Przegląd katalogu
- 293 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 90% Ze zdjęciami
Znaleziono 293 wyników
Przeglądaj coffee house w województwie Kujawsko-Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 293 wyników w województwie Kujawsko-Pomorskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 249,213 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera coffee house z miast takich jak Bydgoszcz, Toruń, Solec Kujawski, Szubin, Osielsko i innych.
“Carrefour w Galerii Pomorskiej to świetne miejsce na zrobienie zakupów, zwłaszcza dla mieszkańców Bydgoszczy i okolic. Lokalizacja w centrum handlowym ułatwia zaplanowanie zakupów wraz z innymi obowiązkami. Dodatkowo, sklep jest czynny przez większość dni w tygodniu, co pozwala na elastyczne planowanie zakupów. Jedyny minus to zmniejszenie sklepu, jest bardziej ciasno i ciemno...”
“Co jakiś czas odwiedzam ten sklep i ani razu nie spotkało mnie nic niemiłego, obsługa wykonuje swoje obowiązki gdy jest problem z kasą samoobsługową odrazu ktoś podejdzie jest czysto moim zdaniem wszystko ok .”
“Przyszłam do sklepu z zamiarem złożenia i opłacenia zamówienia. Na szczęście spotkałam Panią Sandrę, która szybko sprawdziła, że produkt, którego potrzebuję jest jeszcze dostępny w sklepie. Szybko odnalazła sprzęt, dodała zakup do mojego konta klienta, a przy tym wszystkim była bardzo pomocna i uśmiechnięta. Wyszłam ze sklepu z zakupem i usatysfakcjonowana! Bardzo się cieszę, że trafiłam na taką obsługę :)”
“Wygodny i obszerny parking w szczególności dla osób niepełnosprawnych. W sklepie: czysto, duży wybr towaru obsługa pomocna i bardzo przyjazna dla klientów. Przed wejściem na sklep po lewej stronie na wprost kas obsługi netto mamy piekarnię z pysznymi wypiekani pieczywa i punk z prasą również świetną w tych obu punktach obsługą klienta. Przy wejściu do netto na zewnątrz po lewej stronie mamy bankomat z możliwością wpłaty i wypłaty gotówki. Za sklepem netto znajduję się paczkomat inPost o nr. BYD 121 M Czysty i darmowy parking idealne miejsce na szybkie zakupy i odebranie paczki przy okazji Polecam serdecznie mieszkańcom osiedla bohaterów Bydgoszcz”
“Lubię zakupy w Lidlu. Produkty świeże. Obsługa bardzo miła, pomocna. Kasy samoobsługowe działają sprawnie, można za gotówkę w, każdej kasie. Jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam”
“Po prostu Biedronka i co tu dodawać.”
“Zawsze świeże owoce i warzywa, ciepłe pieczywo, super, że jest więcej kas samoobsługowych.”
“Sklep prezentuje się bardzo dobrze – przestronny, czysty i dobrze oświetlony. Działy z nabiałem, mięsem i warzywami są zawsze zadbane. Produkty świeże, a ceny konkurencyjne. Obsługa kulturalna i zawsze uśmiechnięta, co tworzy pozytywną atmosferę zakupów. Często pojawiają się nowości, które zachęcają do powrotu.”
“W ostatnim czasie bardziej dużo się zmieniło, coraz mniej zastawionych alejek paletami. Widać, że kierwonictwo czyta opinie. Bardzo miła obsługa, zwłaszcza Pani Ela z lady mięsnej. Sympatyczna i konkretna zawsze dobrze doradzi.”
“Serdecznie polecam sklep Castorama w Bydgoszczy. Obsługa na bardzo wysokim poziomie – pracownicy są pomocni, uprzejmi i chętni do udzielania fachowych porad. Zakupy przebiegły sprawnie i w miłej atmosferze. Szczególne podziękowania należą się projektantce kuchni, Emilii B.która wykazała się ogromnym profesjonalizmem, cierpliwością i zaangażowaniem. Projekt został przygotowany z dużą dbałością o detale, funkcjonalność oraz estetykę, a wszystkie moje potrzeby i sugestie zostały uwzględnione. Otrzymałam wiele cennych wskazówek i rozwiązań, o których sana bym nie pomyślała. Jestem bardzo zadowolena z efektu końcowego i całego procesu obsługi. Zdecydowanie polecam Castoramę w Bydgoszczy oraz współpracę z tamtejszą projektantką kuchni! Chciałabym wyrazić ogromne uznanie dla pana Michała G. To pracownik niezwykle kompetentny, uprzejmy i zaangażowany w swoją pracę. Pan Michał z dużą cierpliwością i profesjonalizmem doradził w wyborze odpowiednich produktów, odpowiadając na wszystkie pytania i proponując najlepsze rozwiązania. Serdecznie polecam”
“To mój osiedlowy Lidl bardzo go lubię, dobrze się tam robi zakupy. Brakowało mi kas samoobsługowych ale już są wiec jeszcze chętniej wchodzę bo nie muszę czekać w ogromnych kolejkach które tam zawsze są :)”
“Miejsce godne polecenia. Jedliśmy tzw. zestaw dnia czyli burger z frytkami i lemoniada i wszystkim bardzo smakowało. Cena dania była mega konkurencyjna. Obsługa miła, lokal w odpowiednim klimacie. Wszystko do siebie pasowało. Polecam”
“Jeden z moich ulubionych sklepów spożywczych. Można w nim znaleźć wiele ciekawszych produktów niż w większości innych sklepów.”
“Ok, przez lata istnienia marka już jest rozpoznawalna w mieście.”
“Sklep z wieloma produktami,promocjami i dużym parkingiem.”
“Sklep z dużym asortymentem towarów, znajduje się w centrum handlowym Bielawy więc jest też bardzo duży darmowy parking, toalety. Bardzo ciekawą opcją są zakupy scan and go, znacznie skraca to czas spędzony w sklepie oraz oferuje zniżki na zakupy.”
“Dobre miejsce na drobne zakupy i nie tylko.”
“Zakupy zrobione, miła obsługa, świeże owoce, ciepłe bułki. Czysty, przyjemny sklep. Wszystko co potrzebne w jednym miejscu. Polecam”
“Zaglądam tam czasami, Jak wszędzie w takich sklepach zdażają się kolejki do kasy. Jeżeli chodzi o towar, to odczucia pozytywne.”
“Dużo miejsc parkingowych. Dość nie typowy wjazd i wyjazd na teren sklepu, ale w niczym to nie przeszkadza. Bardzo miła i życzliwa obsługa sklepu. Co do asortymentu, to różnie bywa, bo produkty w promocji szybko znikają”
“Kolejny raz robiłem zakupy i jestem naprawdę zadowolony, pomocna obsługa, (nawet jak nie mają czasu, bo pełno ludzi), czysto i brak palet w alejkach ;) jeden z lepszych waszych sklepów w Toruniu, a byłem chyba w każdym.”
“Bardzo dobrze zaopatrzony sklep. Przestronny parking na którym zawsze jest miejsce, do tego OGROMNY plus i ukłon za rezygnację z nikomu niepotrzebnego, wręcz "pasożytniczego" systemu parkowania.”
“Duży fajny sklep. Mimo dużego ruchu były wolne miejsca parkingowe a kolejki do kasy mimo że długie to bardzo szybko się rozładowywały. Polecam na zakupy.”
“Jak wszędzie, zawalone alejki paletami, witająca uwalona podłoga przy dziale warzywnym. Ale to wina góry a nie szeregowych pracowników. Personel jest tu miły i pomocny. To moja ulubiona biedra ! :)”
“Polecam! Super czysto i miła obsługa i pomoc”
“W końcu jedyny normalny sklep otwarty w niedzielę. Tylko szkoda Pań co muszą z uśmiechem na ustach cały Toruń obsługiwać.... Duże kolejki przez cały dzień. Podwyżkę im jakaś dajcie.”
“Bardzo piękna pani Blondynka z zalady profesjonalnie i z ogromną przyjemnością obsługuje klientów przekazując im pozytywne energię dzięki czemu polazlem tam po cole jakieś 5 razy żeby porozmawiać z świetna pani Blondynka. Pozdrawiam cieplutko wasz najsolidniejszy klient Super Kuba z audi A6”
“Super sklep swierze wędliny morzna kupić coś na ciepło do jedzenia i przede wszystkim czyne w niedziele”
“Fajny lokalny sklep Wszytko jest Polecam ^^”
“Rzadko chodzę gdzie indzie.Zawsze świeży towar,pani są życzliwi i pomocni .Polecam.”