Przegląd katalogu
- 2,890 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 58% Ze zdjęciami
Znaleziono 2890 wyników
Przeglądaj supermarket w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 2,890 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 862,555 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera supermarket z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Rumia, Sopot i innych.
“Te delikatesy to prawdziwa kraina obfitości. Kiedy tam wchodzę, czuję się jak Indiana Jones wśród skarbów. To połączenie marketu, spiżarni babci i snu głodnego człowieka! Mają tu wszystko: od kiszonych ogórków po gwatemalską czekoladę z różową solą himalajską i orzechami makadamia. Szukasz sera? Mają go tyle rodzajów, że poczujesz się jak na wakacjach w Alpach. Chcesz wędlinę? Proszę bardzo, do wyboru, do koloru – od klasycznej szynki po coś, co wygląda, jakby pochodziło prosto z kulinarnej haute couture. No i najważniejsze: wybór alko bardzo duży. Od studiów nad winem, przez doktorat z piwa i habilitację z mocniejszych trunków. Bardzo miła obsługa. Polecam.”
“Super strona używam juz duzo lat , babcia zawsze super zadowolona z zapakowania wszystko zawsze jest całe. Szybka odpowiec na email z jakim kolwiek problemem .”
“Świetnie zaopatrzony sklep. Zawsze znajdę w nim wszystko czego potrzebuję. Dobre pieczywo i ciasta. Pyszne bułeczki śniadaniowe, gotowe do wzięcia do pracy.”
“Najlepszy market w okolicy, często zdążają się fajne promocje i przede wszystkim mięso mają z Polski. Dziękuję bardzo sprzedawczyni o imieniu Ewa za pomoc i miłą obsługę”
“Mega fajny sklep. Miła obsługa dużo artykułów smaczne jedzenie szybka obsługa czasami duże kolejki”
“Jak dla mnie to wolę ,,Merkusa" od pobliskiego Lidla. Duży wybór artykułów zarówno spożywczych jak i gospodarstwa domowego. Częste promocje kuszą żeby kupować na dziale mięsnym świerzutkie mięso i podroby. Ogólnie często tam zaglądam choć jest on od mojego miejsca zamieszkania około trzech kilometrów. Polecam odwiedzenie ,,Merkusa" a będziecie zadowoleni z zakupów.”
“Lubię ten sklep. Czysto i porządek na półkach i hali.”
“Super sklep blisko miejsca gdzie mieszkam, ponadto bardzo miły nowy młody ochroniarz który jak często widzę pomaga starszym ludzia w zakupach. Reszta obsługi też miła, super sklep”
“Wspaniały sklep. Bardzo przede wszystkim przestronny i z ładną ekspozycją towaru. Zajxbiście. Tak trzymać. Miło było wejść na zakupy.”
“Dzień dobry, jestem waszą stałą klientką od wielu lat. Kojarzę już cały personel i zasady panujące w tym sklepie . Od kilku miesięcy jestem pozytywnie zaskoczona postawą pracującej tam młodej dziewczyny Natalii bo zawsze można liczyć na jej pomoc i nie tylko ja ale wszyscy klienci bo robię zakupy tutaj codziennie dlatego widzę i słyszę jakie ta dziewczyna ma podejście do klientów. Zawsze pomoże, doradzi widać że ma pojęcie o asortymencie sklepu, ale przede wszystkim zachwyca swoim wyjątkowym sposobem indywidualnego podejścia do klienta. Kilka dni temu bylam w takiej sytuacji że dziewczyna zajmowała się układaniem chipsów i podszedł do niej mężczyzna i chciał zgrzewkę wody ale nie dogadali się od razu bo jemu ciągle coś nie pasowało i dziewczyna spokojnie przynosiła mu te zgrzewki różnej wody a gdy odszedł powiedziałam jej że zdenerwowała mnie ta sytuacja jak słuchałam z boku i że okropny ten facet i że za takie osoby powinni dopłacać pracownikom a nie za taką pracę dostają marne grosze a ona mi powiedziała że na zarobki nie może narzekać a jeśli chodzi o tą wodę to może jest to też jej wina bo nie wystarczająco skupiła się na tym co ten klient chce. Byłam pod ogromnym wrażeniem jej spokoju i wyrozumiałości a obserwuje ją już od kilku miesięcy i za każdym razem mnie zachwyca. Oby było jak najwięcej takich osób. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za miłą atmosferę na pewno będę wracać po zakupy do takiego miejsca”
“Świetny asortyment w dobrych cenach i przemiła obsługa :) moje ulubione delikatesy”
“Wszystko czego potrzeba mają. Szkoda że nie mam takiego sklepu u mnie na Stogach”
“Sklep ogólnie dobrze zaopatrzony z miłą obsługą.Jedyną osobą odbiegającą od wysokich standardów sklepu jest Pani z Ukrainy, pracująca w dziale z pieczywem. Jest nie miła ,opryskliwa i ogólnie robi łaskę...jakby za karę tam była. To opinia wielu osób. Zastanawiające jest, dlaczego tam jeszcze pracuje,skoro sprawia wrażenie, że jest tam za karę. Może warto zmienić pracownika?”
“Mimo cen wyższych niż w typowych dyskontach, fajne miejsce. Polecam dział z jedzeniem na wagę gdzie mają wysoka jakość.”
“Sklep ekstra bardzo dobrze wyposażony”
“Auchan na MATARNI jeszcze się nie spotkałam z tak miła i sympatyczna obsługa. Panie przemiłe zawsze pomagają, nawet jak jest duża kolejka. Nie zawsze radzę sobie z aplikacjami, na spokojnie wytłumaczą i pokażą. Mój ulubiony sklep, a niedaleko mam Lidla”
“Ok polecam ten sklep jest ok Gosia z monopolu ok polecam.”
“Jak polski przedsiębiorca otwiera market to trzeba zwyzywać i opluć, jak biedronka albo Lidl się postwi to ocena 5 i gitara. Pracowałem w dużych marketach i patrząc na ten sklep jest on bardzo dobrze zaopatrzony i jest czysto i schludnie.”
“Bardzo miły wieczór w Kalejdoskopie: świąteczny wystrój, nadzwyczajna obsługa, dobra pizza. Polecam.”
“Mili właściciele fajna atmosfera warto tutaj zaglądać”
“Pani Irenka jest niezwykle uroczą i przyjazną sprzedawczynią na wsi! Jej jajka i domowe wyroby są zawsze doskonałej jakości i smakują przepysznie. Zawsze z uśmiechem na twarzy podchodzi do klientów i służy pomocą. Jej pasja do wyrobów domowych i miłość do zwierząt są zaraźliwe, sprawiając, że wizyta u niej to prawdziwa przyjemność. Gorąco polecam jej produkty każdemu, kto chce poczuć autentyczną wiejską gościnność i skosztować smaków z dzieciństwa.:)”
“Bardzo dobre ceny części i konkretne podejście. Polecam użytkownikom w211”
“Bardzo dobrze zaopatrzony sklep. Przemiła obsługa:)”
“Miła obsługa:) Czysto i świeżo:)”
“Bardzo sympatyczna obsługa, piękne choinki. Szczerze polecam. A dodatkowo można tu dostać gałązki do stroików, wieńce do stroików i jemiołę. A Pan, który sprzedaje te piękne choinki podarował mojej małej artystce krążki drewna do prac plastycznych.”
“Zaskakujące miejsce w spokojnej okolicy. Przyjazna obsługa i atrakcje na każdą pogodę. Miejsce dla ludzi kochających konie i nie tylko, mnóstwo atrakcji dla dzieci. Polecamy”
“Sklep bardzo dobrze zaopatrzony, bardzo sympatyczni właṣ̌ciciela, polecam.”
“Polecam, zadowolony z jakościowych produktów oraz profesjonalnaj obsługi klienta.”