Kiedy bylo tam super. Czysto i bez uszkodzen. Niestety teraz nadaje sie budynek tylko do duzego remontu. Pokoje zniszczone. Woda leje sie z sufitu ( ustalilem ze awaria byla w 2023 roku. Do dzis nikt tego nie naprawil. Mielismy duzy Balkon ale siedziec tam Sie nie dalo. Tynk sypie Sie na glowe i jest brudno. Lazienki sa w stanie oplakanym. Plytki luzne pod prysznicem i woda leje sie wszedzie tylko nie do odplywu. Jestem po fachu i wiem czym to sie konczy dla pokoju ponizej. Jedna wielka tragedia. Wlasciciel kasuje kase, ale na naprawy ktöre po 7 latach musza byc wykonane nie ma kasy. Dom stoi otwarty. Kazdy z ulicy moze tam wejsc. O ogrodzie spi bezdomny ktöry zaczepia ludzi i chce kase. Kamera na budynku nie dzialaja wiec na parkingu moga robic co chca. Szkoda bo bylo tam bardzo ladnie ( 7 do 5 lat temu). Bylismy kazdym rokiem 2 razy w Willi starowiejskiej ale od teraz jest koniec. Nie wazne jest ktöry pokuj ( bylismy juz w kazdym ). W kazdym pokoju jest to sam. Zniszczone lazienki , brudno i nie mily zapach. Odradzam wszystkim noclegöw bo nie wiadomo co mozna pod prysznicem zlapac. Jednego wieczoru zlapalem mysz ktöra biegala po budynku.
Zdjęcia
Opinie
-
Peter Fuss ★☆☆☆☆
-
Nicole Łukaszyk ★☆☆☆☆
Może kiedyś miejsce zasługiwało na tak wysoką ocenę, co wprowadza w błąd. Aktualnie dramat! Pokój w sutenerze z grzybem na ścianie, brudnymi ręcznikami, łazienki strach było używać (kapiące rury pod umywalką, napuchniety wodą okropny blat, zimna woda, nieszczelna toaleta). Nie mówiąc że z obsługi nie było nikogo, ani popołudniu ani rano dnia następnego. Radzę omijać szerokim łukiem!
-
T T ★☆☆☆☆
Jeżeli ktoś lubi brudne klimaty, wdychanie grzyba z sufitu i nocleg w niepewności czy złapie jakąś chorobę na drugi dzień - to polecam. Reszta niech omija szerokim łukiem :)
-
Bartosz Kirklo ★★☆☆☆
Sugerowałem się opiniami i się troszkę zawiodłem. Willa ma potencjał , obsługa bardzo miła i przyjazna . Totalny brak jakiegokolwiek konserwatora. Gniazdka powyrywane , telewizja nie działa . Dzięki miłej Pani z obsługi udało się coś oglądnąć (EURO) . Powiem szczerze miejsce nie zasługuję na swoją ocenę co do ceny.
-
Lukasz Wisniewski ★★★☆☆
Hotelik w ładnym stylu, pokoje urządzone stylowo, wyposażenie jest zaniedbane, wypadające kontakty i gniazdka. Łóżko mało wygodne. Niesprawny telewizor. Pokoje dość głośne, hotel zlokalizowany przy ulicy. Brak recepcji na miejscu, odbiór faktury przy śniadaniu. Miejsce z dużym potencjałem . Plusem klimatyzacja w pokojach
-
Łukasz Karaś ★★★★★
Fajne pokoje Czysto Śniadanko smaczne i świeże 5!!
-
Sebastian Karczewski ★★★★★
Super fajne klimatyczne miejsce. Wygodne łóżka i przemiła obsługa .
-
Marcin Rombalski ★★★★★
Hotel wyśmienity na nocleg w Raciborzu. Zresztą to nie pierwsza wizyta mojej rodziny w tym miejscu. Parking na miejscu WiFi idealne, jak masz swojego netflixa czy inny portalik to dobrze mieć swój tv stick lub chromecasta.
-
Олександр Данилюк ★★★★★
Bardzo podobał mi się hotel na najwyższym poziomie, pyszne śniadania. Dzięki.
-
Aleksandra Klubińska ★★★★★
Apartament bardzo wygodny, aneks kuchenny wyposażony we wszystkie potrzebne sprzęty, wygodna sofa i 2 łóżka pojedyncze. Przytulne i miłe wnętrze. Klimatyzacja służy też do dodatkowego dogrzania pokoju zimą. Łazienka przestronna, dużo miejsca na kosmetyki itp. Pyszne śniadania, kolorowe, pięknie podane. Ogromny plus za podaną prosto do stolika jajecznicę. Nic nie obsychało w bemarze. Bardzo miła obsługa. Świetny kontakt przez telefon. Mimo późnej pory przyjazdu, wszystko czekało na nas gotowe
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Willa Starowiejska?
Willa Starowiejska znajduje się przy Starowiejska 67, 47-400 Racibórz, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Willa Starowiejska?
Można skontaktować się z Willa Starowiejska pod numerem +48 511 703 011
Jak można dotrzeć do Willa Starowiejska?
Do Willa Starowiejska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku