Przegląd katalogu
- 970 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 88% Ze zdjęciami
Znaleziono 970 wyników
Przeglądaj kawiarnia w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 970 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 495,468 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera kawiarnia z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wejherowo, Rumia i innych.
“Zameldowanie na kod bez recepcji. Czyste i dobrze wyposażone apartamenty - Gdańsk Wrzeszcz . Dobry standard spoko cena . Polecam”
“Lokalizacja idealna blisko wszędzie, poza tym właścicielka bardzo dba o swoich gości żeby niczego im nie brakowało. Jest tu bardzo czysto i z całego serca polecam to miejsce. Niedaleko polecam Anker restauracje gdzie można dobrze i niedrogo coś zjeść.”
“Super miejsce na wakacje i ferie. Dużo fajnych zajęć na półkoloniach.”
“jedyny punkt w okolicy tej sieci, gdzie działają wszystkie promocje z informacji w sieci. Jest lekko w bok od mainstreet ale to 10 sekund marszu. Załoga w pełni profesjonalna. W rankingu Żabek w Hela harbour - 1 miejsce.”
“Bardzo mi się podoba dziewczynka Oliwia. Zawsze jest bardzo miła, wesoła, potrafi zażartować, zawsze się uśmiecha. Naprawdę jedna z najlepszych chyba kasjerek, jakie pracowały w tym sklepie. Za każdym razem, gdy idę do Żabki, chce mi się uśmiechać, bo ją tam widzę”
“Przepyszna zimowa herbata, naprawdę jedna z lepszych. Obsługa również miła poza jedna osoba która była wyraźnie zażenowana moim pytaniem czy ciasto które leżało do odbioru na wynos w kartoniki na pewno było moje (nikt nic wcześniej nie powiedział czy zawołał jakie to ciasto) pomimo tego reszta obsługi bardzo miła. Polecam :)”
“Pani Właścicielko, lubimy Panią, jest Pani spoko, ale trzeba zatrzymać Łukasza, bo przestanę robić zakupy. Dobrzy ludzie nie rosną na drzewach. Plus premia za pierwszy dzień Świąt, chłop godzinę nie miał czasu przeliczyć drobnych, które mu dałem. Świetna Żabka właśnie dzięki obsłudze, szczerze polecam!”
“Rewelacja niezapomniane chwile wspaniali ludzie polecam!!”
“Jestem stałą klientką i z przyjemnością odwiedzam kawiarnię. Lody i ciasta jak zawsze pyszne, obsługa bardzo sympatyczna i uśmiechnięta- pozdrawiam Panią Kasie i Pana Kamila :) którzy sumiennie wykonują swoją pracę i zawsze służą pomocą . Polecam serdecznie :)”
“Bardzo polecam to miejsce. Dobra impreza, personel i właściciel, który dba o każdy detal.”
“Cichy, kameralny, niewielki, osiedlowy. Idealny dla maluchów”
“Przepyszne lody rzemieślnicze. Na zdjęciu smaki balonowy i snikers oraz jogurt z malinami i snikers. To nasza druga wizyta, wróciliśmy i jest tak samo pysznie. Baaaaardzo polecamy !”
“Niesamowite jedzenie, wspaniałe smaki, dobra obsługa i muzyka. Najlepszy posiłek, jaki jadłem od dawna.”
“Pyszna kawa , hot-dog w dobrej cenie dwa za 13”
“Super miejsce na spędzenie czasu z rodziną”
“Bardzo fajne miejsce na zakupy i zrealizowanie swoich kulinarnych potrzeb. Jedno zastrzeżenie..pizzę trochę dłużej w piecu trzeba piec. Niestety była nie wypieczona.”
“Imponujący budynek, zbudowany około 1900 roku. Od 1954 roku mieści się w nim biuro zoo.”
“Paczki co prawda tylko z różą, ale tak przepyszne, ze za chwile wybieram sie po następna porcje! Genialne, a Pani sprzedawczynie bardzo, bardzo mile! Zdecydowanie polecam:)”
“Na maj 2022 pracuje tam super miła Pani! Shoutout i pozdrownia :D”
“Świetna obsługa. Mimo przedświątecznego szaleństwa i obostrzeń bardzo mi pomogli personalizując produkt czego nie chciał zrobić żaden inny sklep.”
“Byłem w tej Restauracji ze swoją rodziną już 3 razy. Za każdym razem wszystkie przygotowane dania, tak samo smaczne. Miejsce przyjazne dla rodzin, kącik zabaw dla dziecka oraz możliwość zrobienia własnej pizzy przez moją Córeczkę, która świetnie się przy tym bawiła. Obsługa wie co robi, kuchnia wydaje dania w dobrym czasie oraz ogólny nastrój miejsca oceniam na bardzo dobry. Ceny bardzo przystępne dlatego można odwiedzać te miejsce często. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym miejscem i gorąco polecam !”