pyszny mięsa dużo sałatek w sam raz sosy niezłe smaczne też danie libanskie kebab wołowina baranina”
“Karczma usytuowana w samym centrum Ustronia przy głównej drodze. Przyciąga góralskim wyglądem, zapachami unoszącymi się w powietrzu jak i rzewnymi przygrywkami na żywo. Zamówiliśmy żeberka duszone w piwie i pierogi z mięsem podane na szpinaku z sosem grzybowym. Mięso pyszne, delikatne i w konkretnej ilości. Pierogi z mięsem istny hit, będziemy dla nich często tutaj zaglądać. Połączenie szpinaku i sosu grzybowego jest strzałem w dziesiątkę. Farsz w pierogach świeży, dobrze doprawiony i idealnie wilgotny.”
“Super lokal. Bardzo dobre jedzenie. Pozdrawiam obsługę.”
“Same superlatywy smacznie ceny przyzwoite czas oczekiwania akuratny jedzonko pyszne odpowiednio doprawione polecam i na pewno wroce”
“Wspaniałe smaczne gruzinskie potrawy i nie tylko,zimne gruzinskie lemoniady i piwko.Fantastyczna i miła obsługa, napewno tu wrócimy”
“Perełka na śląskiej mapie kulinarnej. Smaki wydają się być autentyczne, tak samo jak i wnętrza ukazujące miejsca i pamiątki z Nepalu. Przemiła obsługa, bardzo ciekawe jedzenie. Dużo miejsc parkingowych.”
“Restauracja godna polecenia ! Fajna lokalizacja przy głównej drodze z Ustronia na Wisłę . Bardzo miła obsługa Panowie kelnerzy uśmiechnięci , kontaktowi z poczuciem humoru,Pani kelnerka również , ładne wnętrze i taras . I najważniejsze Dania bardzo dobre,estetycznie podane ,bardzo dobrze doprawione ,pyszne świeże piwko cieszyńskie ,ceny umiarkowane . Polecam ! My byliśmy w wrześniową niedzielę i zaraz we wtorek bo jeszcze jedno danie nas zaintrygowało w niedzielę więc we wtorek było danie wegetariańskie chrupiący boczniak ,przepychowa!”
“Smaczne langosze i fajna miejscówka. Do wyboru kilka rodzajów langosza, min. Klasyczny z sosem i serem czy bardziej urozmaicony z szynką i rukolą. Sporo miejsc do siedzenia. Polecam.”
“Nawet smacznie - nie jest to chamski kebs, ale też nie jest to kraftowe niewiadomoco. Doznania smakowe są całkiem nieźle wyśrodkowane.”
“Hotel bardzo kameralny i przytulne jest. Obsługa na poziomie, kuchnia pyszna. I San hotel ma fajny klimat, dziękując atmosferę, personelu i jedzeniu. Pan kelner i reszta obsługi - to są mistrzami) Dziękuję bardzo. I na pewno wrócę.”
“Mega polecam ostatni raz jadłem tak dobrze przygotowanego i smacznego Steka Tomahawk w Don Padrino w mieście Dundee (Szkocja). W lokalu mega klimat i to w jaki sposób został podany zrobiło wrażenie. Jadam steki dwa trzy razy w tygodniu i każdy kto ma do czynienia często z stekami potwierdzi że jest dobrze sezonowane i dobrej jakości. Pozdrawiam i mega polecam.”
“Świetny klimat, dobre jedzenie cudowny widok!!! Czemu nie widziałam o tym miejscu wcześniej? Bo zawsze dochodziliśmy do restauracji obok i nie szliśmy dalej . Na szczęście w końcu tu trafiliśmy!!!”
“Pyszne dania w cenach porównywalnych do restauracji poza hotelem, przemiły pan kelner, a wszystko w cichej klimatyzowanej sali z dala od zgiełku miasta.”
“Burgery Smash w sosie serowym to nie tylko bomba kaloryczna, ale i smakowa. Spokojnie można się nim najeść, a nawet sobie z nim nie poradzić na miejscu. Cenowo wychodzi przystępnie, więc warto spróbować ☺️ Pozostałe pozycje z karty również smaczne, chociaż można odnieść wrażenie, że wszystkie smakują podobnie. Da się to przegryźć.”
“Shisha Bar to absolutnie niesamowite miejsce! Obsługa jest fenomenalna, zawsze uśmiechnięta i gotowa spełnić każde życzenie. Ich drinki są po prostu świetne - pełne smaku i pomysłowości. Każdy łyk to prawdziwa uczta dla podniebienia. Atmosfera w barze jest magiczna, idealna na relaks i spędzenie czasu z przyjaciółmi. Polecam każdemu, kto szuka niezapomnianych doświadczeń i doskonałej obsługi. To miejsce z pewnością zostawi Cię z uśmiechem na twarzy!”
“Daje 5* jako osoba nie należąca do fanów golonki. Przyjechałem tu z polecenia i polecam.”
“Bardzo fajne miejsce. Spędziłam w Czantorii & Spa ponad tydzień. Bardzo dobrze wspominam ten pobyt z kilku przyczyn, ale po kolei. Pokój był przestronny i czysty. Funkcjonalnie urządzony. Podobało mi się to, że często go sprzątano; bez problemu mogłam liczyć na świeże ręczniki i całą resztę. Korzystałam z oferty śniadaniowej - bardzo bogaty szwedzki stół. Restauracja ładnie urządzona. Stefa spa odpłatna - 60 zł za godzinę. Szkoda, że dla gości hotelowych nie ma na przykład jednej godziny spa w cenie pobytu. W każdym razie bardzo fajna atrakcja. Obsługa hotelu profesjonalna i bardzo miła. Dogodna lokalizacja i przystępne ceny. Ogólnie rzecz ujmując, obiekt bardzo ładny, czysty i atrakcyjny z uwagi na strefę spa. Bardzo smaczne jedzenie w kontekście śniadań.”
“Prawdziwa perełka! Jedzenie jest przepyszne, świeże i pięknie podane. Szybki czas podania posiłków, a byliśmy w 9 osób. Obsługa przemiła, zawsze uśmiechnięta i pomocna, a sam lokal ma cudowny, przytulny klimat.”