Przegląd katalogu
- 1,411 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 65% Ze zdjęciami
Znaleziono 1411 wyników
Przeglądaj cafe w województwie Podlaskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,411 wyników w województwie Podlaskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 569,859 opinii i ocen.
“Miałem przyjemność byc gościem na urodzinach organizowanych w tym miejscu. Jedzenie smaczne, czysto, obsluga bardzo sprawna. Gdyby nie odległość chętnie bym zorganizował tam swoją 40 stkę ;)”
“Ciekawe miejsce dla najmłodszych.”
“Serdecznie polecam tę cukiernię! Słodki stół przygotowany na nasze wesele zniknął w mgnieniu oka – wszystko było absolutnie przepyszne, a goście nieustannie pytali, skąd pochodzą te cudowne wypieki. Każdy deser był nie tylko smaczny, ale również pięknie podany, co zrobiło ogromne wrażenie na wszystkich obecnych. Obsługa zasługuje na szczególne wyróżnienie – pracownicy są niezwykle rzetelni, uprzejmi i pomocni. Kontakt z cukiernią był szybki i bezproblemowy, a cała współpraca przebiegała w przemiłej atmosferze. Tort weselny, który przygotowali, przerósł nasze oczekiwania – zachwycał smakiem i wyglądem, a dla nas na zawsze pozostanie wyjątkową pamiątką. Od tego dnia wiemy, że wszelkie słodkości będziemy zamawiać tylko tutaj.”
“Restauracja bardzo czysta i mają smaczne jedzenie. Tortilla bardzo dobra smakowo. Koledzy mówili, że burger też bardzo dobry. Byliśmy przejazdem i nie żałujemy.”
“jest pięknie, cicho, spokojnie można odpocząci i wyciszy ci się, dania są PYSZNE, obsługa jest super polecam te miejsce każdemu kto chce odpocząci od zgiełku miasta + można tam pływać kajakami można też pojeździć rowerami dodatkowo jest sauna zdrowotna idealna jeśli boli was kręgosłup i stawy jest idealna. Polecam serdecznie Wille Kumat na odpoczynek i dobre jedzenie i wspaniały wypoczynek, (byłam tam osobiście i jestem bardzo zadowolona) polecam wszystkim ;)”
“Obsługa miła . Ptysie bardzo dobre :) Minus to brak parkingu .”
“Bardzo smaczne jedzenie. Gorące. Dobrze doprawione. Warto zajechać i spróbować dobrego mięsa i lokalnych potraw. Można kupić na wynos prawdziwy chleb, ciastka ze skwarek, blok czekoladowy. Są też miody i herbaty. Wszystko polecam”
“Świetne miejsce! Pyszne jedzenie, bardzo miła i profesjonalna obsługa. Wszystko było dopracowane, a atmosfera wyjątkowo przyjemna. Pięknie utrzymane, zielone podwórko to duży atut – dzieci miały gdzie się pobawić i wybiegać. Organizowaliśmy tutaj chrzciny i jesteśmy bardzo zadowoleni. Na pewno wrócimy jeszcze nie raz. Serdecznie polecam!”
“Jakże wielkim zaskoczeniem było pośrodku nicości ów niepozorne miejsce.. Przyjemny, loftowy styl wnętrza zachęca do spoczynku. Obsługa bardzo sympatyczna, kawa nie tylko ładnie podana ale przede wszystkim smaczna. A ponieważ jest to palarnia, więc mogłam zakupić kawę, by delektować się wyważonym smakiem również i w domu. Gdy będę w Łapach, na pewno wrócę. Polecam każdemu, maruderom również”
“Bardzo miła obsługa. Ogólnie mają podejście jak na młodych pracowników. Szybko zapamiętują klienta i wiedzą czego chce. Przynajmniej było tak w moim przypadku.”
“Świetne miejsce na rodzinne spotkanie! Jedliśmy tutaj gofry, naleśniki wytrawne i słodkie – wszystko było świeże, pyszne i pięknie podane. Obsługa bardzo miła i pomocna, atmosfera ciepła i przyjazna. Zdecydowanie polecamy i na pewno wrócimy!”
“Polecam tę restaurację. Jedzenie było przepyszne. Zamówiliśmy lina, żeberka wieprzowe, spaghetti z menu dziecięcego. Wszystko było świeże, świetnie przyprawione i gorące. Panie z obsługi grzeczne i pomocne. Lokal przyjemny. Niedaleko restauracji jest duży parking.”
“Spoko, klasyczny, polski kebab. Świeże dodatki, dobre mięso i bardzo sympatyczna Pani. Jest opcja wege z falafelem - duży plus.”
“Świetne jedzenie, bardzo dobra obsługa, ceny na każdą kieszeń. Poziom rstauracji, którego brakuje w wieku dużo większych miastach. Zasłużone 5/5.”
“Spaniała obsługa ogułem. Pitca pszna. Cieniutkie chrupiące ciasto tak jak lubiam. Zdjęcia nie wstawiam, bo nie było czasu trza było jeść. Ogólnie polecam całe te.”
“Super jedzenie w dużych porcjach i rozsądnej cenie.”
“Najlepsza żabka w mieście, sklep w środku dobrze wygląda i towar dobry”
“Mała kawiarenka w centrum miasta. Niezwykle urokliwa z dobrymi słodkościami. Na szczególną uwagę zasługuje jednak obsługa lokalu. Kultura na najwyższym poziomie. Inni mogli by się tu wiele nauczyć. Dla każdego kto zawita w Zambrowie polecam to unikalne miejsce”
“Bardzo smaczny kebab. Wczoraj wieczorem wzięliśmy 2 sztuki na wynos. Mięso smaczne, buła chrupiąca , warzywa świeże. Rzekłbym że kebab "jak dawniej" zanim mała gastronomia została zdominowana byle jakością . Miejsce godne polecenia ❤️”
“WARTO ! Zatrzymałem sie w hotelu Nowodwory i "musiałem" skorzystać z restauracji hotelowej, żeby wieczorem po całym dniu podróży coś zjeść. Niestety nauczony złymi doświadczeniami z takich restauracji podszedłem sceptycznie. Jednak to co spotkałem na miejscu przerosło najśmielsze oczekiwania ! Dania były po prostu wspaniałe, dopracowane pod każdym względem! To była przyjemność móc u Państwa zjeść! Obsługa na najwyższym poziomie. Dziękuję!”
“Elegancki kebabik , właściciel bardzo szczery , wołowina godna polecenia , wszystko ścinane na świeżo”
“Mieliśmy przyjemność być Gośćmi na przyjęciu weselnym. Obsługa przemiła , jedzenie fantastyczne, kuchnia regionalna, Panie same przygotowują wszystkie potrawy, ciasta. Miejsce godne polecenia”
“Przemiła obsługa, szybka i pomocna. Pyszny Marcinek!”
“Najlepsza matcha w Hajnówce, extra wystrój, latem mega fajne smaki lodów. Obsługa pełna profeska i uśmiech.”
“Bardzo bardzo dobry stosunek ceny do jakości obsługa pierwsza klasa ja kupiłem Parmę w rozmiarze 60 2 osoby się najadły tylko połowa sos czosnkowy bardzo dobry i polecam z całego serca”
“Będąc w Bielsku przyjezdnie, wskoczyłem spróbować sushi. Nie zawiodłem się - ryż miękki i kleisty, każdy rodzaj rolki smakuje na swój sposób. Zamówienie złożone przez ich stronę internetową - plus za szybkie poinformowanie że zamówienie będzie opóźnione. Ciekawy lokal. Osoba mnie obsługująca przyjazna, zachęcił do założenia aplikacji, wymieniliśmy kilka zdań przed wejściem do lokalu. Czy tu wrócę? Mieszkam ok. 100 km od Bielska więc potrzebna będzie okazja. Ale jak tylko będę miał możliwość, wiem gdzie się wybrać na dobre sushi :)”
“Bardzo mała restauracja, pojechaliśmy z polecenia znajomych i to co się rzuca jako pierwsze to mega kolejka na wejściu. Jest tak mało miejsca, że ciężko przejść między stołkami. Jedzenie pyszne i szybko podane, niestety nie ma alkoholu.”
“Lokal w dobrej lokalizacji z ładnym wnętrzem blisko dworca kolejowegoz W sam raz dla zgłodniałych podróżników. Ceny wyrozumiałe, a obsługa bardzo miła. Serdecznie polecam to miejsce”
“Bardzo dobra pizza, serdecznie polecam”
“Super jedzenie muzyka i atmosfera polecam z rodzinką”