Przegląd katalogu
- 246 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 87% Z opiniami
- 60% Ze zdjęciami
Znaleziono 246 wyników
Przeglądaj części samochodowe w Częstochowie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 246 wyników w Częstochowie, Śląskie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 30,403 opinii i ocen.
“Zdecydowanie polecam zakupy w tej firmie”
“Kupiłem w w/w firmie bagażnik na rowery AGURI , który dotarł do mnie z uszkodzoną lampą . Po zgłoszonej reklamacji firma zareagowała b. szybko i pozytywnie wysyłając nowy klosz , jak z tego wynika firma dba o swoją dobrą reputację i klienta. Dlatego uważam że jest godna polecenia . Zakupiony produkt spełnił oczekiwania.”
“Życzliwa fachowa obsługa. Duży wybór akcesoriów i olei. Polecam bo warto odwiedzić ze swoim autem.”
“Potrzebowałem podpiąć komputer bo samochód miał wymieniany rozrząd u innego mechanika i zapalił się check engine. Bez problemu Pan podłączył i pokazał błędy. Pytam ile? Odpowiedź że nic. Bardzo dziękuje za pomoc i polecam bo widać że Panowie porządni.”
“Lakierowanie klamek w kolorze karoserii w Renault Megane.Efekt super.Koszt niewielki.”
“Serwis, który wyróżnia fachowość, możliwości tecniczne i rozsądne ceny. Próbowałem kilkakrotnie korzystać z innych, z uwagi na lepszą dla mnie lokalizację i wracam tu jak bumerang.”
“Serwis, który wyróżnia fachowość, możliwości tecniczne i rozsądne ceny. Próbowałem kilkakrotnie korzystać z innych, z uwagi na lepszą dla mnie lokalizację i wracam tu jak bumerang.”
“Ogromne podziękowana dla zespołu :) A historia z Moto Witkowski przedstawia się tak: Wracając z rodziną z Chorwacji do Warszawy, zapiekły się tylne hamulce – 10 km za Częstochową okazało się, że dalsza jazda była niemożliwa. Wszystkie okoliczne warsztaty, do których się dodzwoniłem po wysłuchaniu problemu, odmówiły pomocy. Jedynie w Moto Witkowski usłyszeliśmy: „Czy dacie radę do nas dojechać?”. Zawróciliśmy do Częstochowy. Był 14 sierpnia, godziny południowego upału. Gdy większość myślała już tylko o długim weekendzie, mechanicy w tym warsztacie zajęli się naszym samochodem, oczyścili hamulce, sprawdzili również drugie koło. Pani właścicielka poczęstowała kawą i wodą – niby drobiazg, a bezcenny. Dzięki tym ludziom ruszyliśmy bezpiecznie dalej, a pod Warszawą otrzymaliśmy jeszcze SMSa z pytaniem czy szczęśliwie dotarliśmy do domu. Takiego podejścia – profesjonalnego, życzliwego i pełnego ludzkiej troski – nie spotyka się dziś często. Moto Witkowski to ludzie, którzy w krytycznym momencie naprawdę uratowali naszą podróż i nasze zdrowie. Polecam z całego serca!”
“Mogę się wypowiedzieć o firmie w samych superlatywach. Towar bardzo dobrej jakości, widać wiedzę i przede wszystkim użycie części wysokiej jakości w procesie regeneracji. Przekładnia elektryczna do Skody Superb III, wszystko działa bez zarzutu, naprawiona zarówno pod względem mechanicznym (stukała i ciekła) jak również pod względem elektroniki. Polecam!”
“Pan zajmujący się doborem części na placu samochodów wkłada całą swoją energie i zaangażowanie aby pomóc i doradzić klientom. Wielkie dziękuję”
“Zakupiłem w tym komisie już drugi samochód i okazało się strzał w 10. Autko udokumentowany przebieg stan bardzo dobry wszystkie formalności w firmie Polecam”
“Łosoś w oleju jest naprawdę dobry! Nie ma w nim nic zbędnego, krótki skład = zdrowy skład Polecam”
“Bardzo gorąco polecam. Praca wykonana perfekcyjnie. Fachowiec pierwsza klasa. Chcialoby sie, aby każdy podchodzil do klienta w sposób tak sumienny i rzetelny.”
“Mają naprawdę ładne auta, polecam komis”
“W trakcie zakupów na dziale z farbami podszedł do mnie Pan Przemek z inicjatywa pomocy. Szczerze powiem, że dawno tak kompetentnego sprzedawcy nie spotkałam. Z ogromną dokładnością dopytal czego potrzebuje, opowiedział o właściwościach farb, pokazał porównania. Zakupy udane, a Pana Przemka pozdrawiam i dziękuje za ogromne wsparcie.”
“Mimo drobnej pomyłki w zamówieniu wszystko zostało wyjaśnione po przez dobry kontakt i szybką odpowiedz i rozwiązanie.”
“Miła, fachowa obsługa. Dużo części na miejscu, a jeśli nie, to jest możliwość zamówienia. Sklep dostępny także na portalu Allegro z płatnościami Pay jak i wieloma możliwościami dostawy. Polecam i pozdrawiam.”
“Obsługa w porządku. Duży wybór produktów. Ogromny parking przed sklepem”
“Najlepsza hurtownia motoryzacyjna w mieście. Dowozy Hart Express dają duży plus dla firmy. Miła obsługa. Polecam tą hurtownie każdemu mechanikowi w okolicy.”
“Profesjonalizm i szybka usługa, jestem mega zadowolona. Wymiana sprzęgła. Polecam szczerze !”
“Dwa lata temu kupiłem Forda cmax wersja titanium 2007r . Do dziś jest wszystko ok i nawet co w tych modelach jest normą,nie bierze oleju. Jest drogo ale warto. Polecam”
“Byłem na wymianie poduszki powietrznej, miła atmosfera fochowa obsługa. Polecam.”
“Szybki rozładunek miła obsługa wózkowego”
“Przyjazne lokalne miejsce ceny konkurencyjne dobra myjnia samochodowa polecam”
“Jestem bardzo zadowolona z zakupu w Autopit, auto sprawdzone pod każdym kątem, bez żadnych zastrzeżeń. Dodatkowo otrzymałam wszelkie wsparcie i pomoc przy sprzedaży swojego pojazdu. Panowie znają się na rzeczy i porafią dobrze doradzić niezdecydowanym. Z pewnością po kolejny samochód udam się właśnie do nich :)”
“Około trzech miesięcy temu kupiłem u. P. Patryka KIA SPORTAGE okazało się że po tygodniu ujawniły się dwie usterki. P Patryk usunął je we własnym zakresie i nie zostawił mnie z tym problemem ,dziękuje i polecam tego Gościa pozdrawiam”
“Witam. Autem zrobiłem już kilka tysięcy, zatem czas na opinię. Przede wszystkim bardzo cenię sobie uczciwość sprzedawcy. Szukałem taniego samochodu i tak stałem się posiadaczem Cytryny C5. Przed przyjazdem zrobiłem wywiad telefoniczny i uzyskałem dokładne informacje na temat auta. Pan sprzedający cierpliwie odpowiadał i tłumaczył. Jadąc na oględziny wiedziałem czego się spodziewać. Samochód miał mankamenty kosmetyczne, które nie zostały zatajone. Technicznie był sprawny i to się potwierdza. Według mnie takie podejście do sprawy, pozwala zaoszczędzić czas i nerwy. Po delikatnych negocjacjach doszło to transakcji, z której jestem zadowolony. Fura śmiga, a mnie dzięki takim ludziom jak właściciel tego komisu - wraca wiara w ludzi. Szanujmy się nawzajem ;) Pamiętajmy jednak, że auta perfekcyjne są raczej tylko u dealerów.”
“Świetna i pomocna obsługa na magazynie, wszystko poszło szybko i sprawnie.”
“Lusterka w aucie się zepsuły, więc podjechałem na naprawę. Pan szybko ogarnął temat i teraz wszystko działa normalnie.”