Opinie

  1. Tomek Stachowiak ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolony z transakcji z Panem Patrykiem. Bardzo sprawnie i skutecznie przeprowadził sprzedaż mojego Audi RS6. Przygotowal bardzo profesjonalne zdjęcia, film. Prezentował samochód w bardzo wygodny dla mnie sposób, w zasadzie zajął sie wszystkim od A do Z ze szczęśliwym finałem. Bardzo profesjonalna obsługa. Gorąco polecam nie tylko w zakresie zakupu ale i sprzedaży samochodu.

  2. Janusz Bartnik ★★★★★

    Około trzech miesięcy temu kupiłem u. P. Patryka KIA SPORTAGE okazało się że po tygodniu ujawniły się dwie usterki. P Patryk usunął je we własnym zakresie i nie zostawił mnie z tym problemem ,dziękuje i polecam tego Gościa pozdrawiam

  3. bytom95 ★☆☆☆☆

    Witam, chciałbym się z państwem podzielić opinią na temat banana motors jak i Pana Patryka. Niedawno zakupiłem samochód w tym komisie i chcę przestrzec każdego kupującego, ponieważ właściciel jest kłamcą. Na moim przykładzie sprzedający zobowiązał się do dostarczenia w późniejszym terminie książki serwisowej sprzedanego auta, po proszeniu się i błaganiu o książkę kontakt się urywa. Ewidentnie jest to osoba na którą trzeba brać poprawkę, być może się mylę ale Pan Patryk ma coś do ukrycia. Pozdrawiam

  1. Natalia Marzec ★☆☆☆☆

    Słabą opinię wystawiam ze względu na brak kontaktu i niedotrzymane obietnice! W dniu 10 maja 2025 roku zakupiłam Citroëna C3 sprowadzonego z Belgii. Samochód działa bez zarzutu, jednak problem pojawił się z listwą airbump – została ona wymieniona przez sprzedającego na uszkodzoną (pękniętą), pochodzącą z innego auta. Sprzedawca, Patryk, zapewnił mnie, że gdy tylko sprowadzi kolejne samochody z Belgii, dośle nową, sprawną listwę. Niestety, mimo upływu trzech miesięcy, obietnica nie została spełniona. Kontakt się urwał – na wiadomości SMS nie odpowiada, a podczas ostatniej rozmowy telefonicznej usłyszałam jedynie zapewnienie, że „pamięta o sprawie”. Od tamtej pory cisza...

  2. M Nowak ★★★★★

    Kupiłem u Banana Motors Mazde CX-5. Od samego początku pozytywne wrażenia. Pan Patryk przy pierwszym kontakcie telefonicznym wszystko wytłumaczył, przekazał wszystkie informacje na temat samochodu. Następnie przez WhatsApp wysłał dodatkowe zdjęcia i filmiki o które prosiłem oraz odpowiedział na szereg moich pytań. Po moim przyjeździe do Częstochowy byłem pozytywnie zaskoczony, wszystko co mówił było zgodne z prawdą. Do domu wróciłem Mazdą, przy rejestracji zero problemów z dokumentami. Kupno kolejnego samochodu rozpocznę od przeglądnięcia oferty Pana Patryka. Jeszcze raz polecam!

  3. Ewa Pastusiak ★★★★★

    Od zakupionego auto minęło 3 miesiące i wypróbowane podczas długiego weekendu gdzie pokonało bezproblemowo sporo kilometrów. Jeśli szukasz dobrego auta I osoby, która wie co sprzedaje to polecam Pana Patryka I Banana Motors. Dobry kontakt przed zakupem jak i po dokonaniu transakcji. Masz pytania zawsze odbierze telefon lub oddzwoni. Polecam

  1. Emilia Emilia ★★★★★

    Recenzję dodaję 2 miesiące od zakupu... Autko sprawuje się bez zarzutu, jesteśmy z mężem zadowoleni z zakupu. Sam sprzedający stara się doradzić i odpowiedzieć na wszystkie pytania bez "czarowania". Możliwość sprawdzenia na stacji diagnostycznej jeśli ktoś ma takie życzenie, miernik lakieru na miejscu. Jak dla mnie wszystko w najlepszym porządku, więcej takich sprzedających. Polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Banana Motors?

Banana Motors znajduje się przy Zaciszańska 16, Podjasnogórska, 42-202 Częstochowa, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Banana Motors?

Można skontaktować się z Banana Motors pod numerem +48 507 501 749

Jak można dotrzeć do Banana Motors?

Do Banana Motors można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements