Bardzo sympatyczny hotel. Nauczyciele/członkowie ZNP mają zniżkę. Pokoje czyste , łazienka wystarczająco duża. Dobre jedzenie, miła obsługa. Ładne otoczenie .
Zdjęcia
Opinie
-
Danuta Czakon ★★★★★
-
Marta Szczes ★★★★★
Bardzo przyjemne miejsce na wypoczynek, bardzo miła obsługa, w szczególności Pan Dyrektor Marek, który pomógł nam w potrzebie:)
-
Hanna Daniuk (Hanna) ★★★★★
Przeżyliśmy niezapomniany wypoczynek w tym hotelu w sierpniu, podróżując z uczniami liceum z Winnicy w Ukrainie. Chcielibyśmy wyrazić ogromną wdzięczność całemu personelowi, a w szczególności Pani Sylwii, dyrektorce hotelu, za jej niezwykłą dobroć, wsparcie i pomoc! Pani Sylwia to naprawdę szczera i serdeczna osoba o wielkim sercu. Zorganizowała dla naszych uczniów ciekawe i wartościowe wycieczki, które na długo pozostaną w ich pamięci. Warunki w hotelu są wspaniałe, pokoje wygodne i czyste, a jedzenie wyjątkowo smaczne. Osobne podziękowania kierujemy do wszystkich pracowników hotelu za ich anielską cierpliwość! Nasze dzieci były bardzo aktywne i głośne, ale personel zawsze pozostawał uprzejmy i gotowy pomóc w każdej sytuacji. Jesteśmy bardzo wdzięczni za tak ciepłe przyjęcie i z całą pewnością polecamy ten hotel każdemu, kto szuka komfortowego wypoczynku i wysokiej jakości usług!
-
MAŁGORZATA PIEŃKOS ★★★★★
bardzo piękna okolica doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi w dół od ośrodka jest bardzo ładny plac zabaw wokół jest mnóstwo zieleni i ścieżek spacerowych niestety dość daleko do sklepu jedzenie serwowane na śniadanie obiad i kolację bardzo dobre śniadania serwowane w formie szwedzkiego stołu - duży wybór miejsce godne polecenia dla osób które nie lubią tłumów
-
Zuzanna ★★★★★
Bardzo fajne miejsce. Pokoje są czyste, zadbane, widać że są wyremontowane, łóżka są bardzo wygodne, a obok nich są lampki i kontakty. Jest również telewizor, stół z krzesłami oraz karty do pokoi. Łazienka również jest bardzo ładna. Nic nie jest zepsute. Łatwo można dojechać do wielu miejsc lub udać się pieszo (szczególnie nad Wisłę). Jedzenie jest przepyszne i są duże porcje dlatego o głód nie trzeba się martwić.
-
Beata S.C. ★★★★★
Super miejscówka: spokój, dużo zieleni wokół. Pokoje czyste, łazienki w miarę przestronne, odnowione. Bardzo wygodne łóżko, miła pościel, dodatkowa poduszka- jasiek :). Obsługa miła i pomocna. Jedzenie domowe, smaczne. Polecam miejsce.
-
Paweł Jałowiczor ★★★★★
Dom Wczasowy w świetnej lokalizacji, z dużym parkingiem, miłą obsługą i smacznym jedzeniem. Pokój przestronny, ładnie urządzony, dobrze wyposażony, łóżko z odpowiednio twardym materacem, łazienka funkcjonalna i czysta.
-
Anna Radkowska ★★★★★
Zdecydowanie polecam! Piękna lokalizacja, spokojna okolica, tuż obok urokliwych ścieżek spacerowych. Ośrodek wyremontowany, pokoje i łazienki czyste (jedyny problem to oporne spłuczki w wc, które nie działały, jak należy). Panie z obsługi pomocne i uprzejme. Posiłki smaczne! Bardzo polecam.
-
Małgorzata Szczęsna ★★★★☆
Zdecydowanie polecam Ośrodek. Przy ośrodku są miejsca parkingowe, niedaleko płynie malowniczy stumyk. Bardzo sympatyczna i miła obsługa. Pokoje czyste i i przede wszystkim jest w nich ciepło. Lokalizacja uważam bardzo dobra, jak to mówią dla chcącego nie ma nic trudnego. Posiłki smaczne i ciepłe. Pozdrawiam serdecznie .
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Dom Wypoczynkowy „Nauczyciel”?
Dom Wypoczynkowy „Nauczyciel” znajduje się przy Wczasowa 21, 43-450 Ustroń, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Dom Wypoczynkowy „Nauczyciel”?
Można skontaktować się z Dom Wypoczynkowy „Nauczyciel” pod numerem +48 338 542 227
Jak można dotrzeć do Dom Wypoczynkowy „Nauczyciel”?
Do Dom Wypoczynkowy „Nauczyciel” można dotrzeć, korzystając z poniższego linku