Opinie

  1. Aneta G ★★★★★

    Dawno nie jedliśmy tak smacznego burgera - mięso przepyszne, frytki na świeżym oleju. Wołowina po burgundzku tez dobra-pyszny sosik i smaczne placki do tego. Pycha grzane piwo z dużą ilością dodatków. Po jedzeniu czuliśmy sie bardzo dobrze mimo ciężkich potraw. Pieski mile widziane - dziękujemy.

  2. Celina J. ★★★★★

    Restauracja godna polecenia ! Fajna lokalizacja przy głównej drodze z Ustronia na Wisłę . Bardzo miła obsługa Panowie kelnerzy uśmiechnięci , kontaktowi z poczuciem humoru,Pani kelnerka również , ładne wnętrze i taras . I najważniejsze Dania bardzo dobre,estetycznie podane ,bardzo dobrze doprawione ,pyszne świeże piwko cieszyńskie ,ceny umiarkowane . Polecam ! My byliśmy w wrześniową niedzielę i zaraz we wtorek bo jeszcze jedno danie nas zaintrygowało w niedzielę więc we wtorek było danie wegetariańskie chrupiący boczniak ,przepychowa!

  3. Grzegorz Januszka ★★★★☆

    Jedzenie dobre, choć bez szału, moim zdaniem ceny troszkę nie szły w parze ze smakiem. Buratta ok, ale nie powaliło, prosta przystawka ale bez rewelacji. Zupa cebulowa miała za niską temperaturę i ser byl wciąż w grudkach, nie rozpuścił się. Wołowina po Burgundzku z plackiem jak dla mnie cena dość wysoka, mięso jeden kawałek twardy, jeden kruchutki, a placki niby w smaku ok ale wyglądały jak na gotowce. Dziwne. Gnocchi z cielęciną chyba najlepsze danie. Kluski maślane, mięsko w szynce pycha. Minus to pomidorki którym brakło kilka minut w piekarniku. Podsumowując, myślę że ocena 4,5 powinna tu być na miejscu. Było smacznie ale bez fajerwerków. ps. Na duży plus obsługa, profesjonalna i przyjemna.

  1. Paweł Szydłowski ★★☆☆☆

    Odwiedziliśmy Dwa Noże w pięć osób i mamy mieszane uczucia: - Zamówione grzane wino było zimne. Podgrzano je ponownie na Masza prośbę - Dwie z trzech zup były letnie - same zupy były smaczne, tylko o wiele lepiej smakowałaby podane we właściwej temperaturze. - Zamówiłem kawę i poprosiłem żeby dostać ją do obiadu, a nie po obiedzie - musiałem upominać się dwukrotnie o swoją kawę. - bułka z burgera była trochę gumowa, ale sam Burger również był dobry w smaku. Na pewno łatwiej by się jadło ostrzejszym nożem z ząbkami. Ogolnie to nie było najgorzej no ale nic specjalnego, nie warto moim zdaniem

  2. Agata Jarosz ★★★★★

    Bardzo przyjemnie miejsce. Miła i pomocna obsługa. Podobało mi się że można było wprowadzić małą modyfikacje w burgerze (musiałam zrezygnować z kilku składników względu na uczulenie) i że kelner zapytał o to jak bardzo chcemy wysmażone mięso (prawie nigdy się z tym nie spotkałam). Ceny może nie należą do najniższych ale za to porcje są konkretne. Zamówiliśmy dwa burgery i dwa schaby z kością.

  3. Sebastian Świerc ★★★★★

    Jedzenie jest nie tylko pięknie podane, ale smakuje obłędnie. Żeberka nie potrzebują noża, warzywa grillowane aldente czyli w punkt. Ziemniaczki super opieczone, a sos BBQ bardzo dobry. Żona jadła sandacza z czarnym ryżem. Jedne co powtarzała to petarda. Polecam! Polecam i jeszcze raz polecam!

  1. Łukasz Taracha ★★★★★

    Serdecznie polecam odwiedzić te miejsce gdy jest się w Ustroniu. Restauracja bardzo przytulna, a obsługa bardzo miła, pomocna, na wysokim poziomie. Dania zostały wydane bardzo szybko, mimo praktycznie pełnego obkładu stolików. Co do potraw polecam jako przystawkę "Avocado", naprawdę bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło i według mnie było najlepszy daniem które jadłem tego wieczoru. Z pewnością warte swojej ceny. Francuska zupa cebulowa była ok. Stek z dyni to też danie warte uwagi, porcja wręcz ogromna. A co do burgera wołowego bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Mięso wysmażone w stopniu jaki wybrałem, bardzo smaczny. Jeszcze raz serdecznie polecam. Na pewno jeszcze tu wrócę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja Dwa Noże?

Restauracja Dwa Noże znajduje się przy 3 Maja 100, 43-450 Ustroń, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja Dwa Noże?

Można skontaktować się z Restauracja Dwa Noże pod numerem +48 533 537 536

Jak można dotrzeć do Restauracja Dwa Noże?

Do Restauracja Dwa Noże można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements