Przegląd katalogu
- 321 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 98% Ze zdjęciami
Znaleziono 321 wyników
Przeglądaj pet hotel w województwie Dolnośląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 321 wyników w województwie Dolnośląskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 211,394 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pet hotel z miast takich jak Wrocław, Świdnica, Kąty Wrocławskie, Oława, Bielany Wrocławskie i innych.
“Ponownie przebywaliśmy w tym hotelu. Do powrotu zachęciła nas staranność w utrzymaniu czystości pokoi, wygodne łóżka i utrzymywanie stałej temperatury w pokoju oraz pewność, że na dużym parkingu zawsze znajdziemy miejsca. Śniadania są godne polecenia z uwagi na różnorodność dań i świeżość produktów. Szczególnie smakowały nam ciasteczka pieczone przez Szefa kuchni, jak również wytrawne wypieki, jak tara warzywna. Mile byliśmy zaskoczeni kawałkami arbuza i smacznego melona. Na pozytywną ocenę zasługuje również smaczna kawa, której moc można sobie wybrać. Panie w restauracji są miłe. Panie w recepcji są grzeczne, a Pani Menadżer jest nie tylko uprzejma, ale również bardzo pomocna.”
“Hotel ma super lokalizację. Pokoje w starodawnym stylu. W pokojach czysto, świeżo i pachnąco. W łazience żel do kąpieli, mydło przy zlewie, papier toaletowy oraz czyste ręczniki. Warto zabrać swoją suszarkę, bo ta na stanie słabo suszy (coś w stylu suszarki basenowej). Śniadania urozmaicone. Dorosły, jak i dziecko znajdzie coś smacznego dla siebie. Obsługa bardzo pomocna.”
“Miałam okazję wraz z chłopakiem bawić się na imprezie andrzejkowej w ubiegły weekend. Obsługa, jedzenie, atmosfera - wszystko było GENIALNE! Korzystaliśmy również z hotelu, pokoje bardzo czyste i zadbane, zostaliśmy poinformowani przez recepcję o nocnej imprezie co bardzo doceniamy :) Z pewnością wrócimy i będziemy polecać znajomym i rodzinie. Bardzo dziękujemy całemu personelowi.”
“Jesteśmy zachwyceni tym miejscem i będziemy je polecać każdemu, kto szuka fantastycznej opieki dla swojego pupila. Nasza Luna spędziła 2 tygodnie w enklawie, a my w tym czasie byliśmy na wakacjach naszych marzeń. Maja codziennie przysyłała nam wiadomości, zdjęcia i filmy z Luną, więc byliśmy spokojni o naszego psiaka. Z pewnością tu wrócimy :)”
“Ogromnie polecam ten hotelik! Warunki dla kotków bardzo dobre, każdy ma swój pokój, praktycznie codzienny kontakt z panem Patrykiem, który na bieżąco relacjonuje jak miewa się kotek, duży plus również za indywidualne podejście do każdego zwierzęcia oraz reagowanie na jego potrzeby. Co najważniejsze, właściciele hoteliku to ludzie o dobrych, wrażliwych sercach, którzy szczerze kochają zwierzęta, myślę że to w głównej mierze wpływa na to, ze nawet najbardziej zalękniony kotek poczuje bezpiecznie i otoczony miłością. My z całą pewnością, gdy tylko będzie potrzeba, skorzystamy ponownie.”
“Hotel i właściciel REWELACJA. Dawno nie zaskoczył mnie tak pozytywnie żaden hotel oraz jego właściciel Pan Adam, którego również serdecznie pozdrawiam. Pokoje zaskakująco klimatyczne, ciche i przestronne. W pełni wyposażone. Sbiadnaie na życzenie, co dla mnie osobiście jest dużym plusem. Nie lubię hałasu miasta i szukałem czegoś ustronnego i to był strzał w 10. Piękna okolica, stawy, lasy i łąki. Zagospodarowanie terenu wkoło obiektu bardzo ciekawe, warte zwiedzenia. Przy okazji można również zagaić do właściciela o Apiterapi, a na pewno pozytywnie się człowiek zaskoczy. Jeszcze raz Panie Adamie dziękuję za przyjęcie i za pszczele dary. Coś wspaniałego.”
“Bardzo fajna i pomocna obsługa, eleganckie czyste pokoje, śniadania super świetne. Jeśli ktoś potrafi się do czegoś przyczepić to pewnie przyczepia się do wszystkiego. Wygodne duże łóżka, parking z dużą ilością miejsc, wsiadasz do tramwaju i jesteś w 12 minut w centrum, tramwaj co 5-10 minut. Super komunikacja, ogólnie miło i bezproblemowo:-)”
“Przyjechałem wraz z Żoną, pełen obaw - po lekturze opinii tutaj umieszczonych - spodziewając się mocno przeciętnego hotelu. Jakież było moje rozczarowanie. Czyste białe ręczniki, czysta pościel, duże łóżko z wygodnymi materacami, bardzo miła obsługa, urozmaicone posiłki... Nie rozumiem skąd tak niskie noty poprzednich komentarzy, zwłaszcza tych niedawnych. Czy my jako społeczeństwo jesteśmy już tak zblazowani, że szukamy tylko minusów, a nie potrafimy niczego docenić? Ja z całego serca bardzo gorąco polecam, świetna lokalizacja, blisko do aquaparku, PKP, galerii itp. Jeśli mogę coś doradzić to warto rozważyć umowę z lokalnym piekarzem na dostawy tradycyjnego pieczywa.”
“5 gwiazdek, jednak należy pamiętać „CCC” - cena czyni cuda, więc w tej cenie jakość była super. Zaskoczył mnie czysty (w środku) czajnik, gdzie w droższych Hotelach zdarzało się, że był w środku kamień. Lokalizacja super, szkoda, że w okolicy nie ma restauracji - ta w Hotelu była zamknięta. Parking- pod samymi drzwiami - bardzo na plus. Komunikacja z ośrodkiem (sms) super, samozameldowanie - bez problemu. Polecam, nawet jako baza wypadowa na okolicę.”
“Pobyt oceniam bardzo dobrze. Świetne miejsce jako baza wypadowa do zwiedzania Wrocławia, bardzo blisko centrum.Blisko przystanki (tramwajem ok 10 minut do Galerii Dominikańskiej lub Rynku). Parking duży i monitorowany. Pokój jest czysty, łóżko wygodne, 4 miękkie poduszki, wielka kołdra ( trochę za gruba - za gorąca) , pościel świeża. Spokój i cisza (nikt po nocach nie hałasował i można było spokojnie spać) Śniadanie - kawa dobra, a jedzenie skromne z małym wyborem ale można znaleźć coś dla siebie. Bardzo miła obsługa. Jako miejsce do spania i wyruszenia „w miasto” jest jak najbardziej ok.”
“Może nie jest to standard hotelu pięciogwiazdkowego, ale jedzenie smaczne, okolica cicha sprzyjająca do rozmów, dzieciaki mają gdzie pobiegać. Jedynie co, to proszę zadbać o dobrą kawę w porządnych filiżankach. :)”
“Tanio, czysto, schludnie, polecam. :)”
“Hotel w doskonałej lokalizacji. Z dworca PKP doszliśmy tam spacerkiem w 20 min. Z hotelu wszędzie mieliśmy blisko, ponieważ jest w centrum starówki. Pokoje były czyste, komfortowe. Śniadanie all inclusive! Bardzo smaczne. Wszystko było uzupełniane na bieżąco. Obsługa w recepcji miła i pomocna. Byliśmy w hotelu już o 12.00 i mogliśmy zostawić bagaże obok recepcji. Polecam ten hotel!”
“Pokój czysty, pościel pachnąca, czajnik, lodówka. W łazience ręczniki, mydło i żel pod prysznic. Obsługa miła i kompetentna. Do lotniska 20 minut autem. Z całym sercem polecam i napewno znowu skorzystam z noclegu.”
“Jedno z moich ulubionych miejsc na postój w tym całym pędzie. Hotel godny polecenia, zawszę czysto, ale miła choć zabiegana obsługa, z która fajnie się rozmawia, powinna dostawać extra bonusy za to co robią. Warto by uprościć procedury dla stałych klientów:)”
“Hotelik za dobre pieniądze blisko centrum, czyste ręczniki, woda mineralna w pokoju, wygodne łóżka, przestronna łazienka.”
“Super obsługa, polecam wszystkim którzy lubią spokój i ciszę.”
“Polecam serdecznie to miejsce dla pupila, sprawdzone wielokrotnie.”
“Zapraszam do odkrycia całej prawdy o Hotelu Polonia. Meble kruche w ramach eksperymentu udałem sie z kolegami wgłąb szafy, wytrzymała ale było o włos od ostatecznej degradacji. Łazienka mogłaby być bardziej dostosowana do osób mających problemy z utrzymaniem pionu, mój kompan nie zdążył ze zwrotem posiłków, jego spodzień ucierpiał. Spłuczka budziła niepokój przez dźwiękowe wrażenia topiącego się w toalecie homo sapiens. Trochę przymaławy kosz na śmieci. Pokój w tym hotelu to lekkie lotto (jest to nawiazanie do kasyna znajdującej się w tym samym budynku) uwazam tak gdyz na pietrze 3 byly pokoje śliczne, zadbane i porządne (załączone zdjęcia zrobiłem na pietrze 3 jak coś) zaś na 2 pietrze czułem jabym cofnal sie w czasie o 50 lat. Samą toaletę oceniam bardzo dobrze, wypróżnianie się było przyjemne, nie otrzymywałem pocalunku od posejdona co dziala na korzyść hotelu. Lokalizacja bardzo dobra człowiek troche potupta i jesteś w centrum. Polecam”
“Obiekt blisko centrum. Pokój czyściutki, cieplutki. Obsługa na spełnia swoją rolę służąc pomocą i wiedzą. Śniadania w formie bufetu szwedzkiego - duży wybór , każdy znajdzie coś dla siebie zarówno osoba dorosła jak i dziecko . Zaletą obiektu jest jacuzzi, sauna, która po całodziennym chodzeniu w mroźne dni rozgrzeje Nas”
“Pani Ula jest wspaniałą osobą, zaopiekowała się cudownie naszym psem Neonem. Polecamy z całego serca to miejsce, nasz piesek czuł się jak w domu. Warunki dla pieska były super. Codziennie był wyprowadzany na długie spacery. Widać, że Pani Ula kocha swoją pracę oraz pieski, którymi się zajmuje. Jeszcze raz dziękujemy za cudowny pobyt dla Naszego Neonka. Polecamy każdemu kto chce mieć pewność, że jego piesek będzie w bardzo dobrych rękach.”
“Zadowolenie, czyste przytulne pokoje. Bogate smaczne śniadanie. Parking w wewnętrznym bloku.”
“Fajny Hotel w Kątach Wrocławskich, Latwy dojazd do Wrocławia. Ceny konkurencyjne licząc nawet dojazd. Polecam, sam korzystałem.”
“Miła obsługa, czysto, dobra lokalizacja, bardzo duży parking, polecam”
“Bardzo dobra opieka w hotelu, swietne traktowanie zwierzat, polecam :-)”
“Hotel w centrum miasta, czyste wygodne pokoje. Pyszne obfite śniadania. Miejsca parkingowe dostępne na parkingu pod i naziemnej. Cena przyzwoita. Godny polecenia w 100%”
“Pobyt w tym hotelu wspominamy bardzo dobrze. Byliśmy tam na weekend. Pokoje wyposażone w lodówkę , czajnik, kawę , herbatę, małe zaplecze kuchenne. Jest zlew , talerze , sztućce i kubki. W łazience znajduje się duża wanna zabudowana szybą więc można wziąć prysznic. Bardzo bogate śniadania, jest dosłownie wszystko... Jedyny minus do którego można się przyczepić to fakt, że nie można otworzyć okna. Aktualnie trwa tam remont. Lokalizacja - bardzo wolnym spacerkiem 25/30 minut od rynku. Pod "nosem" żabka , biedronka.”