Opinie

  1. Patryk Żółtowski ★★☆☆☆

    Za mało personelu, same kolejki przy samoobsługowych kasach które obecnie nie mają sensu

  2. ElMartines ★☆☆☆☆

    Trzeba 10 minut czekać aż ktoś łaskawie odłoży koszyk bo jest 5 na cały sklep porażka i to od dawna…

  3. Bartek Szymański ★★★☆☆

    Częste braki towaru, sklep jest za mały powierzchniowo w stosunku do ilości towaru który sprzedaje. W godzinach szczytu zdarzało mi się widzieć braki kadrowe, pań jest za, mało.

  1. Małgorzata Wapinska ★☆☆☆☆

    Kolejny raz towar przeterminowany o prawie tydzień, grzecznie powiedziałam kasjerce, nakrzyczała na mnie że dat jeszcze nie ściągała, chyba tydzień nie sprawdzała.... wcześniej byly to polędwiczki wieprzowe i również termin był przekroczony o dobre parę dni... ogólnie jest to moja najbliższa biedronka na zakupy, ale standard, jakość czystość nie pozostawia mi wyboru, żeby zmienić sklep na codziennie zakupy ...

  2. AdMaDul ★★☆☆☆

    Moja ostatnia wizyta w Biedronce, niestety, utwierdziła mnie w przekonaniu, że sieć ta ma poważne problemy z utrzymaniem standardów. Już od progu uderzyła mnie brudna podłoga, która sprawiała wrażenie, jakby nie była myta od wielu godzin. Lepkie plamy i ogólny nieporządek zdecydowanie nie zachęcały do dłuższego pobytu. Sytuacja nie poprawiła się wewnątrz sklepu. Alejki były notorycznie zawalone paletami z towarem, co skutecznie utrudniało poruszanie się, zwłaszcza z wózkiem. Przejście z jednego końca sklepu na drugi często wiązało się z omijaniem przeszkód, a w niektórych miejscach praktycznie blokowało dostęp do półek.

  3. Rafał Podsiadlikowski ★★☆☆☆

    Parking w miarę , ale sklep ciasny nie ma jak się ruszyć . Wszędzie stoją palety z promocjami .

  1. paula jedynak ★☆☆☆☆

    Nie jestem często w biedronce ale za każdym razem kiedy jestem jest zła cena podana a przy Kasie inna ! Kiedy zwracam uwagę cofam się robię zdjęcie dla potwierdzenia pani oddaje różnice.. ale gdybym robiła większe zakupy bym nie zauważyła błędu ! Proszę sprawdzać ceny przy Kasie!!!

  2. Paweł Bromber ★★★★★

    Zaglądam tam czasami, Jak wszędzie w takich sklepach zdażają się kolejki do kasy. Jeżeli chodzi o towar, to odczucia pozytywne.

  3. Dariusz Strehlau (darek17aa) ★★★★☆

    Biedronka jak każda inna, zawsze można się do czegoś przyczepić, tu brak cenówki, tam bałagan, ale do tego zdążyliśmy przywyknąć. zazwyczaj dość duży ruch, dłuższa chwila przy kasach to norma

  1. Kazimierz Wielki ★☆☆☆☆

    Ludzi pełno, jedna osoba na kasie, która będąc przy kasach samoobsługowych nawet nie podejdzie tylko mówi, że trzeba czekać aż ktoś się zjawi. Do tego brak małych plastikowych wózków

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biedronka?

Biedronka znajduje się przy Ludwika Waryńskiego 13, Jakubskie Przedmieście, 87-100 Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biedronka?

Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010

Jak można dotrzeć do Biedronka?

Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements