Przegląd katalogu
- 1,411 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 65% Ze zdjęciami
Znaleziono 1411 wyników
Przeglądaj cafe w województwie Podlaskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,411 wyników w województwie Podlaskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 569,859 opinii i ocen.
“Przepyszne jedzonko, duże porcje za niewielkie ceny. Super obsługa - Panie które prowadzą ten bar są bardzo sympatyczne. Lokal jest malutki, więc najlepiej zamówić jedzenie na wynos. Najlepsze miejsce na mapie Augustowa żeby zjeść domowy obiadek. Polecam serdecznie.”
“Tu jest najlepsze espresso w północno-wschodniej Polsce. Sympatyczny, przytulne miejsce na zjedzenie czegoś słodkiego. Duży wybór ciast.”
“Uwielbiam miejsca z tradycją, gdzie właściciel niespiesznie, ale z sercem robi swoje- to właśnie to miejsce, gdzie przesympatyczny Pan Krzysztof, wytwarza przepyszne sękacze. Zajrzałam przejeżdżając przez Sejny z nadzieją, że dostanę sękacz bez konserwantów i innej chemii, w końcu to region, który z tego wypieku słynie. Dostałam i się nie zawiodłam. Pyszny, świeżutki, maślano- cytrynowy taki jak pamiętam z dzieciństwa. Pan Krzysztof poczęstował mnie mrówkowcem- równie wybornym, którego smak w niczym nie przypomina sklepowego zlepku cukru. Bardzo polecam to miejsce bo ma tradycję, bo właściciel wita klientów z podlaską serdecznością, bo po prostu jest pysznie.”
“Bardzo fajna, nieduża kawiarnia, smaczna kawa, ciasto. polecam serdecznie.”
“Polecam jedzenie bardzo smaczne soczyste zawsze biorę z krążkami cebulowymi frytkami i serem cudo ser elegancko się ciągnie nie żałują składników wszystko świerze co jeszcze mogę polecić co jedliśmy to frytki bardzo pyszne miękkie w miarę grubo pokrojone nie są suche jak wiur jak w innych takich restauracjach mąż wziął dziś w bułce i tez zachwycony polecamy”
“Fajne miejsce z potencjałem. Dobra baza wypadowwa do wycieczek po okolicy. Pokoje 3* ale dodam że nie były one w głównym budynku i mają być remontowane. Mi nie przeszkadzał ich standard. Ludzie bardzo mili i życzliwi, jedzonko i obsługa dla mnie bardzo dobra.”
“Bardzo fajne miejsce. Miła i sympatyczna obsługa.Kartacze,pierogi z dziczyzna godne polecenia. Marcinek niebo w gębie. Ceny przestępne.”
“Bardzo klimatyczne miejsce. Super łazienka. Piękne żyrandole. Wystrój wspaniały. Jedzenie dobre. Kawa dobra. Zachwyciłem się wystrojem. Miło i przytulnie.”
“Najlepszy kebab który jadłem! Zamówiłem 3 małe kebaby rollo dla mnie i dla sióstr i są takie dobre. Dużo mięsa, dużo surówki, i bardzo dobry sos!”
“Jagodzianki za 2.5zl. Ciepłe, pyszne, polecam.”
“Organizowaliśmy wesele na sali w Pensjonacie Raj 30.08.25r. Po pierwsze i najważniejsze - jedzenie CUDOWNE, każdy gość weselny zachwycony jakością i różnorodnością dań. Świetna obsługa dla dzieci i osób wege, dostosowane wspólnie menu. Nieocenione i pomocne podejście pana managera Krzysztofa pomogło spiąć wszystko w idealną całość ❤️Niesamowity człowiek, z którym organizacja tak ważnego dnia to czysta przyjemność. Piękne położenie pensjonatu, z własnym molo, placem zabaw i tarasem z cudownymi widokami na jezioro Rajgrodzkie. Dla rodzin, które mają dużo dojezdnych gości jest dostępne pokojów pod dostatkiem z opcją świeżutkiego śniadania w formie szwedzkiego stołu. Jesteśmy zachwyceni i niesamowicie wdzięczni za tak kompleksową obsługę na najwyższym poziomie, z uwzględnieniem wszystkich potrzeb pary młodej i rodziny. Zamówiliśmy również tort lodowo-bezowy z Pensjonatu, był równie piękny, jak i PRZEPYSZNY. Gdybyśmy mogli, na pewno wybralibyśmy to samo miejsce na wesele :) Polecam z czystego serca każdemu ❤️ Na pewno tu wrócimy jak tylko nadarzy się okazja, bo wszystko było dopięte na ostatni guziczek :)”
“Bardzo dobry kebab, duża porcja w rozsądnej cenie. Polecam”
“Polecam! Przemiły personel, pokoje czysciutkie, przestronne(pomimo wstawionej dostawki). Śniadania obfite i bardzo dobre. Obiady były serwowane, może nieco dłuższy czas oczekiwania, ale wszystko świeże. Widok z okna piękny.”
“Pyszne kanapki, polecam wszystkim, którzy chcą coś dobrego na ząb.”
“Pieczywo fantastyczne. Nie ma sensu wymieniać co konkretnie, bo nie trafiłem na cokolwiek słabszego. Nic nie zmieniajcie, jest idealnie.”
“Pierwszy raz wzięliśmy katering na wigilię i jesteśmy mega zadowoleni. Porcje duże, jedzenie smaczne do tego dostawa do domu w dobrych pieniądzach. Stanowczo polecam.”
“Bardzo smaczna pizza. Zamówiliśmy wiejską pizzę, to była przepyszna. Moje polecenie. Szybka i mila obsługa. Super”
“Chciałbym serdecznie polecić salę, w której organizowaliśmy roczek naszego syna. Miejsce jest przestronne, elegancko urządzone i doskonale przygotowane na tego typu uroczystości. Obsługa była niezwykle pomocna i życzliwa, dbając o każdy szczegół, by nasze przyjęcie było wyjątkowe. Wyjątkowe dekoracje, pyszne jedzenie i świetna atmosfera sprawiły, że ten dzień pozostanie na długo w naszej pamięci. Sala jest także dobrze wyposażona w udogodnienia dla dzieci, co pozwoliło naszym najmłodszym gościom wspaniale się bawić. Z całego serca polecamy to miejsce na wszelkie rodzinne uroczystości!”
“Żona często zamieszcza zdjęcia i opisy tortów, które zamawiamy w cukierni od wielu lat ja jako dekustator tych pyszności jednoznacznie stwierdzam,że oprócz wybitnego smaku wyroby z cukierni ,,Weronika'' posiadają charakter małych rodzinnych firm gdzie liczy się smak i estetyka za co jestem bardzo wdzięczny.Robicie wspaniałe jagodzianki, buły z serem i jabłuszkami,palce lizać. Macie wspaniałych pracowników i dbajcie o nich,to Wasza i klientów radość. Pozdrawiam.”
“Bardzo smaczne obiady jak również oferta cateringowa. Polecam !”
“Drodzy, Chcemy serdecznie Państwu polecić Hotel Nowodwory na organizację wesela jak i innych ważnych uroczystości. Piękne, eleganckie wnętrza stworzyły wyjątkowy i niepowtarzalny klimat uroczystości, na którym bardzo nam zależało. Obsługa profesjonalna, serdeczna i zawsze w gotowości. Jedzenie wyśmienite, dopracowane w każdym szczególe, a goście do dziś wspominają zarówno smak potraw, jak i wizualne dopracowanie każdego z dań. Hotel zapewnił również znakomite zaplecze noclegowe, dlatego nasi goście mogli cieszyć się komfortem i spokojnym wypoczynkiem po całonocnej zabawie. Każdy element tego wydarzenia został przygotowany z ogromną dbałością i wyczuciem stylu. Mieliśmy bardzo duże oczekiwania, które zostały spełnione, za co serdecznie dziękujemy Panu Marcinowi i całemu zespołowi Hotelu Nowodwory. Pozdrawiam serdecznie Kinga Leszczyńska-Turek”
“Przepyszna mrożona kawa do wyboru w wielu smaków. Możliwość wyboru mleka roślinnego. W środku chillowa muzyka dodawała nastroju”
“Jedzenie bardzo smaczne i bardzo duże porcję, krótki czas oczekiwania bo na 2 dania czekaliśmy tylko 15 min, obsługa bardzo miło, polecam.”
“Super miejsce na mapie Bielska z super jedzeniem. Duży wybór, niskie ceny, przesympatyczna obsługa, pyszne jedzenie i świetny klimat miejsca !”
“Bardzo miła obsługa i pyszne kebaby, tortilla jest świetna sosy super mięso smakuje rewelacyjnie!!!”
“Pyszna kawa i świetne naleśniki, zdjęcia mówią same za siebie”
“Fajne regionalne potrawy.Ceny normalne. Bardzo miły kelner. 80 zł za obiad z piwkiem dla 2 osób to uczciwa cena”
“Cel wizyty to zjedzenie regionalnego ciasta Marcinka. Przepyszne, można kupić na wynos (Marcinka, sękacze, mrowisko, sernik). Panie z obsługi przemiłe.”
“Pyszna śliwka to taki bar mleczny PREMIUM! Jedzenie bardzo smaczne, a porcje bardzo duże. Dla przykładu zamówiłem chłodnik a na drugie danie kotlet schabowy, to te drugie danie ledwie zjadłem! Ogólnie bardzo fajna miejscówka do polecenia. Można bardzo się fajnie dobrze najeść w nieprzesadzonej cenie! Polecam gorąco! Chłodnik pycha (ciut za słodki) - schabowy bardzo dobry, chyba smażony na smalcu. Pycha”
“Można powiedzieć ze lepsze wydane baru mlecznego Jedzenie smacznego obsługa miła Obiad szybko wydany Tanio A porcję duże wiec śmiało polecam to miejsce Ale śmiało mozna to porównać do baru mlecznego w lepszym opankowaniu ...”