Omijać szerokim łukiem. Oszukuje nie wysyła towaru, poźniej obiecuje zwrot pieniędzy i ich nie wysyła!
Zdjęcia
Opinie
-
Vader Syndrom ★☆☆☆☆
-
SERWIS U STASIA ★☆☆☆☆
Jestem rozczarowany obsługą przez telefon bo odebrał Pan Szymon był nie miły, opryskliwy, nie polecam u niego zamawiać części zero doradzania najtańsze zamieniki w cennie części TRW mi próbował w cisnąć nie powinien pracować z takim podejściem przez telefon . Jakby sie dało to bym dał zero gwiazdek
-
myas ★☆☆☆☆
Omijać szerokim łukiem! Wystawiają na stronie akumulator z wysyłką, a potem się okazuje, że tylko odbiór osobisty, a po rezygnacji z zamówienia, bo z Gdańska nie pojadę przecież do Częstochowy - nie oddają mi pieniędzy! Codziennie słyszę to samo, że zlecono zwrot do księgowości, ale pieniądze jakoś się nie pojawiają! Wielka szkoda, że nie sprawdziłam opinii przed zakupem, bo samochód stoi bez aku a i pieniędzy brak!
-
Raf Pan ★☆☆☆☆
Sprzedawca wysyła towar niezgodny z opisem, podrabiany i przerabiany. Problem odzyskać pieniądze. Normalne oszustwo, niebezpieczna firma, radzę uważać.
-
Александр Марков ★☆☆☆☆
Jestem bardzo rozczarowany jakością produktu. Zamówiłem zestaw rozrządu, a otrzymałem wadliwy towar. Po montażu pasek zaczął się przesuwać, przez co musiałem udać się do serwisu i ponieść dodatkowe koszty diagnostyki. Autoryzowany serwis potwierdził, że część ma wadę fabryczną. Sprzedawca odmawia uznania reklamacji, mimo przedstawienia dokumentów. Nie polecam tego sklepu — jakość produktów jest fatalna, a podejście do klienta całkowicie nieprofesjonalne.
-
Rafał Stanior ★★★★★
Polecam duży asortyment. Miła i pomocna obsługa.
-
Janek Kowalski ★★★★★
Bardzo fajny sklep, miła obsługa. Polecam
-
Bartosz Boral ★☆☆☆☆
Niestety, ale zostało dobrane złe łożysko przez panów tam pracujących. Po 1.5 miesiąc od zakupu, pojechałem do mechanika żeby je wymienić. Okazało się, że jest za duże. Nie ma możliwości wymiany na prawidłowe, ponieważ minęło 10 dni od zakupu. Kupiłem drugie. Rozumiem ze każdy z nas popełnia błędy, ale proponowanie wystawienia mi łożyska na Allegro za niższa cenę, jest niemniej nie na miejscu. Nie polecam. W odniesieniu do komentarza właściciela firmy, chętnie udostępnię zainteresowanym opinie rzecznika praw konsumenta :)
-
Marcin Yvfhjj ★★★★★
Bardzo fajny sklep, duży asortyment, energiczna i młoda załoga, zorientowana w temacie, dobre ceny (porównywalne do allegro z dostawą), jestem absolutnie na tak :D
-
Klaudiusz 4x ★★★★★
Miła, fachowa obsługa. Dużo części na miejscu, a jeśli nie, to jest możliwość zamówienia. Sklep dostępny także na portalu Allegro z płatnościami Pay jak i wieloma możliwościami dostawy. Polecam i pozdrawiam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Automania24?
Automania24 znajduje się przy Ludowa 179, 42-215 Częstochowa, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Automania24?
Można skontaktować się z Automania24 pod numerem +48 343 336 622
Jak można dotrzeć do Automania24?
Do Automania24 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku