Opinie

  1. Łukasz Gorzelak ★★☆☆☆

    Jedzenie opisane w karcie pozytywnie nastawia kubki smakowe. Jednak faktycznie jest bardzo przeciętnie. Giczka jagnięca bardzo mała i przyrządzona w sposób nijaki. Smak żaden wybitny, wręcz papierowy. Owe warzywa, w których jest zrobiona to jakaś najtańsza papka mrożonek z dominacja marchewki pokrojonej w paski, a wszystko zbyt ostro doprawione, przez co ostrość warzyw dominowała w całym daniu. Jedynie kluski bardzo dobre. Królik ciut lepszy od giczki aczkolwiek mięso także nie porywa. Przyrządzony jałowo, bez umiejętności wyeksponowania smaku miesa. Zupa czosnkowa z serem bardzo smaczna. Zupa pomidorowa to całkowite rozczarowanie. Smak nie przypominający jakkolwiek pomidorów. Nie polecam. Położenie restauracji jest fenomenalne, w przeciwieństwie do samego jedzenia. Obsługa bez zastrzeżeń, grzeczna i miła.

  2. Krzysztof Z***** ★☆☆☆☆

    Jedzenie bardzo dobre , aczkolwiek co do porcji to nie nie jest już to samo co było kiedyś. Jeżeli chodzi o jakość obsługi kelnerzy są mili i uprzejmi , czego nie da się już powiedzieć o właścicielu tego miejsca. Zamówiliśmy cztery razy górskie jadło plus dwie przystawki w formie tatarów. Tatary przyszły w tym samym czasie co danie główne lekkie nieporozumienie , nie bez powodu jest to przystawka. Co do wydawania posiłków dania główne powinny być wydane w tym samym czasie , na 5 osób 3 dostały swój posiłek 2 musiały swoje poczekać. Wlasciciel oburzony że ich nie przyjęliśmy , przecież nie powiedzieliśmy że przystawkę chcemy przed daniem głównym , abstrakcja. Z rozmowy z niskim aroganckim i bez kultury ( podczas rozmowy jadł posiłek w międzyczasie odpowiadając ) właścicielem wyszło że my powinniśmy powiedzieć co kiedy chcemy dostać. Ciekawe czy jakbyśmy zamówili deser to dostalibyśmy go przed obiadem ? A może wcale bo przecież nie powiedzieliśmy kiedy ma być. Normalnie hit. Miejsce samo w sobie do odwiedzenia , po za tym że właściciel to totalny gbur.

  3. Krzysztof Kotela ★☆☆☆☆

    Bardzo słaba obsługa i kompletny brak szacunku do klienta. Zamówienie zostało opłacone przy kasie, a mimo to czekaliśmy na jedzenie ponad godzinę, podczas gdy osoby zamawiające po nas otrzymywały swoje posiłki bez problemu. Po około godzinie zapytaliśmy obsługę o czas oczekiwania — usłyszeliśmy, że to „jeszcze 5 minut”, po czym czekaliśmy kolejne 20 minut. Po wydaniu zamówienia poinformowano nas o rabacie za długie oczekiwanie, jednak była to jedynie pusta obietnica. Przy wyjściu nikt nie zareagował — nie było rabatu ani nawet zwykłego „przepraszamy”.

  1. Agnieszka P ★★☆☆☆

    Zacznę od plusów - smaczna zupa czosnkowa. Świetna lokalizacja. Budynek w środku drewniany, klimat górskiej karczmy. Wielki minus za obsługę niezainteresowaną gośćmi, na dolnej sali poza nami nie było nikogo, zaproponowano nam stolik przy toalecie, którą było czuć … 5 pań kelnerek plotkowało przy barze, zapomniały o części zamówionych dań i napojów. Puste talerze po przystawkach nie zostały sprzątnięte aż do naszego wyjścia. Stosunek jakości do ceny zdecydowanie na minus - np. porcja pierogów ruskich 39 zł. Placki ziemniaczane z sosem grzybowym 46 zł. Smak dań pozostawiał sporo do życzenia. Cześć dań niedoprawiona, cześć przesolona mocno. Wracać tu nie zamierzamy

  2. Izabela Feifer ★★★★☆

    Restauracja bardzo wysoko położona dzięki czemu są piękne widoki. W środku przytulnie i klimatycznie. Obsługa bardzo miła. Jedzenie smaczne, chociaż placki ziemniaczne mogłyby być chrupiące, cielęcina soczysta rozpływająca się w ustach. Mały minus za ceny. Jednak mysle ze sa adekwatne do wielkości porcji. Zupa czosnkowa pyszna.. Ogólnie Polecam

  3. Piotr Frąckowiak ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce na odpoczynek oraz zjedzenie czegoś dobrego. My akurat zamowilismy zupę czosnkowa (wyborna w zimowa pore), miód pitny grzany - bardzo dobry, pieczone udko z gęsi oraz grilowany kurczak ze szpinakiem. Udko troszke gumowate, ale do zjedzenia, kluski chyba mało dosolone w wodzie. Dania smaczne i godne polecenia. Panie kelnerki bardzo miłe, lokal i toalety czyste. Miejsce z suoer widokami na góry.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Dwór Skibówki?

Dwór Skibówki znajduje się przy Równica, 43-450 Ustroń, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Dwór Skibówki?

Można skontaktować się z Dwór Skibówki pod numerem +48 338 587 800

Jak można dotrzeć do Dwór Skibówki?

Do Dwór Skibówki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements