Miałem pokój na 8 piętrze, od strony dziedzińca - wszystko było ok. Hotel w tradycyjnym stylu, blisko dworca i centrum. Jestem zadowolony
Zdjęcia
Opinie
-
Fatih Koroglu ★★★★★
-
Bartosz ★★★★☆
Beznadziejna obsługa na recepcji. Nieprzyjemne nieuśmiechniete młode Ukrainki, nie obyte w kontakcie z klientem/gościem. Na recepcji uśmiech i serdeczność to podstawa- zabrakło. Pokój czysty, przytulny. Śniadania smaczne i różnorodne produkty spożywcze.
-
Michal Godowski ★★★★★
Bardzo dziękuję Pani Anastazji z recepcji za pomoc, bardzo kompetentna i miła osoba. Mimo, że pobyt w hotelu był wynikiem awaryjnej sytuacji związanej z innym apartamentem, to jestem bardzo zadowolony! Polecam.
-
Robert Wochenstein ★★★☆☆
Hmm...mam mieszane uczucia. Po pierwsze na pewno jest czysto. Na pewno smaczne śniadania. Na pewno miła obsługa. Ale dlaczego przy dwudniowym pobycie, nie zostały wymienione ręczniki i nie był sprzątany pokój? To duży minus, ponieważ druga sobą kosztuje tyle samo co pierwsza. Kolejny minus to hałas od ulicy. Jeśli macie pokój od strony ulicy, to polecam zatyczki do uszu, ponieważ hałas jadących tramwajów (a jżdżą całą dobę) da mocno w kość. Jest po prostu mega głośno. Na plus zasługuje bliskość wrocławskiego rynku.
-
Katarzyna Sieczka ★★★★★
Świetna lokalizacja, tuż przy samym Dworcu Głównym we Wrocławiu. Pokój nr 304 mały, ale wygodne łóżko to wszystko zrekompensowało. Minus - to lokalizacja od strony ulicy, drugi trafiła mi się krótka kołdra (ps. Nie zgłaszałam tego gdyż uznałam, że to nie jest aż taki problem). Smaczne jedzenie, podane w przyjemnej atmosferze.
-
AST Design ★★★★☆
niefajny system rezerwacji, przyjechalem odpoczsc, pojsc na impreze a nie wypelniac jakies stosy informacji, obsluga powinna robic to sama jesli musi, oni nawet pesel tam mają do podania (sic) pokoj malutki ale na jedna dwie noce starczy. Śniadanie.. śniadanie nie dosc ze nic tam nie bylo to jeszcze te produkty slabej jakosci. Jedyny plus to lokalizacja
-
Michał Kobryń ★★★★★
Bardzo profesjonalna obsługa. Wszystko na początku wytłumaczone. Proces meldunkowy szybki i bezproblemowy. Pokoje dobrze wyposazone, łóżka bardzo wygodne. Lokalizacja doskonałą że względu na bliskość Dworca i rynku.
-
Blue-eyed-men 97 ★★★★☆
Z zewnątrz hotel pięknie wygląda. Wchodząc do środka również możemy dostrzec piękne wnętrze recepcji. Pokoje czyste ale nie najczystsze. Obsługa pomocna, miła i uśmiechnięta.
-
Łukasz WOLF (Wolf) ★★★★☆
Dobra lokalizacja, blisko dworca. Miła obsługa, pokoje dobrze wymuszone i dość przytulne, lecz należałoby już pomyslec o ich odświeżeniu, mam na myśli wykładzinę która wymaga czyszczenia. Łóżka wygodne, łazienki dość przestronne lecz stojąca woda w brodziku zniechęca do wzięcia kapieli. Śniadanie dobre, każdy znajdzie coś dla siebie.
-
Nicko Zaffon ★★☆☆☆
Hotel bardzo stracił na swojej atrakcyjności. Obsługa bardzo kiepska. Brak możliwości napicia się i zjedzenia czegokolwiek. Kawiarnia zamknięta, restauracja otwarta tylko podczas śniadań.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel Europejski we Wrocławiu?
Hotel Europejski we Wrocławiu znajduje się przy Marszałka Józefa Piłsudskiego 88, Stare Miasto, 50-017 Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel Europejski we Wrocławiu?
Można skontaktować się z Hotel Europejski we Wrocławiu pod numerem +48 717 721 000
Jak można dotrzeć do Hotel Europejski we Wrocławiu?
Do Hotel Europejski we Wrocławiu można dotrzeć, korzystając z poniższego linku