Obsluga nie przychodzila przez 20 minut musialem sam chodzix po sklepie i szukac oraz poprosic zeby ktos podszedl do kasy
Zdjęcia
Opinie
-
igor adamkiewicz ★☆☆☆☆
-
Albert Ajnsztajn ★★★★☆
Dzisiejsza sytuacja w sklepie... Wchodzę w godzinach otarcia sklepu, 01 po 22 (na zegarku sklepowym oczywiście nie moim) nie zostałem obsłużony gotówkowo, zażądano płatności kartą jak to na tuska ( niemieckiego lidla ) standardy przystało zmusić ludzi do braku gotówki, aczkolwiek daje 4 gwiazdki tylko i wyłącznie przez zachowanie uśmiechniętej Pani która miała kompletnie gdzieś moje obiekcje, a wręcz w pewnym momencie mi groziła, potem wyszła za mną ze sklepu, aby sprawdzić paragon i nie mogła z powrotem wejść. :D Ja wiem co było 5, Pani wie i na tym zakończę tę wypowiedź, fajnie bawić się w pracy podstawa :D
-
Z W ★★★★★
Zakupy zrobione, miła obsługa, świeże owoce, ciepłe bułki. Czysty, przyjemny sklep. Wszystko co potrzebne w jednym miejscu. Polecam
-
hunterros1 ★☆☆☆☆
Dyskryminacja mezczyzn podczas rekrutacji a faworyzowanie kobiet. Zalosne tlumaczenia w mailach zwrotnych. Skoro technik handlowiec z wyksztalcenia stricte powiazany z handlem nie spelnia wymagan to kim trzeba byc by w tym zalosnym sklepie pracowac? :-) LIDL stal sie dla mnie juz zalosna marka, w ktorym obsiadly sie same.kobiety i dyskryminuja mezczyzn nie patrzac kompletnie na zawod i doswiadczenie a tylko na wiek i plec. Stad 1 gwiazdka bo 0 dac nie mozna. Dno i wodorosty
-
Rafał Kurzac ★★★★★
Dobra jakość w dziale mięs, szczególnie w porównaniu do głównego konkurenta. Ciekawy asortyment narzędzi, tekstyliów. Czysto, duży wygodny parking. Jedyny minus to problem z dostępnością kas z obsługą.
-
Xio Mi ★☆☆☆☆
Jestem bardzo nie zadowolony z tego miejsca, niestety zmuszony jestem odwiedzać je dość często, ale staram się coraz rzadziej. Jedyny sklep w Toruniu gdzie do kasy samoobsługowej potrzebna jest obsługa?! Od ponad roku nie działa żadna normalna kasa, klienci zmuszeni są do używania kas samoobsługowych bo inaczej nie zostanie obsłużony, dziwne bo to nie mi płacą za kasowanie produktów? Kasy samoobsługowe działa tylko i wyłącznie na plantosci karta lub mobilnie l, nie ma opcji płacenia gotówka. Wiec co zrobić gdy chcemy zapłacić gotówką, oczywiście żadna kasa nie działa, wiec udajemy się do kasy samoobsługowej pracujemy za pracowników kasując produkty, następnie gdy dochodzi do płatności czekamy aż w końcu przyjedzie do nas pracownik czasem trzeba czekać po 10min ( braki kadrowe ) po czym pani zabiera od nas pieniądze idzie do swojej kasy i wydaje nam resztę xD. XXI wiek a my dalej w tyle, za granicą już 10 lat temu były kasy samoobsługowe z możliwością zapłacenia gotówka. Przez wasze oszczędności w rozwój firmy ludzie tracą czas czekając na pracownika... Mam nadzieję że kiedyś się to skonczy l.
-
Arturro 75 ★★★☆☆
Sklep ma ogromne ciśnienie na kasy samoobsługowe. Ciężko znaleźć osobę do kasy tradycyjnej. Przy większych zakupach, to spory problem
-
Monika Możdżeń ★★★★☆
Zdecydowanie poprawiło się odkąd są kasy samoobsługowe. Wcześniej czynna była zazwyczaj 1 kasa i gigantyczna kolejka do niej. Panie pracujące przy obecnych kasach są bardzo pomocne, przy jakimkolwiek kłopocie niemal natychmiast pojawiają się.
-
Krzysztof Dzięgiel ★☆☆☆☆
W Lidlu kupuję raz w tygodniu od 6/7 lat. Ostatnio firma wprowadziła kasy samoobsługowe, które są fajnym rozwiązaniem dla małych zakupów. Jednak ja co tydzień mam pełen wózek + wodę i mleko. Podczas zakupów ze 3-4 m-ce temu podszedłem do otwartej kasy, ale pani (okazało się, że zastępca kierownika) Magda w dość agresywny sposób wyklarowała mi, że mam iść do samoobsługowej. Na nic moje argumenty, że mam pełen wózek i wolę na taśmie być kasowany. Ja rozumiem, ze człowiek ma w pracy przerwę i chce odpocząć - normalna sprawa - trzeba zawołać kogoś innego. Usłyszałem, a nie było trudno, bo głos był podniesiony, że mam się kasować sam + kilka komentarzy do innych klientów, że 'taki cham się trafił' (to o mnie). Jakbym chciał kasować w Lidlu, to bym się tam zatrudnił. Zakupy zostawiłem i pojechałem do Lidla na Wschodniej, gdzie była podobna sytuacja - kasy były zamknięte. Poprosiłem o otwarcie jednej i usłyszałem 'Za chwilę ktoś podejdzie'. I już. Na Niesiołowskiegfo zakupów już nie zrobię - są Lidle na Gdańskiej, na Wschodniej i na Lubickiej - tam można zrobić zakupy w zupełnie innej atmosferze.
-
Tadeusz Pl ★★★★★
Dużo miejsca wewnątrz. Nie trzeba się przeciskać miedzy regałami. Można napić się kawy. Jedyny minus, brak kas samoobsługowych.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Lidl?
Lidl znajduje się przy Niesiołowskiego 25, Rubinkowo, 87-100 Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Lidl?
Można skontaktować się z Lidl pod numerem +48 618 803 000
Jak można dotrzeć do Lidl?
Do Lidl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku