Piękne miejsce. Na wejściu przywitała nas bardzo miła Pani Recepcjonistka. Szybko dostaliśmy klucze od pokoju. Hotel wygląda fantastycznie i ma niesamowity klimat. Łatwo można dotrzeć do pokoju. Mieliśmy przyjemność nocować w pokoju 101. Po otwarciu drzwi przywitał nas zapach antycznych mebli. Przyznaję, że byłem w szoku ale raczej tym pozytywnym. Pokój bardzo czysty. Wysprzątany perfekcyjnie. Pozwoliłem sobie zaglądnąć do szuflad, gdzie również panowała absolutna topka czystości. Łazienka również była wyczyszczona na błysk. Pokój był za to dziwnie chłodny. Nie do końca rozumieliśmy dlaczego. Podszedłem przy okazji do recepcji, Pan zaproponował szybko rozwiązanie ale uznaliśmy, że jest ok. Ustaliliśmy, że jakby było źle - damy znać. Mega na plus za szybki feedback Recepcjonisty. Tutaj zaczyna cała historia. W środku nocy obudził mnie dźwięk stukających palców po skórzanej powierzchni. Problem polegał na tym, że nikt z nas nie miał skóry. Dziwnie się czułem ale zbagatelizowałem dźwięk, który mnie obudził. Jakiś czas później zasnąłem. To był dopiero początek, ponieważ finał miał miejsce o 6:02, gdzie obudziła mnie postać w białych szatach, która raczej nie kwalifikowała się na istotę z „tego świata”. Kobieta w podeszłym wieku. Jej intencje nie były jasne. Nie ukrywam, że po tym spotkaniu - delikatnie ujmując nie mogłem spać. Zamykając historię pokoju 101. Nie wiem czy jednorazowa akcja. Nie wiem, czy goście kiedyś informowali o „białej damie”. Wiem jedno. Tej nocy nie zapomnę nigdy. Kończąc historię o tym niecodziennym spotkaniu, dodam - że śniadanie to było kulinarne mistrzostwo świata. Zdecydowanie 10/10. Podsumowując. Wszystko na mega plus! Jeżeli szukacie ciekawych spotkań nocą - rodem z amerykańskich filmów, to polecam pokój 101.
Zdjęcia
Opinie
-
Adam Jugowski ★★★★★
-
Michalina Kajzar ★★★★☆
Oceniam pizzerie : pizza bardzo dobra , cienkie ciasto i dobre składniki , dobry kontakt z panem kierowca ale ... No właśnie jest Ale w postaci opłaty za dowóz na terenie Ustronia ... Troszkę to dla nas dziwne oraz doliczono opłatę za sos którego nie chcieliśmy i nie dostaliśmy . Chyba że sos pomidorowy na pizzy jest dodatkowo płatny ... To nadal jest dziwne .
-
Izabella Panorama ★★★★★
Bardzo fajne miejsce. Spędziłam w Czantorii & Spa ponad tydzień. Bardzo dobrze wspominam ten pobyt z kilku przyczyn, ale po kolei. Pokój był przestronny i czysty. Funkcjonalnie urządzony. Podobało mi się to, że często go sprzątano; bez problemu mogłam liczyć na świeże ręczniki i całą resztę. Korzystałam z oferty śniadaniowej - bardzo bogaty szwedzki stół. Restauracja ładnie urządzona. Stefa spa odpłatna - 60 zł za godzinę. Szkoda, że dla gości hotelowych nie ma na przykład jednej godziny spa w cenie pobytu. W każdym razie bardzo fajna atrakcja. Obsługa hotelu profesjonalna i bardzo miła. Dogodna lokalizacja i przystępne ceny. Ogólnie rzecz ujmując, obiekt bardzo ładny, czysty i atrakcyjny z uwagi na strefę spa. Bardzo smaczne jedzenie w kontekście śniadań.
-
Agnieszka Agnieszka ★☆☆☆☆
Najgorszy hotel w jakim było przyszło mi nocować. W łazience wilgoć i spadający tynk, w pokoju nieumiejętnie zatuszowana dziura w ścianie, odklejajaca sie tapeta, odbarwienia w wannie z hydromasażem, słuchawka prysznicowa bez prawidłowego ciśnienia wody, łóżko które wogole nie było dwuosobowe a skaldalo się z dwóch małych gdzie na zdjęciach tego widać nie było, gdyby nie obsługa i jakość kuchni hotel mogła bym nazwać najtańszym scierwem w jakim byłam. Tysiąc za dwie osoby a "atrakcje" jak w tanim hostelu.
-
DaviSJ ★★★★☆
Pokój adekwatny do ceny,czysty i zadbany. Godzinka spa w cenie pobytu. Śniadania troszkę ubogie za co odejmuje jedna gwiazdkę. Lokalizacja bardzo dobra, blisko na wyciąg Czantoria oraz do sklepu i centrum. Polecam!!
-
Marta Sawina-Dąbrowa ★★★★★
Bardzo polecam hotel Rezydencja Czantoria&Spa. Świetne, klimatyczne miejsce . Pokój czysty, komfortowy i zadbany. Hotel znajduje się blisko stoku. Cała obsługa hotelu jest bardzo miła i pomocna. Śniadania są urozmaicone, świeże, każdy znajdzie coś dla siebie :) Część SPA także czysta, z dbałością o każdy szczegół. Położenie hotelu sprawia, że jest to dobra baza wypadowa! Polecam!❤️
-
Ola Sk ★★★☆☆
Jak na 4 dni pobytu uważam, że powinien być w międzyczasie posprzątany pokój, wymiana ręczników itp. Czegoś zabrakło mimo, że miejsce ma potencjał i fajną lokalizację.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Czantoria&Spa?
Czantoria&Spa znajduje się przy Świerkowa 1, 43-450 Ustroń, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Czantoria&Spa?
Można skontaktować się z Czantoria&Spa pod numerem +48 500 320 294
Jak można dotrzeć do Czantoria&Spa?
Do Czantoria&Spa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku