Jestem zadowolona z wizyty w sklepie. Chciałabym szczególnie podziękować pani Wiktorii za jej życzliwość i pomoc w odnalezieniu potrzebnego produktu. Bardzo miła i pomocna osoba
Zdjęcia
Opinie
-
Олена Іванченко ★★★★★
-
Dawid ★☆☆☆☆
Palet na korytarzach więcej niż w Biedronce...
-
Artur Adamczyk ★☆☆☆☆
Obsluga, żenada.Pani Diana była obrażona,że musiała podejść do kasy podczas obowiazku zamiatania.Mialem kilka produktów i chcialem kupic papierosy dlatego do niej przyszedłem.Jeszcze nie zdązylem schowac karty,a już obrażona na cały świat,ryknęla do swojej sluchawki cytuje:czy dlugo jeszcze tak będzie ze trzeba podchodzić specjalnie jak ktoś chce fajki.Mysle ze nie musi Pani,zawsze mozna iść na ochrone,ale w sumie tam też trzeba chodzić.Troche kultury i prosze wyjąć patyka z tylnej czesci ciała.
-
Michał S ★★★★☆
Sklep w sumie spoko, żadne nieprzyjemności mnie tam nie spotkały, ale często nie ma tego co według gazetki powinno być aktualnie w asortymencie - głównie zdarza mi się to prz mięsie w lodówkach. Kilka razy nie udało mi się zakupić przez to tego czego potrzebowałem. Tak to nic złego powiedzieć nie mogę. Bywam regularnie chociaż Biedronkę albo Kaufland mam bliżej.
-
Dobry Dobry ★☆☆☆☆
Przyszedłem do Lidla a zobaczyłem biedronkę. Alejki są wąskie i zapełnione bałaganem, co chwilę musiałem iść z moim wózkiem gdzieś indziej, żeby ktoś mógł przejść, w pewnym momencie miałem już ochotę zwyczajnie zostawić wózek i wyjść.
-
Andrzej Witek ★☆☆☆☆
Brak możliwości skorzystania z WC. Gdyż "złamał się klucz ":))
-
Kinga ★★★★☆
No nie wiem... Obsługa różnorodna, większy porządek niż w biedronkach (tak mi się wydaje), ale nie umiem się przyzwyczaić do układu.
-
Pingwin Kowalski ★★☆☆☆
Zawiodłem na tym sklepie. Szczerze mówiąc kasy samoobsługowe zacinają się co chwile. Gdy klient musi poczekać przy kasie samoobsługowej , to okazuje się , że nie ma pracownika . Wogóle kasy stacjonarne są zamknięte. Żenada!
-
Slav Rex ★★★★★
Uwielbiam szukać po całym sklepie tego czego potrzebuję. To super, że produkty są ułożone przypadkowo. To świetnie, że nie ma w tym żadnego sensu. No, może poza tym, że jak obejdę cały sklep 3 razy to może coś jeszcze kupię. Nie kupię.
-
Joanna Wilma ★★★☆☆
Spozywczak z parkingiem. Standardowo dużo klientów. Mało kiedy są dostępne świeże kwiaty po g. 17. Podejrzewam, że ze względu na pobliski cmentarz schodzą szybko
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Lidl?
Lidl znajduje się przy Warszawska 21, 80-180 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Lidl?
Można skontaktować się z Lidl pod numerem +48 618 803 000
Jak można dotrzeć do Lidl?
Do Lidl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku