Żabka
“Bardzo miła obsługa, w szczególności chłopak z tatuażami i jego koleżanka, którzy w weekend byli w pracy.”
Znaleziono 8 wyników
“Bardzo miła obsługa, w szczególności chłopak z tatuażami i jego koleżanka, którzy w weekend byli w pracy.”
“Najlepiej zatowarowana biedronka w której kiedy kolwiek byłem. Polecam. Nawet palet w alejkach nie ma”
“Miła obsługa, ceny umiarkowane nic dodać nic ująć.”
“Małe ale dobrze zaopatrzone centrum handlowe z dobrze zaopatrzonym POLO marketem, bardzo miłymi i pomocnymi paniami. Parking. Łatwy dojazd z ronda, może wjechać osoba na/z wózkiem.”
“Jestem bardzo zadowolony. Po objęciu przez p.Piotra pieczy nad sklepem,wszystko jest jak należy. Nowe produkty,nowe zaopatrzenie,po prostu dla mnie super .Bardzo polecam sklepik na naszym osiedlu.”
“Mega klimat i mimo mega ruchu chłopaki sie uwijają. Pozdrawiam Janka i Krystiana oby dalej tyle energi w pracy”
“Polecam w 100%. Zamówienie przez Glovo. Czas realizacji bardzo szybki a piwo wręcz lodowate.”