Opinie

  1. john felson ★☆☆☆☆

    Mam na swoim koncie chyba ponad 100 przejedzonych od nich burgerów. Tym razem dramat …. Przyszedłem z partnerką do prawie pustego lokalu…. Dostaliśmy frytki z surowym kurczakiem. Żałosne. Już pomijam, że same burgery to też totalna lipa. Suche mięso, sucha buła, sos to trafił na talerz zamiast do środka. Turbo niesmak. Szkoda. nie wiem czy się kiedykolwiek przekonam do ponownego zamówienia. Ps. Gdyby to była moja pierwsza styczność to bym to zgłosił do sanepidu…..

  2. Agnieszka ★★★★★

    To chyba najlepsze burgery jakie jadłam! Hot bekon z sosem rayu mayo (majonezowy z olejem chilli, anyżem, cynamonem, nie gotowiec) to istna bomba smakowa. Do tego turbo chrupiące, dobrze dosolone frytki zwykłe i z batatów. Będę wracać ❤️

  3. Oskar Kuśmierek ★☆☆☆☆

    Zamówienie przyjechało zimne, nawet nie ciepłe. Brak możliwości skontaktowania się z restauracją przez ich stronę, do tego telefonicznie również brak kontaktu. Za takie pieniądze (140 zł 2 x burgery + frytki), można czuć się oszukanym. Do tego Burger przyjechał w kształcie skoczni narciarskiej, połowa burgera rozwalona i rozjechana.

  1. Grażyna Switalla ★★★★★

    Byliśmy dziś na burgerowej uczcie! Zamówiliśmy trzy buły z których każda była inna, a wszystkie równie smaczne! Soczyste mięsko, świeże dodatki, sosiki w punkt! Do tego niesamowicie chrupiące frytki. Zdecydowanie polecamy!

  2. Daria Różańska ★★★★★

    Dobre opinie widzieliśmy już jakiś czas temu, ale ze względu na ponad 15 kilometrów od miejsca zamieszkania dopiero dziś mieliśmy okazję spróbować. Powiem tak, dawno nie jadłam nic tak dobrego. Wzięliśmy cheeseburgera z kimchi i obie opcje frytek - BBQ z udkiem z kurczaka i opcję z papryczkami. Frytki domowe, sos w smaku również jak domowy więc zakładam że tak było. Mięso wspaniałe, delikatne, bogaty bukiet przypraw ;-p Idealnie wypieczone. Jeśli więc zastanawiacie się czy poświęcić kilka godzin (w przypadku komunikacji miejskiej) żeby zjeść frytki i burgera, to zdecydowanie TAK!

  3. Paweł Safian ★★★★★

    Jako fan Gyozilli i ich ramenów - po pierwszej wizycie jestem jak najbardziej na TAK. Klimatycznie wystrojona miejscówka z nawiązaniami do gdańskiej architektury i historii, a przede wszystkim rewelacyjne burgery. W menu zarówno klasyki, jak i bardziej ekstrawaganckie pozycje (katsu rządzi), więc każdy znajdzie coś dla siebie - na pewno wrócę niejednokrotnie by sprobować reszty kompozycji. Na duży plus zarówno ceny (ok. 20 PLN za standardowe buły i 30+ za bardziej wyrafinowane), jak i wielkość porcji - w końcu burgery, którymi można się najeść, ale nie niepotrzebnie opchać :) Frytki również bardzo dobre. Drobne kwestie do poprawy to ewentualnie: * rozszerzenie menu o sosy do frytek (nie wątpię, że kuchenni wymiatacze z Gyozilli dadzą radę), * przydałyby się wykałaczki do burgerów, tak by lepiej trzymały formę, Miejscówka nowa, więc zakładam, że potrzeba chwilę na rozkręcenie się i dopracowanie kilku kwestii. Daję 5 na zachętę i na pewno zawitam ponownie :)

  1. Adam Wiśniewski ★★★★☆

    Sam lokal malutki i niezbyt wybitny, natomiast myśle ze dla tych burgerów warto. Dosyć nieoczywiste pozycje i smaki które ciężko znaleźć w innych burgerowniach. Burger drwala potężny, natomiast na początku smak trochę za bardzo zdominowany przez panierowany ser. Bardzo dobre frytki. Ceny jak za jakość i rozmiary moim zdanie przyjemne. Warto zaznaczyć ze mięso jest smażone nie na płycie a w grillu opalanym drewnem i węglem co nadaje mu mega fajne dymne nuty smakowe. Na pewno wrócę jeszcze kiedyś spróbować innych pozycji z menu

  2. Paweł Malicki ★★★★☆

    Zachęcony rewelacyjną marką jaką zrobił gyozilla ramen poszedłem odwiedzić i posmakować ich burgerów. Niestety o ile ceny są ok, to burgery są tylko ok. Mięso poporcjowane na burgery 100 gram, przez co łatwo je przesmażyć, tracąc soki i smak mięsa co niestety miało miejsce. Zamiast 2 100 gramowych jeden 200 gram byłby lepszy do kontroli. Smak burgera zdominował sos, smaczny ale to nie on jest najważniejszy w burgerze. Miejsce małe ciasne, do tego obecnie mieli problem z wyciągiem więc jedząc na miejscu będziecie pachnieć kuchnia. Miejsca do siedzenia z tanich drewnianych stolików.

  3. Emilia ★★★★★

    Jak na mój gust i smak, naprawdę świetny burger, taki nieoczywisty w swej prostocie, byłam zachwycona i z pewnością przyjdę spróbować jeszcze innych pozycji z menu. Do tego przepyszne frytki z batatów, dotychczas nie jadłam lepszych. Lokal niewielki, ale w dobrej lokalizacji, jest gdzie zaparkować. Ceny bardzo w porządku i oby tak zostało! Kto jeszcze nie jadł tu burgera to polecam skosztować! No, był pyszny, no!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Gyozilla Charcoal Grill Burgers?

Gyozilla Charcoal Grill Burgers znajduje się przy Słupska 26C, 80-392 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Gyozilla Charcoal Grill Burgers?

Można skontaktować się z Gyozilla Charcoal Grill Burgers pod numerem +48 880 818 338

Jak można dotrzeć do Gyozilla Charcoal Grill Burgers?

Do Gyozilla Charcoal Grill Burgers można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements