Przegląd katalogu
- 493 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 92% Ze zdjęciami
Znaleziono 493 wyników
Przeglądaj motel w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 493 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 214,874 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera motel z miast takich jak Katowice, Szczyrk, Ustroń, Sosnowiec, Bielsko-Biała i innych.
“Super miejsce , miły wypoczynek , każdy znajdzie coś dla siebie, ogólnie spędziliśmy czas na wycieczkach, ale miejsce godne polecenia , luksusowo , komfortowo , mega wypoczynek , dużo atrakcji ,naprawdę warto spędzić czas .”
“Wyjazd weekendowy z mężem. Obiekt fantastyczny, czysty, przyjemny, wszędzie blisko a jednocześnie cisza i spokój , gorąca polecam .”
“Świetna lokalizacja. Czysto i przytulnie. Komfortowe pokoje. Kuchnia bardzo dobrze wyposażona.”
“Serdecznie polecam. Bardzo mili właściciele, czysto, fajne miejsce na grilla i ognisko, pokoje na dole z tatasikami super. Blisko do centrum i jest co robić w okolicy.”
“Świetny apartament! Położenie w samym centrum obok rynku. Blisko Wisły, szlaków, restauracji itp. Bardzo dobre wyposażenie. Sam apartament jest też po prostu bardzo ładny! Są gry planszowe i klocki! Przemili właściciele. Bardzo polecam!!!”
“Super miejsce. Przejeżdżałam rowerem. Pokój wieloosobowy, ale ja jedna też zostałam przyjęta. Czyściutko, cicho, miła obsługa. Polecam”
“Zamek Bogumiński w Chałupkach. Dla turysty, czy to udającego się do Czech, czy też właśnie z tamtąd wracającego, idealny przystanek. Ładny park. Dobra restauracja. No, i miejsce jak najbardziej historyczne. Przez paręset lat noszące nazwę Schloss Preußisch Oderberg. Wcześniej nieco podobnie. A pamiętający jeszcze czasy Piastów Śląskich. Otoczony fosą i wałem zamek w Chałupkach powstał przed 1373 rokiem. Jako jego pierwszy właściciel został odnotowany rycerz Pasko, o którym wspomina dokument wystawiony przez księcia opolskiego Jana. O losach zamku i jego właścicielach w kolejnych wiekach niewiele wiadomo. W 1623 roku cesarz Ferdynand II przekazał wieś wraz z ziemiami bogumińską i bytomską rodzinie Donnersmarcków. Ci zaś na ruinach dawnej warowni wznieśli w 1682 roku barokową rezydencję otoczoną bastejowymi fortyfikacjami. Do jej bramy prowadził kamienny most przerzucony nad fosą. Pałac pozostawał własnością Donnersmarcków do 1802 roku. Itd,itd. Obecnie ładnie odrestaurowany służy min. jako hotel.”
“Przepiękne miejsce w cudownej okolicy – idealne na wypoczynek, ale też świetne jako baza w podróży służbowej. Zatrzymałam się tu na jedną noc. Pokoje bardzo czyste, łazienka również – wszystko dopracowane i zadbane. Śniadania przepyszne, domowe, a rano przywitała mnie przemiła pani w kuchni, która zapytała z uśmiechem, czy wolę kawkę czy herbatkę. Czuć tu prawdziwą gościnność. Właściciel to bardzo kontaktowy i życzliwy człowiek – z pasją opowiada o okolicy, która rzeczywiście jest przepiękna. W pobliżu park, Tężnia Solankowa, plaża, pomost – wszystko, czego potrzeba do relaksu. Na terenie obiektu jest też mały ogródek, idealny żeby wyjść, posiedzieć i odetchnąć. Wszystko naprawdę na plus. Dla mnie – podróżującej służbowo – miejsce było strzałem w dziesiątkę. Na pewno tu wrócę!”
“Czysto, miejsce dobrze wyposażone. Miła, dyspozycyjna Właścicielka która opowiedziała o miejscowości pod kątem historii i zwiedzana. Co ważne dla części, bardzo przystępne cenowo.”
“Urocze miejsce z pięknym widokiem na jezioro i góry. Panoramy, nic nie zasłania, w oddali widać Skrzyczne. Bardzo pomocni gospodarze. Żonę podczas pobytu rozbolał ząb, pan Daniel już na drugi dzień umówił wizytę u dobrego dentysty. Problem rozwiązany. Można liczyć na pomoc w nagłych niespodziewanych wypadkach.”
“Apartament 16 to idealne miejsce do wypoczynku. Piękne, czyste i ładnie urządzone wnetrze. Świetnie wyposazona kuchnia (różne kawy, herbaty, ekspresy do parzenia, ładne naczynia, aż przyjemnie z nich korzystać) Ogromny taras z wygodnymi meblami, hamak do relaksu. A wokół cisza , spokój i piękny widok na góry. Nie bez znaczenia był też świetny kontakt z właścicielką apartamentu, która udostępniła nam go dużo wcześniej i pozwoliła korzystać dłużej . Z pewnością tam wrócimy.”
“Rezerwując miejsce na weekend z dzieckiem wiedziałam, że będzie fajnie ale było znakomicie, fantastycznie, pięknie. Cudowne miejsce!!!! Mnóstwo atrakcji. Pani Ewa ma ogromne pokłady radości, dobroci i pomysłów. Córa cały czas wspomina o dużym domku i pewne jest to, że zdecydowanie wrócimy ♥️♥️♥️”
“Polecam odwiedzić i odpocząć na szlaku. Do tego polecam Żurek, duża porcja 19 zł. A i wkładki dużo. Porcja się NAJADŁEM. Ceny oki. Klimat zarąbisty i obsługa na 6+. Naprawdę wpadajcie.”
“Pokoje bardzo czyste, jedzenie pyszne. Blisko lotniska. Personel uśmiechnięty i bardzo przyjazny.”
“Byłam bardzo zadowolona z pobytu w tym hotelu. Obsługa jest niezwykle miła i pomocna, zawsze z uśmiechem gotowa doradzić i ułatwić pobyt. Bardzo spodobała mi się opcja śniadania podawanego w koszyku – porcja była naprawdę duża i smaczna, świetny pomysł na spokojny poranek. Pokoje czyste, zadbane i komfortowe, dzięki czemu można było w pełni odpocząć po całym dniu w górach. Zdecydowanie polecam! Ogromny plus za możliwość przyjazdu z pieskiem :)”
“Pokoje bardzo wygodne, ergonomicznie urządzone. Co bardzo ważne w gniazdkach przy łóżkach oraz przy biurku zasilenie jest cały czas, nawet po wyjęciu karty pokojowej, więc można bez problemu naładować urządzenia czas nieobecności! W łazience pod prysznicem wygodna półeczka na własne kosmetyki. Dużo miejsca do przechowywania walizek i ubrań, deska do prasowania i żelazko oraz sejf na wyposażeniu pokoju. Zasłony nieprzezroczyste, po zasłonięcie w pokoju jest ciemno co bardzo cenię i uważam, że w każdym hotelu tak powinno być, aby można było wypocząć w nieregularnych godzinach. Smaczne śniadanie z bardzo dużym wyborem. Miła i pomocna obsługa. Jedyny minus to publiczny parking na terenie Galerii Katowice, co zawsze obniża bezpieczeństwo naszego auta i przechowywanego w nim dobytku. Parking jest 150m od Hotelu,przejście na zewnątrz, więc jak pada to słabo.”
“Nie dość, że Katowice to wspaniałe miasto to posiada nawet swój Diament hotelowy! Nie wyobrażam sobie spać w innym hotelu aniżeli w moim ulubionym Diamenciku. Wszystko się zgadza: obsługa hotelowa, recepcjoniści WoW, pyszne śniadanka, mega lokalizacja. No po prostu bardzo polecam!”
“Witam chciałbym pochwalić szefa kuchni. Jedzenie świeże smaczne . Obsługa bardzo sympatyczna i zachęcam do odwiedzin tej restauracji i degustacji posiłków . Polecam”
“Swietny hotel przyjemna atmosfera dobra cena jak na to co jest wzamian nie ma do czego sie zarzucić”
“Pokoje z własnymi łazienkami, wspólna kuchnia do dyspozycji. Budynek nowy, wszystko czyste i zadbane. Bardzo pomocny pan właściciel. Duży parking przed domem. Atrakcyjne ceny. Bardzo przyjemne miejsce.”
“Piękne miejsce na krótki wypad na Stary Groń. Wycieczka atrakcyjna dla dzieci, niezbyt strome podejscia, częste potoki a na szczycie wieża widokowa.”
“Rowerzyści polecają miejsce na wypoczynek, fajne trasy do Wisły, Ustronia, Szczyrku, na trojstyk granic. Pokój i lazienka czyste i przytulne. Widok z okna dachowego lazienki na polanę na ktora co jakis czas wpada dzika zwierzyna:D Woda w kranie cieplutka! A to bardzo ważne po calodniowej wyprawie w góry. WiFi działa fajnie, dobry telewizor, lodówka w pokoju. Otoczenie domu z kurami biegającymi swobodnie - cudowne:D Polecamy to miejsce.”
“Naprawdę godne polecenia miejsce. Pokój czysty, rezerwacja i meldowanie zdalne, ale wszystkie wiadomości szczegółowo kierują. Niczego nie brakuje, a lokalizacja to przeogromny atut. Tuż przy rynku, ale nie słyszy się nocnego życia. Warto wracać.”
“Świetne miejsce,prywatna atmosfera,kawka dostepna bez ograniczeń, bardzo mila pani,czysto,wszystkie udogodnienia,parking,wszedzie bardzo blisko.”
“Świetne miejsce z widokiem na stok, czyściutko, wysoki standart i troskliwi gospodarze:) miłe powitanie w postaci cytrynówki Polecam”
“Miejsce godne polecenia. Pani gospodyni przemiła, uśmiechnięta. Pokoje czyste Śniadania urozmaicone. Kawka z dobrego expresu o każdej porze dnia. Parking pod pensjonatem . Miejsce na rowery i narty. Miło i przyjemnie”
“Fantastyczne miejsce, ładne i czyste pokoje, bardzo obfite i smaczne śniadanka, bardzo miła obsługa a lokalizacja to zależy jak i co kto lubi. Dla mnie rewelacja bo miejsce na uboczu z dala od miejskiego gwaru. Obiekt posiada wiatę wraz z miejscem na ognisko a po wszystkim można sie odswieżyc w basenie i wypocić w saunie. Zimą blisko stoku, latem bliżej szlaków a i wypożyczalnia rowerów praktycznie po sąsiedzku. W okolicy fenomenalna restauracja gdzie nawet najwybredniejszy krytyk kulinarny znajdzie coś dla siebie. Serdecznie polecam i bardzo dziękuję.”
“Bardzo ciekawe miejsce na rodzinny pobyt. Duży plus za osoby zajmujące się obiektem. Bardzo miłe i pomocne.”
“Serdecznie polecam. Pokoje czyste, ładnie wyposażone. Śniadanie smaczne. Wszystko na plus.”
“Bardzo podobał nam się widok z okna i spa w hotelu. Personel był uprzejmy i pomocny, a parking na miejscu to duże ułatwienie. Zdecydowanie polecamy!”