Restauracja Dwa Noże
“Restauracja godna polecenia ! Fajna lokalizacja przy głównej drodze z Ustronia na Wisłę . Bardzo miła obsługa Panowie kelnerzy uśmiechnięci , kontaktowi z poczuciem humoru,Pani kelnerka również , ładne wnętrze i taras . I najważniejsze Dania bardzo dobre,estetycznie podane ,bardzo dobrze doprawione ,pyszne świeże piwko cieszyńskie ,ceny umiarkowane . Polecam ! My byliśmy w wrześniową niedzielę i zaraz we wtorek bo jeszcze jedno danie nas zaintrygowało w niedzielę więc we wtorek było danie wegetariańskie chrupiący boczniak ,przepychowa!”