Opinie

  1. Luiza “Przewodniczka Lue” Berg ★★★★☆

    Fajny hotel. Dobra restauracja z mega porcjami i miłą obsługą. Byliśmy tu na spotkaniu klubu PLN. Ale sypiamy i lubimy polskoe Qubusy.

  2. Andrzej Wiśniewski ★☆☆☆☆

    Bardzo brudna wykładzina w pokoju śmierdząca uryna. Próbowałem wymienić pokój ale przy trzecim poddałem się.Wszędzie było podobnie.Kadra menadżerska na urlopie 7-12 listopada nikogo z dyrekcji w hotelu.Na recepcji miła pani z ukraińskim akcentem próbowała pomóc ale powiedziała że jest na zastępstwie i nie wiele może pomóc. Byliśmy tylko dwie noce nikt nie posprzątał pokoju w ciągu dnia nie wymienił ręczników. Jedyny plus to bardzo dobrą kuchnią i śniadania. Reszta słabo Hotel do odnowienia kadra menadżerska do zwolnienia.

  3. Julian Janielewicz ★★★★☆

    Gdyby nie szalejąca temperatura wody z rana to dałbym 5. Obsługa bardzo miła. Poprosiłem o dodatkową poduszkę że względu na pewne moje przypadłości i dostałem, więc super. Śniadania super, różnorodność i ilość rodzajów dań wspaniała. TV w pokoju 50 cali, lodówka i czajnik wraz pudełeczkiem wyposażonym w kawę, herbatę i cukier, oraz mieszadełka. Po prostu 1 liga.

  1. Dorota M-J ★★★☆☆

    Bardzo miła i pomocna obsługa. Pokoje przeciętne. Na minus wanna zamiast kabiny w łazience oraz zagmatwany wjazd na parking. Śniadania przeciętne. Ogólnie bez szału.

  2. Jan Rusz ★★★★★

    Muszę się do czegoś przyznać: rzadko jadam śniadania, a ponieważ w cenie było, mówię - nie zaszkodzi, wstanę nieco wcześniej! Jakież było moje zdziwienie co tam zastałem: pozytywny szok! Soki owocowe, różne rodzaje szynek, salami, Actimel..!!! Dodatkowo ten serniczek to ósmy cud świata! Zawsze Novotel był dla mnie wyborem czterogwiazdkowego hotelu, teraz już wiem, że będzie to Qubus!!! W pokoju: czysto! Przytulnie. Łóżko bardzo wygodne. Super widok z okna. Pani na recepcji bardzo sympatyczna i ludzka - przedłużenie doby do 14-stej odbyło się gratis! Dziękuję za wspaniały czas! Nie mówię „do widzenia”, ale do zobaczenia, bo będę odwiedzał hotel! ♥️

  3. DM ★★★★☆

    4/5 Plusy: - najlepsza lokalizacja w centrum, blisko galerii, - wygodny pokój z wanną, - uśmiechnięta obsługa, - TV z Internetem, - ładny widok z okna, - możliwość pozostawienia bezpłatnie bagażu, - doba do 12 w południe, - klimatyzacja, - woda, kawa, herbata, cukier w pokoju. Minusy: - drzwi sąsiadów trzaskają głośno, moje trzaskały również, - śniadanie - mimo dobrego pieczywa, mały wybór dla osób vege, ciasto trochę suche, brak sałatek, - winda, która raz chodzi z kartą, raz bez i klatka schodowa zamknięta od strony schodów, - przy fajnym standardzie łazienki uważam, że papier powinien być miękki i przybory typu grzebień w pokoju (był tylko czepek), - z rozrywek, byłoby świetnie móc skorzystać z wycieczki dostępnej w hotelu w góry lub po mieście (przewodnik w lepszej cenie dla gości). Odpoczęłam i uważam, że Qubus mimo minusów to najlepszy wybór dla tych, którzy potrzebują noclegu w centrum. Pozdrawiam

  1. Piotr W ★★★★★

    Pokój dostępny przed godziną 15.00. W pokoju czysto, wszystko co potrzeba było w pokoju. Parking darmowy - bezpośrednia winda do recepcji. Hotel położony w samym centrum, wszędzie blisko. Śniadania super - duży wybór, wszystko uzupełniane na bieżąco.

  2. subliman 7 ★★★★★

    Hotel położony w samym centrum Bielska z wejściem przez galerię handlową lub windą z parkingu poziomowego. Parking za darmo dla gości hotelowych. Miałem pokój jedynkę na 3cim piętrze. Pokój w porządku, trochę mały ale i tak ma służyć tylko do noclegu więc ok. Łazienka przestronna i dobrze wyposażona, mam tylko zastrzeżenia do prysznica bo był zintegrowany z wanną a wolę jak jest oddzielny. Jeśli potrzeba wyprasować koszule to trzeba poprosić w recepcji i przyniosą żelazko i prasowalnicę. Śniadania bardzo dobre, jajecznica z prawdziwych jaj, pyszne pieczywo, cała reszta też bardzo dobra. No i na koniec obsługa, bardzo miła, pomocna i brzproblemowa. Polecam odwiedzić hotel Qubus.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Qubus Hotel Bielsko-Biała?

Qubus Hotel Bielsko-Biała znajduje się przy Mostowa 2, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Qubus Hotel Bielsko-Biała?

Można skontaktować się z Qubus Hotel Bielsko-Biała pod numerem +48 334 702 100

Jak można dotrzeć do Qubus Hotel Bielsko-Biała?

Do Qubus Hotel Bielsko-Biała można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements