Przegląd katalogu
- 133 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 79% Z opiniami
- 54% Ze zdjęciami
Znaleziono 133 wyników
Przeglądaj usługi medyczne w Ustrońie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 133 wyników w Ustrońie, Śląskie. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 8,433 opinii i ocen.
“Bardzo dobry salon optyczny, szczególnie jeśli chodzi o badania i obsługę dzieci. Okulistka podszedł do badania spokojnie i profesjonalnie, tłumacząc wszystko krok po kroku tak, żeby dziecko się nie stresowało. Personel też potrafi zająć się maluchami – cierpliwi, konkretni i życzliwi. Dobry wybór oprawek, brak wciskania niepotrzebnych rzeczy. Wyszliśmy z realnym poczuciem, że ktoś faktycznie zadbał o wzrok, a nie tylko „odbębnił” wizytę. Polecam.”
“Siłownia niezbyt duża, w godzinach szczytu pewnie jest tłoczno. Obsługa bardzo miła, możliwość płatności karta i wejścia na karte multisport. Szatnia damska najładniejsza jaka widziałam na siłowni, duża i czysta. Na siłowni sporo maszyn, podest do martwego ciągu, niestety tylko jedna ławka do wyciskania. Wiele sztang, gum i innych akcesoriów.”
“Klinika Ustroń to miejsce pełne profesjonalistów, empatii, prawdziwych cudów medycznych i wizualnych. Doktor Kuna to w mojej ocenie prawdziwy mistrz w swoim fachu. Polecam!”
“Pobyt w Gościniec Groblice był prawdziwą przyjemnością! Obsługa od samego początku niezwykle uprzejma i pomocna. Pokój przestronny i komfortowy z pięknym widokiem. Posiłki przepyszne (domowe), każdy znajdzie coś dla siebie. Cały obiekt zadbany, cichy i pełen uroku, świetnie nadaje się na wypoczynek. Doskonały relaks w strefie SPA. Zdecydowanie polecam - chętnie wrócę.”
“Super nawet można szybko coś przekąsić i napić się też”
“Przed przyjazdem byłam bardzo zniechęcona opiniami innych gości. Po wizycie mogę stwierdzić, ze te negatywne opinie są dla mnie zupełnie niezrozumiałe. Pokój miałam dwuosobowy, jeden z większych. Pokoje i korytarze czyściutkie, na korytarzu pięknie pachniało. Nie miałam okazji skorzystać z basenu i strefy wellness, ale znajomi nie narzekali. Jedzenie bardzo dobre w formie bufetu..niczego nie brakowało, wszystko było pyszne.”
“Szpital na światowym poziomie! Cudowni lekarze! Panie pielęgniarki to anioły! Zawsze uśmiechnięte, pomocne, bardzo kompetentne! Przesympatyczny pan rehabilitant! Jedzenie przepyszne! Świeżutkie! Może dziwnie pisać o szpitalu super miejsce, ale to jest super miejsce :) czułam się zaopiekowana pod każdym względem! Nawiązując do wcześniejszej negatywnej opinii jakiegoś pana, nie byłam na wizycie prywatnej u żadnego lekarza! Przyszłam „z ulicy” Na artroskopię kolana czekałam pół roku! W Krakowie najbliższy wolny termin był na za 2,5 roku!”
“Od lat jeżdżę specjalnie z innej miejscowość do Ustronia na pobieranie krwi. Przemiła obsługa, bezboleśnie i szybko. Wyniki jeszcze tego samego dnia. Polecam!”
“Oby nie przedwcześnie i oby to nie był słomiany zapał ale polecam jeszcze hotel z późniejsza zmianą oraz karczmę zapiecek. Od dobrych paru tygodni Dj Mariusz gra świetnie i ściąga olbrzymia ilość ludzi. Zabawy są super dla każdego. Nareszcie zapiecek odżywa! Brawo Dj Mariusz.”
“Wczoraj wróciłam z Magnolii po trzech tygodniach pobytu i nie wiem kiedy wrócę do rzeczywistości, po tak cudownym pobycie.Rehabilitacja po którą jedziemy, prowadzona jest przez profesjonalistów na najwyższym poziomie.Dziekuję bardzo P.Agacie,Barbarze,Szymonowi I Michałowi.Są to osoby pełne empatii, radości,pomocy.To osoby, których się nie zapomina.Jedzenie lepsze niż w domu,po podane zawsze smacznie, świeżo i z uśmiechem.Cala obsługa ośrodka,recepcja,p.Basia od turnusów reh.z aksamitnym głosem,panie pokojowe,panowie konserwatorzy, to osoby zawsze gotowe z uśmiechem do pomocy.Przez trzy tygodnie nie spotkałam się z żadną przykrością.Czekam z radością na powrót, w przyszłym roku i każdym następnym,jak pozwoli Jeżeli ktoś pisze negatywne opinie, to zastanawiam się czego jeszcze oczekuje i jak żyje, w swoim domu?Byłam już w swoim długim życiu na wielu rehabilitacjach, ale pobyt w Magnolii stawiam na najwyższej półce.Dziekuję pięknie i do zobaczenia.”
“Jestem pacjentem Pana Marcina od lipca. Wtedy zdiagnozowano u mnie neuralgie miedzyzebrowa. Pan Marcin profesjonalnie podszedł do tematu i pomógł mi przejść przez te bolesny okres. Bóle były coraz mniejsze. Bardzo dobry kontakt i komunikacjs. Powracam gdy mam jakieś problemy z kręgosłupem. Polecam”
“Polecam Przychodnie. Przyjęli nas na NFZ będąc na wakacjach. Dr Tomasz Dyrda najlepszy pediatra z jakim kiedykolwiek miałam doczynienia. Profesjolny, kompetenty, o wszystko wypytał, wysluchał do końca, wszystko wytłumaczył z odpowiednim podejście do malutkich dzieci. Trafna diagnoza. Wzór lekarza!!!”
“Panuje tutaj niezwykle rodzinna i serdeczna atmosfera. Od samego początku czuliśmy się otoczeni profesjonalną opieką, co sprawiło, że pobyt był dla nas niezwykle komfortowy. Jedzenie serwowane w stołówce było przepyszne — zawsze świeże, smaczne i starannie przygotowane. Szczególne wyrazy uznania i podziękowania kieruję w stronę stołówki oraz Pań: Halinki i Sylwii, które mimo ciężkiej pracy zawsze witały nas z uśmiechem na twarzy. Ich życzliwość, gotowość do pomocy i zaangażowanie sprawiały, że każdy posiłek był nie tylko chwilą przyjemności kulinarnej, ale również miłym doświadczeniem. Dzięki ich codziennemu wysiłkowi czuliśmy się jak w domu.”
“Miłe miejsce, gdzie darmowo można się inhalować z przepięknymi widokami na góry.”
“Świetne miejsce, przyjemna atmosfera i duży wybór zabiegów oraz karnetów dostosowanych do potrzeb klienta. Możliwość zakupu na miejscu bonów podarunkowych oraz kosmetyków. Polecam ‼️”
“Rewelacyjna lokalizacja i klimat tego miejsca, polecam !”
“Mega miejsce, świetna atmosfera i niezapomniane chwile na macie. Polecam każdemu ☆☆☆☆☆☆”
“Pięknie i precyzyjnie wykonane paznokcie! Bardzo mila stylistka ;) Polecam z całego serca!”
“Wszystko na najwyższym poziomie, w przystępnej cenie ! Jestem przynajmniej 2 razy w roku i za każdym razem jest super! Polecam również spędzić tu święta Bożego Narodzenia.”
“Serdecznie dziękuję Pani dr n.med. Annie Kazik, lekarzowi o wielkim sercu za trafną diagnozę i skuteczne leczenie. Pani wiedza i troska o moje zdrowie są nieocenione. Serdeczne podziękowania kieruję również dla Pana dr n.med. Michała Wróbla i personelu medycznego za profesjonalną opiekę i pomoc. Wdzięczny pacjent.”
“Polecam ten ośrodek! Jestem zadowolona z ich usług, lekarze i panie pielęgnarki bardzo mili i uprzejmi. Zawsze chętni do pomocy. Szczególne podziękowania dla Pani Joanny!”
“Bardzo dobrze zaopatrzona apteka z dobrymi cenami, pomocnym personelem i świetną lokalizacją. Polecam.”
“Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Pan Doktor bardzo szybko zdiagnozował chorobę, której nie potrafiło określić poprzednich 4 reumatologów. Lekarz z powołania- bardzo uprzejmy, rzeczowo wytłumaczył powód i sposób leczenia. To prawdziwy specjalista od tzw "beznadziejnych przypadków". Oby pomagał jak najdłużej, bo jest niesamowity. Polecamy wszystkim!”
“Dziękuję Ci bardzo! włożył most, który wypadł wygodnie i bez bólu! miły lekarz i personel!”
“Bardzo dobra poradnia ! Niestety już nieczynne.”