Przegląd katalogu
- 493 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 92% Ze zdjęciami
Znaleziono 493 wyników
Przeglądaj motel w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 493 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 214,874 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera motel z miast takich jak Katowice, Szczyrk, Ustroń, Sosnowiec, Bielsko-Biała i innych.
“Byliśmy w tej restauracji na niedzielnym obiedzie . Jedzenie było bardzo dobre , porcje takie , że można było się najeść do syta . Największe wrażenie zrobiła na mnie zimowa herbata tzn duży kubek i do tego składniki na osobnym talerzyku - cytryna , pomarańcza, cynamon , miód , goździki , żurawina naprawdę wyszło to przepysznie .”
“Mega hotel polecam wszystkim obsługa 1 klasa mile uśmiechnięte Panie ktore zawsze służą pomocą. Pyszne śniadanka urozmaicone cisza spokój ♡ bilard pilkazyki dzieci mega zadowolone !!! Jesteśmy na tak”
“Wspaniale się bawiliśmy na naszym weselu. Pani Aneta, jak i pozostali pracownicy hotelu bardzo się nami opiekowali i przyjmowali na barki wszystkie nasze pomysły i potrzeby w dniu wesela i później. Cała obsługa kelnerska również na bardzo wysokim poziomie. Wszyscy byli przemili, a wydawanie posiłków było bardzo dobrze skoordynowane, żaden stolik nie czekał głodny na swoją kolej. Alpin jest bezkonkurencyjny i chyba nie ma innego miejsca, które tak kompleksowo opiekuje się parami młodymi.”
“Szczyt Wszystkiego odwiedziłam już zimą - i było super - bliski dojazd do stoków, piękny widok ośnieżonych gór z okien - a teraz odwiedziłam latem i jestem równie zadowolona. Dobra baza wypadowa w górki, przytulna, luźna atmosfera. Duża przestrzeń wspólna więc w sam raz na wypady grupowe i integracyjne. Polecam!”
“Było cudownie! Pokoje czyste i zadbane, w jacuzzi świeża woda, sauna czyściutka, właścicielka dba o każdy detal. Wspaniała gospodyni, ciepła, pomocna, przemiła! Jeśli chcecie odpocząć w Szczyrku to w tym miejscu jest to gwarantowane! Jeszcze raz Pani bardzo dziękujemy za wspaniałą gościnę!”
“Czysto, wygodnie z niezłym aneksem kuchennym. Jest październik a w pokoju cieplutko. Podjazd ok. 100m ostro w górę.”
“Polecam. Czysto, daleko od miastowego zgiełku i przytym miła Pani właścicielka, która wprowadza rodzinną atmosferę.”
“Super lokalizacja! Super atmosfera i super warunki do wypoczynku. Właściwie w centrum Szczyrku a jednak "na uboczu" - cicho i spokojnie. Śniadania przygotowywane przez Panią Edytę dały nam (14 osobowej grupie rowerzystów) "power" na cały dzień!!! Wieczorem basen i sauna + grill pod zadaszeniem. Domki czyste i wyposażone we wszystko co potrzebne nawet na dwudniowy pobyt. Gdybym był "czepialski" to pewnie miałbym ogromy kłopot. Dlatego 5/5 i polecam GORĄCO! Super miejsce!”
“Skalny to kameralny hotel z bardzo miłą obsługą, można się tutaj bardzo dobrze zrelaksować w strefie spa czy poczuć trochę rywalizacji w game roomie, śniadania urozmaicone i smaczne, jednym słowem niczego nie brakowało, najbardziej z Żoną cieszył nas spokój i dobra energia która tu panuje. Napewno jeszcze kiedyś tu wrócimy”
“Pobyt minął nam bardzo przyjemnie, czyste, przytulne pokoje. Mili właściciele a sam obiekt położony w cichym miejscu ale nie za daleko od centrum. Polecam ;)”
“Polecam zarówno restaurację jak i nocleg. W restauracji przesympatyczna obsluga i pyszne jedzenie a to tego ciekawy wystrój. Pokoje czyste, sniadania na bogato i sŵietna lokalizacja. Czego chcieć wiecej? Chetnie tam wrócę.”
“Spędziliśmy z zawodnikami i trenerami 10 dni na obozie sportowym w OW Zapalenica. Ośrodek bardzo czysty i zadbany. Posiłki smaczne i dopasowane do konkretnych potrzeb i wymagań. Obsługa przemiła i bardzo pomocna, dostosowująca się do rozkładu dnia grupy. Ośrodek świetnie nadaje się dla zorganizowanych grup, mniejszych czy nawet średnich. Polecam Wojciech Bróg KS Olkusz”
“Restauracja: Polecamy! Obsługa fantastyczna, kontakt z panią Ewą od początku bezproblemowy. Jedzenie pyszne i dużo. Co zostało to spakowane próżniowo w pojemniki. Tak jak już mówiłam, gdy będziemy organizować kolejną imprezę - wrócimy ☺️”
“Super miejsce. Niesamowita obsługa, kucharz stworzył dla męża super obiad( mąż się bel że się nie naje a pękał w szwach) . Apartament czysty i zadbany. Widok z okna super. Z pełną odpowiedzialnością polecam i pozdrawiam pracowników”
“Hotel bardzo kameralny i przytulne jest. Obsługa na poziomie, kuchnia pyszna. I San hotel ma fajny klimat, dziękując atmosferę, personelu i jedzeniu. Pan kelner i reszta obsługi - to są mistrzami) Dziękuję bardzo. I na pewno wrócę.”
“Dolce Vita to miejsce, do którego chce się wracać! Od samego wejścia czuć wyjątkową atmosferę i ciepłe podejście do gości. Obsługa na najwyższym poziomie – uśmiechnięta, pomocna i niezwykle profesjonalna. Jedzenie absolutnie przepyszne – każde danie było dopracowane w najmniejszym detalu, świeże składniki i wyraziste smaki sprawiły, że uczta była prawdziwą przyjemnością. Na szczególne wyróżnienie zasługuje managerka, która okazała się ogromnym wsparciem – jej zaangażowanie, serdeczność sprawiły że wszystko się udało. To nie tylko restauracja, ale miejsce, w którym można poczuć się naprawdę zaopiekowanym. Z całego serca polecam Dolce Vitę – idealne miejsce na romantyczną kolację, spotkanie z przyjaciółmi czy ważne wydarzenie. Na pewno wrócę! ❤️”
“Byliśmy tam tydzień. Pokoje czyściutkie. Dostaliśmy ręczniki jest suszarka do włosów. Pokój z balkonem .ładny ogród cisza spokój. Gospodarze mili serdeczni uprzejmi. Blisko do centrum miasta. Piękna okolica .jest dużo zwiedzania .Jesteśmy bardzo zadowoleni. Pozdrawiamy”
“Polecam czysto schludnie i bardzo miła obsługa pokoje zawsze wyczyszczone polecam w 100%”
“Zdecydowanie polecam pokoje u pani Małgorzaty. Dobra lokalizacja pani bardzo miła i pomocna pokoje czyste łazienka również.”
“Bardzo piękne miejsce na wypoczynek. Świetna baza na wyjście na górę Żar,jezioro Żywieckie, i wiele innych pięknych miejscowości i gór Beskidu żywieckiego”
“Byłem tu dobre 10 lat temu i ostatnio juz z rodzina. Od tamtej pory uważam, że nic się nie zmieniło w stosunku obsługa, jedzenie, wystrój wnętrza tak jakby czas się tam zatrzymał. Obsługa uważam, że miła i pracuje na wysokich obrotach. Jedzenie cóż może to być zaskoczeniem, ale niestety nie urzekły w kwestii lodów, przystawki. Natomiast zupa i obiad pieczona świnka, uratowały sytuację. Toalety czyste, jednak dawno nie widziały remontu. Salka dyskotekowa z wyjściem na staw uważam za dobre rozwiązanie, jednak nie pomieści moim zdaniem więcej niż 30 - 40 osób max. Czy polecam myślę, że warto zajrzec choć raz;).”
“Z całego serca polecamy Resort Strzelnica jako miejsce na organizację wesela! Nasze przyjęcie odbyło się w przepięknej scenerii, która zachwyciła zarówno nas, jak i wszystkich gości. Otoczenie, elegancka sala oraz klimatyczne oświetlenie stworzyły niepowtarzalną atmosferę. Organizacja od początku do końca była na najwyższym poziomie - obsługa profesjonalna, pomocna i uśmiechnięta, a Pani koordynator weselna czuwała nad każdym szczegółem, dzięki czemu mogliśmy w pełni cieszyć się tym wyjątkowym dniem bez stresu. Jedzenie zasługuje na osobne wyróżnienie - wszystko świeże, pięknie podane i bardzo smaczne. Dziękujemy całemu zespołowi Resortu Strzelnica za sprawienie, że nasze wesele było naprawdę wyjątkowe. To miejsce z duszą i klasą - zdecydowanie warte polecenia!”
“Bardzo miła pani z obsługi polecam”
“Bardzo miła obsługa,smaczne jedzenie.Napewno jeszcze tam wrócimy”
“Wspaniałe miejsce!!! Cisza, spokój z dala od zgiełku miasta i grilujących tabunów grających na czym popadnie turystów. Pełen relaks urozmaicony długimi rozmowami z właścicielami, którzy są cudownymi ciepłymi i otwartymi ludźmi. Las i górskie ścieżki na wyciągnięcie ręki. Dom na najwyższym poziomie, piękny ogród z miejscem na ognisko gdzie można spędzić niezapomniane chwile. Basen w malowniczej scenerii otoczony trawami w różnych barwach oraz lawendą, która pachnie w całym ogrodzie. Śniadania wykwintne, regionalne smakołyki, sery i wędliny oraz jajka od gospodyni z pobliskiego domu poza tym miód i konfitury, twaróg z pobliskiej mleczarni, jak od babci. Tak naprawdę ilości nie do zjedzenia. Wspaniałe miejsce żeby wypocząć, wyciszyć się, oczyścić umysł.Gospodarze CUDOWNI, uczynni, serdeczni, kulturalni, atmosfera jak w domu. Polecam osobom, ktore cenią naturę i spokój. Jednym słowej RAJ”
“Miałam okazję organizować chrzciny -3.08.2025 -w Taaka Ryba i jestem bardzo zadowolona. Sam obiekt jest położony w pięknym, leśnym otoczeniu, tuż obok stawu rybnego – idealne miejsce na rodzinne uroczystości. Lokal zadbany, z placem zabaw, co jest dużym plusem dla rodzin z dziećmi. Jedzenie ogólnie bardzo smaczne, szczególnie domowe wypieki – ciasta i torty były rewelacyjne. Trochę zawiódł mnie kotlet podany na obiad, ale za to rolada była naprawdę bezkonkurencyjna i zdecydowanie wynagrodziła ten drobny minus. Podsumowując – piękne miejsce, przyjemna atmosfera i pyszne jedzenie. Chętnie wrócę tam jeszcze nie raz.”
“Polecamy całym sercem ❤️ Piękne miejsce, świetna restauracja, pokoje bardzo przestronne i niezwykle czyste. Jacuzzi na wyłączność to coś wspaniałego! Już planujemy kolejny wyjazd do tego miejsca. Byliśmy tam po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni. Polecamy!”
“Córka spędziła u Was obóz zimowy z Akademii Tańca Dydaktyka. W jej opinii bardzo pyszne jedzenie, bardzo dobre warunki, przestronne sale. Bardzo dobrze o Was mówi.”
“Cudowny hotel. Głównie za sprawą wyjątkowo miłej obsługi. Począwszy od recepcji, poprzez bar, panów z serwisu, a skończywszy na paniach z biura. Zawsze pomocni przy organizacji szkoleń. Wyjątkowo elastyczni, co bardzo ułatwiało logistykę. Pyszne jedzenie! Ciekawy wystrój lobby.”
“Nie korzystałam z hotelu lecz bardzo polecam Państwu skorzystać na pewno ze względu na obsługę. To uczciwi i bardzo mili, profesjonalni ludzie. Po znalezieniu portfela mojej mamy zrobili wszystko aby oddać zgubę. Szczególnie dziękuje Panu Kamilowi S. Z recepcji który się ze mną skontaktował. Wrocila mi wiara w uczciwość ludzka. Bardzo serdecznie dziękuje w imieniu mamy. Jesteście wspaniali ! ”