Przegląd katalogu
- 240 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 34% Ze zdjęciami
Znaleziono 240 wyników
Przeglądaj piekarnia w województwie Podlaskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 240 wyników w województwie Podlaskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 39,819 opinii i ocen.
“Super sprawa że można u Was kupić świezy chleb prosto z okienka wieczorem.”
“Duży wybór wypieków, ale i nie tylko. Mozna tutaj zakupić sery z Wiżajn. Wyroby świeże, bardzo smaczne, uczciwie nadziane. Polecam”
“Ciasta rewelacja, robione ze swojskich jajek, polecam”
“Bardzo miła obsługa. Smaczne kanapki, pieczywo i ciasta. Przystępne ceny. Polecam :)”
“Trochę drogo ale przepysznie. Czekolada jest tak krucha jak w lodzie Magnum. Polecam makowce z ręką na sercu”
“Najsmaczniejsze wypieki na świecie.”
“Smaczne pieczywo, BARDZO miła obsługa.”
“Smaczne pieczywo, zwłaszcza bułki.”
“Najlepsza knajpa w mieście obsługa extra super ładna miła Ale nie ma dużo pizzy”
“Pieczywo kupiłam dzisiaj, dobre. Bez zarzutu plus drożdżówki. Obsługa bez zarzutu”
“Pyszny świeżo wypiekany chleb i inne produkty z zakresu pieczywa.”
“Polecam. Warto nawet zboczyć z drogi po zakup pieczywa. Zdecydowanie lepsze niż w Białymstoku.”
“Nie ma w okolicy lepszego chleba. Nawet po tygodniu nadaje się do spożycia”
“Duży wybór pieczywa, można polecić.”
“Pyszne pieczywo i pyszneeeee lody. Mega porcje za niska cenę”
“Pieczywo najlepsze w okolicy. Polecam”
“Bardzo dobre pieczywo Bardzo miła obsługa pozdrawiam Roberta”
“Jagodzianki za 2.5zl. Ciepłe, pyszne, polecam.”
“Pieczywo fantastyczne. Nie ma sensu wymieniać co konkretnie, bo nie trafiłem na cokolwiek słabszego. Nic nie zmieniajcie, jest idealnie.”
“Dobrze zaopatrzony sklep .Polecam”
“Dobre pieczywo i ciasta. Można tu kupić rzadko już spotykane rogale posypane makiem.”
“Super pieczywo i ciastka Lokalnie i rzemieślnicza”
“Dobrze zaopatrzony osiedlowy market z lokalnymi i polskimi towarami czynny 7 dni”
“Pyszne ciastka, marcinek palce lizać, paczek z toffi rewelacja, pizza z salami , chleb cebulowy, i kawkę można wypić prz stoliku, zawsze świeże wyroby. Czynne 7 dni w tygodniu.”
“Ogólnie wrażenia mamy jak najbardziej pozytywne z małymi "ale": smaczna szakszuka, jednak nie najlepsza w moim życiu, kanapka z łososiem również bardzo dobra, ale mąż znalazł w niej 2 duże ości - w kanapce raczej niespodziewane i dość niebezpieczne. Jajko za to idealne! Skusiliśmy się też na słodkości i te polecam gorąco! I w tym miejscu muszę polecić również napoje, czego chyba nie zrobiłam jeszcze nigdy - pyszna herbata mrożona brzoskwiniowa i cold brew.”
“Najlepsza piekarnia w kraju, polecam.”