Przegląd katalogu
- 1,411 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 65% Ze zdjęciami
Znaleziono 1411 wyników
Przeglądaj cafe w województwie Podlaskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,411 wyników w województwie Podlaskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 569,859 opinii i ocen.
“Bardzo miła obsługa. Barszcz czerwony rewelacyjny. Cena nieco za wysoka jak na zupę. Babka ziemniaczana dobra. Ciekawie podana. Wystrój jest ładny ale psują go trochę plastikowe dodatki (np.kwiaty). Ogólnie miejsce godne polecenia i z pewnością odwiedzę je ponownie.”
“Jedzenie prawdziwie domowe. Dużo, smacznie i tanio. Jem tu bardzo często. Jedyny minus to brak dowozu do klienta. Polecam z czystym sumieniem. Mała rada nie czekajcie zbyt długo z odwiedzinami bo jedzenie szybko znika :) Po 15 menu może być znacznie okrojone.”
“Z lekkim niedowierzaniem czytałem tak dobre opinie i patrzyłem na tak wysoką ocenę. Po skosztowaniu pierwszych dań nie było wątpliwości - jedzenie godne najlepszych restauracji z kuchnią regionalną. Chłodnik z ziemniakami i skwarkami - gesty i pełen smaku, rewelacja. Rosół (wybacz mi, Babciu) lepszy niż u Babci - bez polepszaczy, esencjonalny, czuć dobre mięso. Babka ziemniaczana z kurkami - wyborna. Schabowy z kurkami i regionalnym serem - cudo. Nie tłusty, chrupki, dobrze zrobiony, a do tego kurki i ser pięknie wzbogacały smak. Do tego ogóreczki konserwowe, jakich dawno nie jadłem. Przy okazji - porcje bardzo duże, dzisiaj to coraz rzadsza sytuacja. No i na koniec, przy braku parowców, pierogi z jagodami. Smak lata w pysznym cieście ze słodką śmietaną. Szkoda, że lepirożek nie może być bliżej mojego domu… Ps. Na miejscu można kupić wypieki - m.in. Chleb, ciasta, ciastka. Również rewelacja :))”
“Przepyszne jedzenie w drodze do Narwiańskiego PN. Porcje ogromne, pierogi genialne. Kartacze bardzo smaczne, jadłam pierwszy raz i naprawdę byłam zachwycona. Pan kelner bardzo przyjemny, pomocny i sympatyczny. Cudowne miejsce, cieszę się że tam trafiliśmy.”
“Świetna przygoda na Biebrzy! Spływ tratwami, trasa ok 10 km. Trzy dni ciszy, spokoju i pięknej przyrody – idealna forma odpoczynku. Obsługa bardzo pomocna – wszystko jasno wytłumaczone i świetnie przygotowane. Zdecydowanie polecam!!”
“Super miejsce! Szukałam kameralnego lokalu na komunię i to był strzał w dziesiątkę. Goście mogli dobrze zjeść ( tu polecam Talerz Smaku:) i napić się pysznej kawy. Rodzice mają czas na pogaduszki;), bo pociechy są zaaferowane zabawą na salce zbaw. Bardzo miła, sprawna obsługa i właścicielka. Wszystko było dopięte na ostatni guzik;) Polecam miejsce z całego serca. Pozdrawiam”
“Super miejsce, wspaniali, otwarci i pomocni właściciele. Pracownicy uśmiechnięci o pozytywnym nastawieniu. Pokoje czyste, śniadania smaczne. Ilość smaków lodów przyprawia o zawrót głowy. Ciasta bardzo smaczne. Jogurty w słoikach niesamowicie aksamitne. Po pobycie w długi weekend sierpniowy tak nam smakowały jogurty, że jak tylko ktoś jedzie w tamtym kierunku, zamawiamy z dostawą do domu :)”
“Super miejsce , jedzenie fantastyczne a obsługi cudowniejszej nie spotkałam. Super rodzinny biznes. Polecam z całego serduch!”
“Pierwszy raz od dłuższego czasu pizza tak mnie urzekła. Była lekka, pyszna, a składniki świeże i smaczne. Nawet moi synowie, którym ciężko dogodzić byli zachwyceni i ze smakeim zjedli swoją pizzę. Obsługa i klimat miejsca również na wysokim poziomie. Gorąco polecam!”
“Bardzo smaczna i dobrze przygotowana ryba Pierożki z jagodami - doskonałe. Flaki - również. Myślę, że reszta dań równie dobra”
“Najlepsza zapiekanka w Polsce. Obsługa miła, pani pracowita widać że się stara. Widziałem że ktoś wystawił opinie o zatruciu pokarmowym co jest nie możliwe ponieważ składniki są zawsze świeże i pyszne ludzie wystawiają taką opinię bo zazdroszczą sukcesu i mają kompleksy. Polecam cały lokal”
“Cudowne ,klimatyczne miejsce . Pyszna kawa i jeszcze lepszy deser lodowy z świeżymi owocami . Ciasta serwowane są również pyszne. Obsługa bardzo miła. Polecam każdemu to miejsce.”
“Pierwszy raz w tym miejscu ,na pewno nie ostatni pyszne jedzenie przemiła obsługa bardzo klimatyczny wystrój . Polecam z całego serca ❤️”
“Wstąpiłem tu po drodze z Białowieży i nie żałuję! Obsługa uprzejma i robiąca to z pasji. Bukiet smakowy jaki mi towarzyszył był bardzo ciekawy, a oranżada o smaku z dzieciństwa dopełniła wrażenia! Kebab robiony od podstaw według oryginalnej receptury właściciela. Sosy ciekawe, mięso dobrej jakości. Polecam!”
“Najlepsze ciasteczka domowe, smaki jak u Babci ❤️ a te mocno wypieczone wprost idealne do kawy.”
“Bardzo pyszne sushi! Ciekawe połączenia smaków, z którymi jeszcze się nie spotkaliśmy. Gorąco polecamy :)”
“Fantastyczne miejsce z przemiłą załogą. Siedziałem półtorej godziny, po części dlatego, że porcja nad wyraz solidna, ale bardziej dlatego, że fajnie nam się rozmawiało. Bardzo sympatyczny właściciel, z którym miałem okazję wymienić się historiami życia. Sushi - klasa, ryż - idealny, wasabi - daje kopa, ryby - świeżutkie, dziewczyny - prześliczne, choć niestety nie w ofercie. Ogólnie miejsce naprawdę przyjemne. Widać było, że nikt tam nie pracuje z przymusu. Można się było poczuć, jak wśród znanych od dawna znajomych. Serdecznie polecam!”
“Mega pyszne, świeże, super obsługa. 10/10”
“Zamówiłem danie w pudełku. Przy otwarciu mega zaskoczenie. Dużo świeżych warzyw, pyszna karkówka i dużo frytek. Zdecydowanie polecam.”
“Bardzo dobre burgery, czuć jakość 100 % wołowina, sympatyczna obsługa, pizza pyszna plus można pograć w bilard polecam”
“Bardzo fajne miejsce na szybką szamę. Można chwycić na wynos lub zjeść na miejscu. Smakowo też sobie radzą. Parking ogólnodostępny przy ulicy , często bez wolnych miejsc ale Mońki to nie Warszawa więc można zaparkować na następnym. Klimatyczny wystrój. Obsługa nie jest zbyt przyjazna, daje wyraźnie odczuć, że jest tam za karę. Mi trochę przeszkadzały osoby, które stały w głębi za ladą i przyglądały się jak goście jedzą.”
“Rewelacja!! Znalazłam to miejsce „przypadkiem” i obecnie bywam regularnie. Wcześniej gościłam w innych restauracjach, ale zawsze miałam poczucie, że jadam może i bardzo smacznie, ale niezdrowo. Tu - w Barze Lustro - jest zarówno pysznie, jak i jakościowo. Jedzenie DOSŁOWNIE jak u Mamy! Do tego sama obsługa na poziomie pro. Bardzo doceniam bycie w ten sposób zaopiekowaną i mile widzianą. Polecam!”
“Świetne miejsce! Jedzenie przepyszne, pełne smaku i aromatu. Jadłam paneer pakora i butter chicken – oba dania rewelacyjne! Do tego bardzo przyjemny klimat, miła obsługa i cudowny zapach przypraw unoszący się w lokalu. Na pewno wrócę!”
“Bardzo przyjemny klimat, jedzenie bardzo dobre a obsługa przemiła, polecam ten lokal każdemu studentowi w okolicy”
“Polecam. Bardzo dobre lody (próbowaliście pomarańczowych?) i tylko 4,50 za gałkę (stan na czerwiec 2025).”
“W końcu tu trafiłam! Miejsce magiczne, klimatyczne, jedzonko przesmaczne, lemoniady orzeźwiające, kawy pobudzające a obsługa przemiła! Mam nadzieje pojawić się tu znów niedługo na granie i śpiewane. Polecam!”
“Barwne, ciekawie urządzone wnętrze i bardzo uprzejma obsługa. Wszystkie ciasta były smaczne, kawa ok, ale herbata z miętą przebiła wszystko. Przyjemna muzyka w tle dopełniła całości. Spędziliśmy tu miło nasz rodzinny czas. Chętnie kiedyś znowu wrócimy, bo Białystok nas zachwycił.”
“Niewielka klimatyczna kawiarenka w centrum miasta. Wystrój wnętrza bardzo interesujący i ciekawy. Smak kawy i lodów super. Polecam dla każdego”
“Bardzo przyjemna kawiarnia, Przywitała nas Pani Wiktoria, która służyła swoją pomocą i fachową wiedzą w temacie kaw. Wyjaśniła różnice w ich rodzajach, które chcieliśmy zamówić - pełen profesjonalizm. Bardzo kameralnie urządzone wnętrze, nie zapomniano o najmłodszych gościach kawiarni urządzając dla nich kącik z zabawkami, by opiekunowie mogli delektować się chwilą relaksu. Niestety, jest też kwestia, która nie umknęła naszej uwadze. Mianowicie, kawiarnia serwuje ciasta mrożone, które dyskretnie są tuszowane dekoracjami. Ten fakt odbiera sporo z ogólnie świetnie zbudowanego wizerunku i wysokiej jakości obsługi. Czy naprawdę trzeba karmić gości, mrożonym hotelowym, znanym na całym świecie standardem ciast? Na największą śmieszność właściciel kawiarni naraża się osobom pijącym kawę z mlekiem bez laktozy... Do rachunku doliczana jest 1 zł do pozycji właśnie z takim rodzajem mleka. Naprawdę?”
“Polecam bardzo, smaczne smaki mrożonych jogurtów i shakow. Za kazdym razem jak jestem w galerii Jurowieckiej zachodze ze znajomymi posmakowac jogurtow :)”