Opinie

  1. Paulina Gordon ★★★★★

    W ostatnim czasie bardziej dużo się zmieniło, coraz mniej zastawionych alejek paletami. Widać, że kierwonictwo czyta opinie. Bardzo miła obsługa, zwłaszcza Pani Ela z lady mięsnej. Sympatyczna i konkretna zawsze dobrze doradzi.

  2. Justyna Uniszkiewicz ★★☆☆☆

    Od jakiegoś czasu panuje okropny smród. Nie wiem czy to z lodówek z mięsem ale od wejścia czuć i ciężko się robi zakupy

  3. Adam Ch ★★★★☆

    Naprawdę czysto dobry asortyment szybko i sprawnie idą zakupy i na plus duży parking jak na razie bez biletów jest dobrze

  1. Dominik Ledziński ★★★★★

    Biedronka przy ulicy Łęczyckiej, jest według mojej opinii jedna z najlepszych w jakich byłem, a na pewno najlepsza w Bydgoszczy. Parking jest ogromny, nigdy nie zdążyła mi się sytuacja, że nie byłoby miejsca. Nie ma też problemów z brakiem wózków - zarówno zwykłych jak i ręcznych jest wystarczająco. Po wejściu do środka widać jeszcze bardziej, jak duża i długa jest. Zawsze jest dobrze zaopatrzona, a asortyment w porównaniu do innych Biedronek jest znacznie poszerzony. Nie zdażyła mi się jeszcze sytuacja żebym nieważne o której godzinie nie dostał czegoś co zamierzałem kupić, co w przypadku innych dyskontów spod szyldu biedronki jest standardem. Można tu zakupić pieczywo, nabial, wędliny, napoje, produkty wege, kosmetyki, chemie, tekstylia, zabawki, prasę, artykuły szkolne znicze, szeroki wybór piwa i innego alkoholuz czy też inne produkty potrzebne do domy. Jedyną wada jak na ironię jest spora ilość towaru - stojących na paletach pośrodku alejek. Często utrudnia to przejście zwłaszcza gdy ktoś się zatrzyma by coś obejrzeć.

  2. Wojtek “Wojtas” S ★★☆☆☆

    Spory bałagan i brak logiki w rozkładzie produktów, towar nie uzupełniany na bieżąco (dużo pustych półek), jedynie na plus stoisko mięsne

  3. game gaming ★☆☆☆☆

    Ochroniarz oskarżył mnie o kradzież, bo trzymałem rękę w kieszeni. Nie dał mi wyjść ze sklepu, póki nie pokazałem mu co w niej mam i jak wiadomo było to działanie bezprawne, bo jedyny przypadek kiedy mógłby mnie zatrzymać to zatrzymanie na gorącym uczynku (art 243 kpk). Liczę, że konsekwencje wobec szeryfa zostaną wyciągnięte. Zdarzenie miało miejsce 7.04.2023 okolo godziny 13:30.

  1. Grzegorz Kw ★★★★☆

    Rozumiem, że każdy metr kwadratowy powierzchni "musi zarabiać", ale to co zobaczyłem w tym dyskoncie, nie pozwoliło mi przejść obojętnie nad tym do codzienności. Otóż na głównym ciągu wejściowym (na wprost wejścia do budynku) utworzono dodatkowe "wystawki" prawie wszystkiego, co prawdopodobnie miało zachęcić do kupowania. W moim odczuciu popełniono znaczący błąd: takie nagromadzenie różnorodnych artykułów w jednym ciągu nie wpływa zachęcająco na kupujących. Wręcz przeciwnie, z uwagi na niedostatek przestrzeni komunikacyjnej, w tym gąszczu, nie sposób sprawnie poruszać się, szczególnie z wózkiem zakupowym. Myślę, że warto jeszcze raz przeanalizować istniejącą obecnie sytuację. Zaopatrzenie - jak w każdej Biedronce.

  2. Wera W ★★★★☆

    Szeroki asortyment, mała powierzchnia i towar jest też zostawiany na paletach w przejściach, co utrudnia przejazd wózkiem z dzieckiem lub wózkiem inwalidzkim. W sklepie znajdują się kasy samoobsługowe tylko z płatnością kartą. Rozladowuke to część kolejek przy kasie. Parking jest dość duży, jednak często zajęty przez samochody osób, które przyjeżdżają do hurtowni oraz innych sklepów.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biedronka?

Biedronka znajduje się przy Łęczycka 33, 85-737 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biedronka?

Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010

Jak można dotrzeć do Biedronka?

Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements