Opinie

  1. Bartłomiej Kupczak ★★★★★

    Po samej nazwie wiadomo czego się spodziewać. Wszystko było idealne! Schabowy jak marzenie, idealnie mięciutki i pyszny. Biała kiełbasa bardzo smaczna, przygotowana w punkt! Ktoś musi kochać to danie, skoro podaje do tego kwaśną śmietanę. Pielmieni dobrze uzupełnia menu. A pomidorowa jest jak u babci "za dzieciaka".

  2. Krzysztof Efenberger ★★☆☆☆

    No niestety, nie dla takich posiłków przychodzi się do knajpy sygnowanej nazwiskiem celebryty kulinarnego… Na posiłki czeka się stanowczo za długo przy ZEROWYM obłożeniu w lokalu, do tego ich jakość absolutnie nie zachwyca, ani nie zachęca do powrotu. Z wybranych dodatków (pieczone ziemniaki / kapusta z boczkiem i serem / surówka / puree) gdzie każdy z nich był za 8 zł (cena na stronie wciąż wskazuje mniej), założyłem, że jednak będzie ich na talerzach więcej. 4 małe ziemniaczki, które były kompletnie niesłone (tak samo zresztą jak puree) dobrze komponowały się z przesadnie słoną kapustą z boczkiem i serem, ale żadnego z nich osobno nie jadło się przyjemnie. Kompletną enigmą jest dla mnie schabowy. Robiony jest na ponoć dobrej wieprzowinie, ale rozbity do stopnia, w którym panierka stanowi większość jego grubości. Dzięki temu przynajmniej czuć dokładnie panierkę ziołową, która faktycznie była znakomita. Tym bardziej szkoda, bo odpada sama od mięsa. Kiełbasa natomiast przemielona do granic możliwości na szczęście nie była zła. Jeżeli macie zamiar serwować takie ilości dodatków, to chociaż miejcie cywilną odwagę dodać ich gramaturę do menu. Obsługa bardzo miła, uśmiechnięta i profesjonalna.

  3. P Cichocki ★☆☆☆☆

    Żurek z tego lokalu to czerwona (?!) polewka z tłuszczu i wody, z pływającymi w środku kawałkami skóry. Zrazy są odgrzewane chyba 3 lub 4 raz - na bank nie drugi. Mam filmik, jak próbuję nabić je na widelec - przez tą skorupę która wytworzyła się w skutek odgrzewania, jest to ciężkie wyzwanie. Jedyne co było zdatne z tego do konsumpcji to ziemniaki. Ja bym takiego "jedzenia" nie podał nawet psu.

  1. Bartosz Pankowski ★★★★☆

    Ciężko mi ocenić to miejsce. Schabowy dobry, dobrze rozbity i ciekawie przyprawiony, tak samo jak i mielony. Porcja dość duża jednak cały czas wszystko jest po prostu poprawne :) godne polecenia na szybki lunch jednak istnieją miejsca gdzie zjedzenie schabowego jest wydarzeniem, a niestety tutaj czegoś cały czas brakuje.

  2. Karol Żebrowski ★★★★★

    Korzystając z praw, jakie daje Tłusty Czwartek, ale jednocześnie nie mając czasu na wyjście na miasto, postanowiliśmy zamówić coś z dowozem. Mieliśmy ochotę na burgera, ale szukalismy czegoś nietypowego. Na jednej z apek do zamawiania z dowozem wpadliśmy na Schabowy Mielony i takie tam, gdzie znaleźliśmy "Bułę schabowy" oraz "Bułę podwędzana golonka". Zamówienie przyjechało 5 minut przed podanym czasem po złożeniu go. Buły były ciepłe, co niestety nie zdarza się zawsze, jednak najlepsze było dopiero przed nami. Zarówno buła że schabowym jak i golonka były w-y-b-o-r-n-e. Bardzo dobre kapusta i pikle, odpowiednie połączenie golonki, surówki oraz musztardy. Uwagi? Bułka z golonką była większa niż ta ze schabowym... i tyle. Świetne burgery, które na pewno przypadną do gustu osobom znudzonym standardowymi połączeniami. Polecamy!

  3. Seweryn B ★☆☆☆☆

    To jakiś żart … Ten lokal powinien mieć część sypialną…!!!! Dlaczego ??! Dlatego , że… Wejście do knajpy o godzinie 15:00 Czas oczekiwania na kelnerkę … 15:29 pojawia się kelnerka …. Rozumiem , czasy są ciężkie , nie ma ludzi do pracy ale ….. Godzina 16:45 pojawia się jedzenie. Kuchnia wydaje posiłki zamówione przez pyszne.pl , lub inne aplikacje a ludzie w knajpie czekają !!! . Czas oczekiwania jest niedorzecznie długi . Nie obroni tego nawet jedzenie jakie by nie było …. A jest cóż … przeciętne , schabowy jak dla mnie za suchy a mielony … jakby spalony ( widać na zdjęciu )… No cóż jak tak dalej pójdzie to wróżę podobny sukces Pana Jakubiaka jak w Warszawie ….

  1. Robert Niemynski ★★★★★

    Przepyszne schabowe z kością, wręcz idealne. Kompocik najlepszy jak u babci. Ale to przede wszystkim ludzie którzy tam pracują tworzą klimat tego miejsca. Przemiła obsługa, zawsze pomocna, zamówień dużo ale starają się jak mogą. Szef kuchni pan Tomasz niezwykle sympatyczny człowiek zawsze frontem do klienta, zapracowany ale znalazł dla nas chwilkę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Schabowy Mielony i takie tam?

Schabowy Mielony i takie tam znajduje się przy Juliusza Słowackiego 13, 80-257 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Schabowy Mielony i takie tam?

Można skontaktować się z Schabowy Mielony i takie tam pod numerem +48 530 222 799

Jak można dotrzeć do Schabowy Mielony i takie tam?

Do Schabowy Mielony i takie tam można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements