Przegląd katalogu
- 321 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 98% Ze zdjęciami
Znaleziono 321 wyników
Przeglądaj pet hotel w województwie Dolnośląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 321 wyników w województwie Dolnośląskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 211,394 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pet hotel z miast takich jak Wrocław, Świdnica, Kąty Wrocławskie, Oława, Bielany Wrocławskie i innych.
“Kudłaty domek to idealne miejsce dla piesków. Przed zakupem psa obserwowałam to miejsce i widziałam, że pieski mają tam wspaniałe,swoje miejsce. MEZZI jest psem wymagającym, ruchliwym a w Kudłatym domku to wszystko ma zapewnione. Właściciele pomocni,profesjonalni. Polecam Kudłaty domek. Na pewno wrócimy.”
“Gorąco polecam w sytuacji gdy pupile nie mają z kim zostać, właściciele przemili widać miłość do zwierząt, wspaniałe warunki dwie kotki po tygodniu pobytu wróciły zadowolone i zadbane, jeszcze raz gorąco polecam i pozdrawiam właścicieli, wielkie brawa za pomysł.”
“Nasze pieski spędziły cudowny czas w hotelu u Pani Sylwii podczas naszego urlopu. Pełen profesjonalizm, ciepła opieka i indywidualne podejście – widać, że Pani Sylwia naprawdę kocha zwierzęta. Pieski wróciły zadowolone i zrelaksowane. Z pełnym zaufaniem polecamy!”
“To był pierwszy raz w hotelu mojej 1,5 rocznej suni i nie mogłam sobie wyobrazić lepszej opieki. Pan Jan każdego wieczora wysyłał krótki update od podopiecznej z masą zdjęć i filmikami. Dzięki temu wiedziałam, że piesek ma się dobrze. Przyznam, że miałam wiele obaw przed pozostawieniem psa w hotelu, ale po wstępnej wizycie u Pana Jana wiedziałam, że to idealne miejsce dla mojego pieska. Widać, że Pan Jan spędza z pieskami dużo czasu, poznaje je, dba o ich potrzeby. Ma niezliczone pokłady cierpliwości. Bardzo dziękujemy i cieszymy się, że znaleźliśmy miejsce gdzie możemy bezpiecznie zostawić pieska pod opiekę, będziemy wracać!”
“Hotel dla psów i kotów. Jak wyjeżdżamy zostawiamy tu swojego DSPP. Opinie mogą być różne, ale skoro piesek sam tu biegnie i cieszy się pobytem to chyba najlepsza reklama. Korzystaliśmy wielokrotnie i na pewno tu wrócimy.”
“Po wielu pobytach moich psiaków mogę wystawić jedynie najwyższą ocenę. Moj obecny pies jest zakochany w p. Waldku.”
“Może na pierwszy rzut oka miejsce nie zachwyca, ale to tylko pozory. Każdy pies ma swój pokój, w którym jest kanapa i okno. Dużo przestrzeni do biegania. Teren ogrodzony, nie ma możliwości, żeby pies uciekł. Osoba prowadząca hotel jest profesjonalistą z sercem na dłoni do ludzi i zwierząt. Polecam z czystym sumieniem.”
“Idealny hotel na szybki weekend lub dłuższy pobyt. Duży parking na zewnątrz i w garażu podziemnym wiadome weekend moze byc problem z miejscem ale ja takiego nie miałem. Bardzo mila obsługa na recepcji nie było problemu prosić ocokolwiek czy tak samo przedłużyć pobyt. Pokoje czyste schludne pani sprzątająca młoda, miła zawsze wymienione na czas reczniki ewentualny brak papieru toaletowego czy wody. Śniadania bardzo dobre różnorodny wybór wszystkiego na bieżąco uzupełniane. Nie ma mowy o zadnych robakach wszedzie czysto i schludnie na stołówce jak i na terenie całego hotelu. Moje ulubione miejsce teraz do nocowania ze względu na dobre położenie wszędzie blisko tramwajem czy autobusem i możliwość pójścia do supermarketu czy innych sklepów.”
“Hotel super i zadbany i obsługa niesamowicie miła. Masaże i strefa wellness jest na wysokim poziomie i relaksująca. Jedynym minusem podczas pobytu był planowany alarm przeciwpożarowy, o którym goście nie zostali poinformowani wcześniej i nie było to miłe doświadczenie zostać w ten sposób obudzonym.”
“Strzyżemy tu pieska (u pani Agnieszki), kupujemy trociny i karmę dla gryzoni domowych. Śmiało polecam. Można też przyjść z kotem do pielęgnacji sierści i pazurków. Główne foto na mapie to sklep ogrodniczy, a hotel i psi fryzjer jest nieco dalej wzdłuż ul. 1 Maja w kierunku na Pełcznicę.”
“Nocleg idealny. Duży parking, cisza, spokój i przemiły właściciel. Czysta łazienka, schludny pokój, wygodne łóżka. Do dyspozycji bardzo dobrze wyposażona kuchnia i jadalnia. Świetna cena za nocleg. Polecam”
“Chciałabym bardzo podziekowac za opiekę nad moją sunią Pestą,piesek bardzo absorbujący,wymagający indywidualnego podejścia.Hotelik okazał się strzałem w 10,dużą przestrzeń,spacery bardzo profesjonalne podejście do pupila.Jestem mega wdzięczna i bardzo zadowolona.Polecam każdemu!!!!”
“Bardzo blisko rynku, hotel położony w zasadzie w samym centrum. Bardzo miła i uprzejma obsługa. Wygodne łóżko, dobrze wyposażony pokój, wszędzie idealnie czysto. Duża przestrzeń w pokoju i łazience. Było nam wygodnie i jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu! Dodatkowo w piwnicy winnica gdzie można coś zjeśc ale i napic sie dobrego wina.”
“Polecam zdecydowanie. Indywidualne podejscie do kazdego psiaka. Widac, ze wlasciciele kochaja psy i wiedza jak sie z nimi obchodzic. Odbierasz psa jakby z najlepszych wczasow!!! Juz 3 pobyt mamy w planach dla naszych pupili.”
“Bardzo miła obsługa, restauracja czynna do 20.30, zjeżdżaliśmy do hotelu z pracy ok 20.20, pani na sali oraz w kuchni nigdy nie robiła problemu ze muszą dłużej zostać i przygotować coś cieplego. Pokoje mają klimatyzację, są codziennie sprzątanie i czyste”
“Absolutnie warto, po 18 tej self check-in. Jednak wszystko przygotowane idealnie. W samym sercu rekreacyjnego Wrocławia.”
“Mój labrador I ja jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu szkolenia. Fachowe i bezpośrednie podejście pani Martyny do każdego z uczestników dają wymagany rezultat. Polecam!”
“Puro Wrocław to absolutnie wyjątkowe miejsce. Hotel zachwyca piękną, skandynawską estetyką i spokojną atmosferą, która sprzyja prawdziwemu wypoczynkowi. Obsługa jest przemiła, pomocna i uśmiechnięta, co sprawia, że od pierwszej chwili można czuć się tu naprawdę mile widzianym. Pokój był świetnie urządzony, wygodny i dopracowany w każdym szczególe – naprawdę wszystko, czego potrzeba, było na miejscu. Cudowne miejsce, do którego chce się wracać.”
“Muszę podzielić się swoją opinią, gdyż nie ma szans by przejść obojętnie obok takiej dobroci i serdeczności gospodarza. Zepsuł się nam samochód na trasie i zajechaliśmy do hotelu Victor w Oławie by móc naprawić auto następnego dnia z rana. Gospodarz okazał się bardzo pomocnym, otwartym i uczynnym człowiekiem. Pomógł nam załatwić naprawę, podrzucił do miasta, za co jesteśmy szalenie wdzięczni! Właśnie dzięki takim ludziom ten świat jest lepszy! Co do hotelu jest w dobrej lokalizacji. Przestronny parking za obiektem, jest strefa zieleni z infrastrukturą na ciepłe dni. Pokój był czyściutki, ciepły i komfortowy. Śniadanie obfite i smaczne, do wyboru cała masa pysznych dodatków, do wyboru kawa/herbata, jajecznica. Bardzo cieszymy się, ze trafiliśmy na Hotel Victor i tak wspaniałego gospodarza, a nie żaden inny. Dziękujemy za pomoc. Polecam ten hotel z całego serca!”
“Wspaniałe miejsce dla naszych czworonożnych Przyjaciół! Polecam hotel Pani Marzeny - zwierzaki mają tam prawdziwie domową atmosferę :) dodatkowo codzienne długie spacery i przebywanie w domu z innymi psiakami (a nie w kojcach, jak w wielu innych miejscach) jest atutem tego miejsca. Pani Marzena ma ogromne serce do zwierzaków i dużą wiedzę, co również wpływa na sposób traktowania naszych pupili i jakość opieki nad nimi. Szczerze polecam to miejsce! :)”
“Klimatyczny hotel bliziutko świdnickiej Starówki, z wyższych pięter piękny widok na miasto i Ślężę. Gustownie urządzone pokoje, czystość bez zarzutu. Dodatkowo niewielkie spa i wanna z hydromasażem lub jacuzzi ( apartamencie deluxe) to świetna możliwość relaksu. Pyszne i urozmaicone śniadanie w cenie. Przemiła obsługa w recepcji na duży plus. Polecam. To miejsce, do którego chce się wracać.”
“Rewelacyjne jedzenie, porcję duże, wszystko świeże, smaczne. Polecam żeberka BBQ I placek z gulaszem. Pokoje przestronne, nowoczesne, łóżko wygodne. Zdecydowanie godny polecenia hotel.”
“Sam fakt, że doba hotelowa trwa do 12.00 zasługuje na 5*. Pokoje czyste, hotel elegancki, a śniadanie rozmaite i bardzo smaczne - kuchnia polska, elementy kuchni brytyjskiej lub włoskiej/hiszpańskiej. Jajka w kilku odsłonach, smaczne kiełbaski czy pieczywo, możliwość skomponowania sałatki i smaczne ciasta na deser. Wyszedłem najedzony i zadowolony. Widok z pokoju na Odrę - piękna sprawa. W pokoju klimatyzacja/ogrzewanie, jedyny minus, to brak możliwości otwierania okien, ale taka teraz dziwna moda w nowoczesnych hotelach. Na ogromny plus zasługuje wyposażenie i dystrybutor smacznej wody w korytarzu +++! Ceny w hotelu trochę za wysokie, ale myślę, że wrócę. Na plus bliskość do rynku i parking. Generalnie polecam.”
“Bardzo miła i pomocna Pani na recepcji. Oby jak najwięcej takich osób w obsłudze klienta. Śniadanie wyśmienite - bardzo duży wybór. Na stołach mini śmietniczki, dzięki czemu łatwo utrzymać porządek po wszelkich maslach, serkach. Łóżko wygodne i duże. Deska sedesowa jest dość mała, a ciśnienie wody pod prysznicem raczej z tych słabszych, chociaż da się normalnie wykąpać. Z sugestii do poprawy: przydałoby się spryskać kabinę prysznicową/brodzik. środkiem na grzyby/pleśń, bo są widoczne. Mimo tych drobiazgów całość pobytu na plus.”
“Pokój był czysty i zadbany, klimatyzacja co prawda trochę głośna, ale dało się spokojnie wytrzymać. W całym hotelu było czysto i przyjemnie pachniało. Restauracja hotelowa też na plus – jadłam krewetki z chilli (bardzo dobre) i sernik, który okazał się po prostu przepyszny. Śniadania również świetne: od klasycznej jajecznicy z bekonem po ramen, który można samemu skomponować – każdy powinien znaleźć coś dla siebie.”
“Świetne miejsce na zorganizowanie imprezy okolicznościowej. Pyszne jedzenie, miła i pomocna obsługa, kameralna atmosfera, kącik dla dzieci, taras na zewnątrz, dobry dojazd i przestronny parking. Polecam!”
“Super lokalizacja, bardzo blisko rynku, przemiły personel i pyszne, urozmaicone śniadania z ciepłym pieczywem. Pokój przestronny z wygodnymi materacami. Dobrze wyciszone ściany i okna, pomimo tętniącego życiem Starego Miasta można spokojnie zasnąć lub oglądać TV. Z rzeczy, które mnie mile zaskoczyły to pomieszczenie - prasowalnia, świetny pomysł. Poza tym można zarezerwawać pokój ze śniadaniami i miejscem parkingowym. Pięć dni pobytu bardzo szybko minęły. Dziękujemy.”
“Organizowałam podróż szkoleniową do Polski, w ramach której przewidziany był dwudniowy pobyt we Wrocławiu. Zdecydowaliśmy się na Tulip Hotels – Wrocław Patio i to był doskonały wybór. Szczególne podziękowania kieruję do Pana Przemysława Rybałki za jego niesamowitą uprzejmość, cierpliwość i profesjonalizm. W każdej sytuacji służył pomocą, odpowiadał na wszystkie pytania z ogromną życzliwością i troską – okazał się niezwykle pomocny, znacznie ponad nasze oczekiwania. Dzięki niemu pobyt uczestników przebiegł wyjątkowo sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Z pełnym przekonaniem polecam ten hotel i z pewnością wybralibyśmy go ponownie przy kolejnej wizycie we Wrocławiu.”
“Bardzo smaczne jedzenie . Gnocchi w sosie serowym wyśmienite , przygotowywane przez kucharza na miejscu .Zapiekane truflowe penne również bardzo smaczne . Porcje zacne. Polecam”
“Hotel przyjazny i wygodny. Właściciele uprzejmi. Czysto. Śniadanie królewskie. Parking przy hotelu, dość skomplikowany dojazd. Mimo, że to centrum miasta. Polecamy, Jaga i Zbyszek”