Przegląd katalogu
- 493 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 92% Ze zdjęciami
Znaleziono 493 wyników
Przeglądaj motel w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 493 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 214,874 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera motel z miast takich jak Katowice, Szczyrk, Ustroń, Sosnowiec, Bielsko-Biała i innych.
“Bardzo ciekawe miejsce. Bardzo sympatyczna Pani obsługująca przy śniadaniu. Budynek z windą, ale czasem na piętrze są schodki na korytarzu. Osoba niepełnosprawna musiałaby wjechać do budynku od strony podwórza. Łazienki bardzo przestronne. W pokojach znajduje się klimatyzacja. Parking płatny 40zł/doba. Warto sprawdzać ceny, bo przed naszym przyjazdem ceny spadły o ok. 1/3 ( kupowaliśmy przez booking)”
“Świetna obsługa! Mili ludzie, wszędzie czysto oraz bardzo zadbane pokoje. Idealne miejsce do podróżowania. Polecam serdecznie”
“Miałem przyjemność wynająć apartament w centrum Katowic i muszę przyznać, że był to strzał w dziesiątkę! Lokalizacja jest absolutnie idealna – w samym sercu miasta, z łatwym dostępem do wszystkich najważniejszych atrakcji, restauracji i sklepów. Apartament sam w sobie jest niezwykle komfortowy i nowocześnie urządzony. Polecam!!”
“Bardzo dobra lokalizacja, pokoje czyste a wszystko co potrzebne jest w pokoju. Miła obsługa za taką cenę warto!”
“Przestronny, czysty, dobrze wyposażony apartament w nowo wybudowanym budynku. W kuchni wszystko co potrzebne. Szerokie wygodne łóżka. Telewizja i internet. Doskonała lokalizacja. Blisko do Klasztoru na Jasnej Górze, na deptak, a kilka kroków w prawo jest uliczka z fajnymi restauracjami. Zarezerwowane bezpłatne miejsce parkingowe.”
“Polecam, byłam tydzień temu, obsługa świetna, pokoje eleganckie i czyste. Na duży plus, że w każdym pokoju jest łazienka - nie zawsze w hostelach można sie z tym spotkać. Na każdym piętrze mała kuchnia, a na dole duża kuchnia z jadalnią dostępna dla każdego o każdej porze. Recepcja dostępna jest 24 na dobe. Rezerwowałam pokój telefonicznie, płatność na miejscu - zero problemu. Polecam”
“Super miejsce przestronne ,czyste,ok polecam”
“Czystko, wysoki standard, dobre wyposażenie, bardzo dobry kontakt z właścicielką, możliwość odbioru kluczy bezkontaktowo.”
“Świetny hotel – doskonale wyposażony, z dużymi i komfortowymi pokojami. Wszędzie czysto, schludnie i przyjemnie. Obsługa przemiła i profesjonalna, zawsze uśmiechnięta i pomocna. Pan manager zasługuje na szczególne wyróżnienie – pełen zaangażowania i dbałości o każdy detal. Na gości czeka relaksujące jacuzzi i sauna, a także taras widokowy na dachu ze stolikami – idealne miejsce, by podziwiać piękne widoki na okolicę. Śniadania smaczne i urozmaicone, a restauracja z daniami à la carte to prawdziwa uczta dla podniebienia. Na plus także duży parking, wygodne łóżka i spory telewizor w pokoju. Zdecydowanie polecam ten hotel – świetne miejsce na odpoczynek i pobyt w komfortowych warunkach!”
“Bardzo dobre miejsce na krótsze lub dłuższy pobyt. Jedyny mankament stanowią Bardzo,o strome schody prowadzące na piętro.”
“Po prostu chce się być. Jakość obsługi na wysokim poziomie - pozdrawiam Panią Dorotę na recepcji, Panią Beatę w restauracji. Jednak podziękowania i szacunek dla całego personelu, którego z imienia nie jestem w stanie wymienić. Czystość wszędzie. Pyszne śniadania, restauracja i kawiarnia w ciągu dnia zadowoli smakoszy. Cieszmy się i bądźmy dumni z tego co mamy, tutaj w Wapienicy:-) Dziękuję!”
“Hotel Kotarz wybraliśmy na romantyczny wyjazd we dwoje. Pomimo długiego weekendu udało nam się bardzo spontanicznie znaleźć przez booking wolny pokój. Obiekt położony jest w "centrum" Brennej w bliskości sklepów i karczm. Po otrzymaniu pokoju okazało się że jest usytuowany od strony rzeki. Codziennie budził nas szum wody i cudowne widoki. Pokój jest wyposażony we wszystko co potrzeba i urządzony gustownie. Sam obiekt nie należy do ogromnych co dla nas jest atutem. Pomimo dużego obłożenia nie było to aż tak odczuwalne przy śniadaniach czy podczas poruszania się po hotelu. Restauracja serwuje bardzo smaczne i zróżnicowane śniadania a obsługa jest szybka i regularnie dokłada produkty. Wieczorami również można usiąść i zjeść coś czy napić się drinka albo grzanego wina. Dania z karty poza nielicznymi wyjatkami są bardzo przyzwoite. Podczas naszego pobytu organizowano także wieczorek taneczny z muzyką na żywo. Rewelacyjna jest tu obsługa kelnerska - bardzo lubimy jak można pożartować i pośmiać się z kelnerem, to umila wieczór. Na duży plus zasługuje strefa z basenem i saunami. Jest kameralnie i bardzo przyjemnie można spędzić tam czas. Saun do wyboru jest kilka, do tego trzy jacuzzi (jedno zewnętrzne), pokój odpoczynku i niewielki basen. Hotel posiada także strefę spa, która oferuje masaże tajskie oraz balijskie i innego rodzaju zabiegi. Ceny nie są mocno wygórowane więc na prawdę bardzo warto skorzystać. Polecam masaż balijski. Pokoje do masażu są klimatyczne i można w pełni się zrelaksować. Minus za płatny parking, o czym dowiedzieliśmy się dopiero na miejscu oraz dodatkowo płatne szlafroki-w obiektach tego typu posiadających strefę basenową to już raczej standard że są one na wyposażeniu. Podsumowując, hotel bardzo nam się podobał i z chęcią wrócimy latem kiedy na pewno będzie można skorzystać z większej ilości atrakcji.”
“Cudowne miejsce, blisko centrum, sympatyczna obsługa. Polecam w 100 % i pozdrawiam serdecznie !”
“Byłam na imprezie w Modus. Świetna obsługa kelnerów – bardzo profesjonalni i pomocni. Jedzenie pyszne, wszystko na wysokim poziomie. Polecam Modus!”
“Witam serdecznie. Polecam ten hotel z całego serca , jest godny polecenia pokoje są rewelacyjne, czyste łòzka, wygodne itd.a właściciel sympatyczny i pomocny w każdej sytuacji i zapraszam wszystkich do hotelu w Orzeszu.”
“Sala położona jest w przepięknej okolicy, otoczona zielenią i malowniczymi widokami, co tworzy wyjątkowy klimat na wesele. Sama sala jest elegancka, przestronna i bardzo klimatyczna – idealna na wyjątkowy dzień. Jedzenie było przepyszne i bardzo dużo, Jako ze nasze wesele odbyło się niespełna 4 dni temu z czystym sumieniem możemy powiedzieć przyszłym Parom młodym -jedzenia na pewno nie zabranie.Gorąco polecam to miejsce każdemu, kto marzy o pięknym weselu w wyjątkowej scenerii! I dziękujemy Managerowi Przemkowi za dobre rady i pomoc.”
“Wróciliśmy właśnie rodzina 2+2 z udanego weekendu w Hotelu Elbrus. Położenie hotelu blisko centrum z pięknymi widokami na panoramę gór i prawie całego Szczyrku . Wyżywienie bardzo smaczne. Każdy coś na pewno dla siebie wybierze zarówno dzieci jak i bardziej wybredni. Uroczysta kolacja na wysokim poziomie, bardzo smaczne dania na 5+. Panie w barze i restauracji bardzo miłe i uczynne. Basen o wystarczających rozmiarach aby zregenerować się po wędrówkach górskich. Hotel jak najbardziej godny polecenia dla rodzin z dziećmi. Sala zabaw, animacje itp. Duży plus za bar czynny do 22. Parking wystarczający do ilości gości ale trzeba wiedzieć że dość stromy podjazd zima może sprawić nie jeden problem. Pozdrawiam serdecznie”
“PL: Naprawdę piękne miejsce do pobytu. Lokalizacja to petarda, wszędzie blisko. Właściciel to Francuz - bardzo sympatyczny, serdeczny, inteligentny i miły człowiek, dobrze znać angielski - wtedy można bardzo fajnie porozmawiać. Cała Villa to bardzo ładny i duży dom. Czysto i naprawdę dużo miejsca. Jest ogromny, wspólny duży pokój z kuchnią gdzie podaje się posiłki za dodatkową opłatą (nie korzystaliśmy bo byliśmy poza sezonem) ale nawet nie trzeba z niego korzystać. Jest druga, pełnoprawna kuchnia na dole z dwoma lodówkami. W zasadzie wszystko co trzeba jest w pokojach o ile weźmiesz taki z łazienką. Można nie wychodzić z pokoju;). Dla 2 dorosłych polecam pokój z łazienką na półpiętrze bo tam spędziliśmy dwa dni a ma się do dyspozycji piękny taras, jest jeszcze jedno łóżko. Telewizor HD i WiFi w pokoju. Ogólnie piątka z plusem. Jeszcze wrócimy! Było cudownie a to nasza pierwsza rocznica Ślubu. Dziękujemy:* ENG: Lovely place to stay, beautyfull Villa in best location You can imagine in Międzybrodzie. Everything You need is so close that You can just take a walk. Owner is The Real French Gentleman, speaks English very well and he's quite good in Polish. Trust Him - he knows best places to go. Me and my wife falled in love with this Villa, views are awesome (night and day). Whole Villa is very clean and our room was just wonderfull (superb beds, electric kettle + cups and tea, HD TV, WiFi and so on). You get everything You need - there's large, shared living room with all the stuff You need and a kitchen, there's another kitchen downstairs with two fridges. Such a great place to visit. We will come back for sure! Thank You for everything:)”
“Dobre miejsce noclegowe, małe pokoje z łazienką. Dobrze wyposażona ogólnodostępna kuchnia (znajdziecie nawet herbaty, kawy, przyprawy). Miły właściciel.”
“Miałam przyjemność spędzić z mężem weekend w tym że miejscu pierwszy raz . I chcę się wypowiedzieć odnośnie miejsca . Pokój bardzo czysty , pościel świeża , łazienka czysta , łóżka wygodne jedyny minusik to , że łóżka łączone . Śniadanie pyszne, do wyboru co tylko chcesz . Panie z obsługi bardzo miłe i pomocne . Jedzenie w barze bardzo dobre . Moim zdaniem miejsce godne polecenia , my wrócimy tu na pewno . Mimo tego , że mamy ponad 500 km . Czytając opinie , przed przyjazdem spodziewałam sie gorszych warunków. A miejsce mnie zaskoczyło pozytywnie i to bardzo .”
“Bardzo fajne miejsce. Spędziłam w Czantorii & Spa ponad tydzień. Bardzo dobrze wspominam ten pobyt z kilku przyczyn, ale po kolei. Pokój był przestronny i czysty. Funkcjonalnie urządzony. Podobało mi się to, że często go sprzątano; bez problemu mogłam liczyć na świeże ręczniki i całą resztę. Korzystałam z oferty śniadaniowej - bardzo bogaty szwedzki stół. Restauracja ładnie urządzona. Stefa spa odpłatna - 60 zł za godzinę. Szkoda, że dla gości hotelowych nie ma na przykład jednej godziny spa w cenie pobytu. W każdym razie bardzo fajna atrakcja. Obsługa hotelu profesjonalna i bardzo miła. Dogodna lokalizacja i przystępne ceny. Ogólnie rzecz ujmując, obiekt bardzo ładny, czysty i atrakcyjny z uwagi na strefę spa. Bardzo smaczne jedzenie w kontekście śniadań.”
“Wchodząc do hotelu pierwsze co przychodzi na myśl ładnie przestronnie choć widać że to nie jest nowoczesny hotel. Mnie to nie przeszkadzało . Pokoje które my mieliśmy ładne czyste przestronne . Obsługa bardzo miła . Widok z hotelu na cały Ustroń . Jedzenie w restauracji hotelowej przepyszne . Pani kelnerka która nas obsługiwała była przesympatyczna . Do takich hoteli chce się wracać . Panie w spa potrafią doradzić i polecić zabiegi . Miłym zaskoczeniem było również sól do kąpieli w pokoju z łazienką wyposażona w wannę ( drobny gest a cieszy ) Mały minus przy dużym obłożeniu hotelu ciężko jest z miejscem parkingowym . Ja osobiście polecam .”
“Bardzo fajne miejsce na wypad w góry niedaleko centrum miasta. Cisza, spokój, dookoła piękny śpiew ptaków i mnóstwo zieleni. Na obiekcie atrakcje dla dzieci m.in trampolina, boisko do siatkówki. W domku nr 3 telewizor, mikrofalówka, czajnik elektryczny, kuchenka, pojemna lodówka. Nasz pobyt uważam za bardzo udany i chętnie wrócimy latem. Pozdrawiam”
“Bardzo przyjemne miejsce na wypoczynek, bardzo miła obsługa, w szczególności Pan Dyrektor Marek, który pomógł nam w potrzebie:)”
“Dla nas idealna lokalizacja, z dala od zgiełku i ruchu ulicznego z ładnym widokiem nie daleko od kolejki na Czantorię. Nasz apartament na parterze ma wszystko co potrzebne, no może pralka by się przydała.”
“Byliśmy na wielu imprezach w Białym Domu, jednak jeśli chodzi o wesele, nasze było pierwszą imprezą tego rodzaju w tym miejscu. Często ilość niestety wyklucza jakość. Absolutnie nie dotyczy to tego obiektu. Jedzenie jest wyśmienite, nie mówiąc o ilości, której nie da się przejeść. Wybór mięs, dodatków do dań, a także serów, wędlin czy ryb (!) - prawidłowo wyceniona usługa. Managerowie dopasowali się do naszych potrzeb, i w pełni spełnili nasze prośby (tort na zewnątrz z fajerwerkami, które w pełni były organizowane przez salę). Wszędzie schludnie i czysto. Było kilka niedociągnięć, na które przymknęliśmy oko, a które z perspektywy czasu uważamy za szczegóły niewarte obniżenia oceny, bo efekt całej imprezy był taki, jakiego oczekiwaliśmy. Warto zwrócić też uwagę na obejście - odległość od lasu, dużo miejsca do siedzenia i odpoczynku na zewnątrz, a także klimatyczne lampki zapalane po zmroku z pewnością dodają uroku temu miejscu i idealnie sprawdziły się przy sesji Pary Młodej. ŻADNYCH UKRYTYCH KOSZTÓW Dziękujemy za obsługę naszego wesela.”
“Pokoje ie wiemy bo nie byliśmy ale jeśli są takie jak obsługa, przygotowanie i oprawa wraz z miejscem imprezy to będzie OK. Jedziecie dobre, lokal duży klimatyzowany więc wszystko w porządku. Lokizacja też ok bo dojazd dogodny dla każdego. Polecam”
“To był mój kolejny pobyt w Good Night i po raz kolejny jestem bardzo zadowolony. Nowe pokoje są jeszcze bardziej przestronne i urządzone w świetnym stylu. Profesjonalna i miła obsluga, czystość i dostępność - na to zawsze można liczyć. Gorąco polecam!”
“Hotel Koliber to miejsce numer 1 w regionie zarówno na konferencje i szkolenia, jak i na wypoczynek z rodziną. Profesjonalna obsługa, świetne zaplecze konferencyjne oraz komfortowe pokoje sprawiają, że wydarzenia biznesowe przebiegają bez zarzutu. Dodatkowo strefa dla dzieci, sauna i siłownia pozwalają zrelaksować się po pracy i zapewniają atrakcje dla całej rodziny. Polecam!”
“Bardzo podobał mi się hotel na najwyższym poziomie, pyszne śniadania. Dzięki.”