Opinie

  1. Magdalena Michałowska ★★★★★

    Organizowaliśmy krótki poczęstunek na tej sali Od początku do końca świetny kontakt z właścicielami Obsługa bardzo miła i pomocna Jedzenie było pyszne i podane jeszcze cieplutkie Goście również zachwalali miejsce i jedzenie Polecam z czystym sercem

  2. Jakub Kołakowski ★★★★★

    Bardzo się cieszę, że wybrałem Grację na swoją salę weselną. Bardzo dobra komunikacja i zorganizowanie imprezy. Jedzenie baaaardzo smaczne, goście chwalili :). Mamy ładne zdjęcia z ogródka, polecam :).

  3. Emilia B ★★★★★

    Polecam organizację imprez na sali Gracja. Jedzenie przepyszne i świeże podane przez miłą obsługę. Kontakt z właścicielem bezproblemowy. Przepiękny ogród. Goście bardzo zadowoleni.

  1. Marta M. ★★★★★

    Polecam organizacje imprez w Sali Gracja! W dniu dzisiejszym mieliśmy Komunię syna: jedzenie bardzo smaczne i estetycznie podane, rewelacyjna obsługa, sala bardzo ładnie przystrojona, piękna ścianka do zdjęć oraz wspaniałe animacje. Goście i dzieci w pełni usatysfakcjonowane. Kontakt z właścicielem znakomity! Polecam serdecznie!

  2. Klaudia Kossakowska ★★★★★

    Bardzo polecam organizację imprez okolicznościowych na tej sali. Kontakt z panią właściecielką bezproblemowy. Jedzenie było świeże i bardzo estetycznie podane. Sala bardzo ładna i czysta. Obsługa bardzo profesjonalna i przemiła. Goście również wyrażali swoje zadowolenie.

  3. Melancholia Duszy ★☆☆☆☆

    Nocleg - okropny i na pewno nie wart 70 zł. Dogadanie się z właścicielką odnośnie rezerwacji pokoju zerowe. Raz twierdzi, że jest rezerwacja na 2 osoby, potem, że na jedną. Na miejscu okazało się że znalezienie właścicielki graniczy z cudem, dostanie klucza było jeszcze trudniejsze, bo po prostu dali go innym osobom. Pokój wielkości schowka na miotły, do spania chamska wersalka, poduszki wygniecione przez milion osób i pewnie sto lat były w domu właścicielki, bo były tak płaskie że można przez nie oglądać świat. Gniazdka powyrywane, w drzwiach dziury. Zero informacji jak należy wejsć do obiektu, przez co szukaliśmy wejścia aż przez kuchnię. Wyszliśmy na spacer i wszystkie drzwi zostały zamknięte. Drzwi do pokoju z dykty, bo słychać wszystko co się działo na korytarzu. Obsługa dobijała się do nas w środku nocy, bo szukała pokoju dla kogoś. Zero komunikacji między osobami tam pracującymi. Czajnik na korytarzu połamany i zakamieniony do granic, woda pod prysznicem lodowata. Obiekt nie ma ani jednej zalety, pobyt był okropny, a impreza popsuta od samego początku, bo od wejścia były problemy.

  1. Weronika Sendrowska ★★★★★

    Chciałbym serdecznie polecić salę, w której organizowaliśmy roczek naszego syna. Miejsce jest przestronne, elegancko urządzone i doskonale przygotowane na tego typu uroczystości. Obsługa była niezwykle pomocna i życzliwa, dbając o każdy szczegół, by nasze przyjęcie było wyjątkowe. Wyjątkowe dekoracje, pyszne jedzenie i świetna atmosfera sprawiły, że ten dzień pozostanie na długo w naszej pamięci. Sala jest także dobrze wyposażona w udogodnienia dla dzieci, co pozwoliło naszym najmłodszym gościom wspaniale się bawić. Z całego serca polecamy to miejsce na wszelkie rodzinne uroczystości!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Gracja Monika Gołębiewska - Sala weselna?

Gracja Monika Gołębiewska - Sala weselna znajduje się przy Łomżyńska 23a, 18-400 Łomża, Podlaskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Gracja Monika Gołębiewska - Sala weselna?

Można skontaktować się z Gracja Monika Gołębiewska - Sala weselna pod numerem +48 505 652 231

Jak można dotrzeć do Gracja Monika Gołębiewska - Sala weselna?

Do Gracja Monika Gołębiewska - Sala weselna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements